Пластика повік: відгуки лікарів і тих, хто робив цю операцію, можливі ускладнення

Кажуть, що очі — дзеркало душі, проте з роками це «дзеркало» часом тьмяніє і стає вже не таким яскравим, як в юні роки. Виною тому численні зморшки, в’яла шкіра і «наплывающие» повіки.

З останньою проблемою жінки бальзаківського віку зустрічаються найчастіше. На щастя, сьогодні пластичні хірурги успішно виконують підтяжку повік (блефаропластику) жінкам будь-якого віку. Відгуки на пластику повік існують найрізноманітніші, про що ми розповімо нижче.

853c0d848ef0e80b27c7872bf57ec1e6 Пластика повік: відгуки лікарів і тих, хто робив цю операцію, можливі ускладнення

Що це за операція?

В ході операції з підтяжки повік (блефаропластики) можна змінити розріз очей, форму століття, прибрати «наплывающие» повіки і навіть трохи скорегувати «втоплені» (глибоко посаджені) очі.

Суть операції полягає у видаленні надлишку жирової тканини в області очей. До речі, блефаропластику часто виконують жінкам азіатської зовнішності, оскільки «східні віки» з-за генетичних особливостей будови обличчя завжди «наплывающие».

4b236cd9fdcc2e1262b8eb6cb82c8712 Пластика повік: відгуки лікарів і тих, хто робив цю операцію, можливі ускладнення

Хід операції

Блефаропластика проводиться окремо на верхньому і нижньому столітті. Якщо виконується пластика верхніх повік, хірург робить розріз в складці верхньої повіки, а якщо нижніх — нижче лінії вій. Через розрізи хірург видаляє зайву жирову тканину і злегка підтягує шкіру.

За рахунок видалення (або так званого перерозподілу) шкіри в тканинах очей зникає одутлість, грижі століття, повертається попередній тонус м’язів. Потім спеціальним медичним лазером може бути проведена шліфування дрібних зморшок навколо очей.

24f1192e30458effe6ac2d13f3bd1d54 Пластика повік: відгуки лікарів і тих, хто робив цю операцію, можливі ускладнення

Можливі ускладнення?

Пацієнтів, які погодилися на пластику повік, найбільше цікавить питання: як довго триватиме період після операційної реабілітації та можливі ускладнення після проведеної блефаропластики?

Тут все залежатиме від компетентності і професіоналізму лікаря. Зазвичай на реабілітаційний період після успішної блефаропластики відводиться від двох до чотирьох тижнів (тобто в загальній складності місяць).

Шви, як правило, знімаються на 3-4 день після операції. В цей час вам знадобляться холодні компреси з льодом, знеболюючі препарати (ацетамінофен), очні краплі. Всі ці підручні засоби слід використовувати при виникненні неприємних відчуттів в очах (різь, печіння, відчуття двоїння предметів).

Для зняття набряків краще прикладати до очей пакетики з льодом. І пам’ятайте, що спочатку слід уникати підвищеної активності, фізичних навантажень. Щоб надмірно не травмувати очі, слід деякий час постійно носити сонцезахисні окуляри.

b4ba25b32d7ad9bbd01126e3c8dbf50e Пластика повік: відгуки лікарів і тих, хто робив цю операцію, можливі ускладнення

Відгук пацієнтки

А ось якими відчуттями від блефаропластики діляться ті, хто робив цю операцію.

Alena1130 пише: «Зважилася на блефаропластику в 46 років. Причина була досить вагома: повіки почали опускатися (нічого не поробиш, вік!).
Здала необхідні аналізи крові та сечі і прийшла в клініку вже безпосередньо в день операції. Сама операція проводилася під місцевим наркозом. Болі як такої не було, але було неприємно, так як відчувала, як там все це розрізається і зашивається. Вся операція тривала 30-40 хвилин.
Потім я поїхала додому (в сонцезахисних окулярах), відпочивати. Коли наркоз почав відходити, з’явилося печіння в очах. Не можу сказати, що я пила дуже багато знеболюючих, але все-таки в перший день після операції випила дві таблетки.
Єдине, що мене сильно напружило, це неможливість нормально заснути на подушці перші три ночі. Але це не головне! Як кажуть, краса вимагає жертв! Зате тепер я ходжу і блищу від того, що у мене такі гарні молоді очі».

55e0df0ac3e28f6e7b8b33dd97b4b177 Пластика повік: відгуки лікарів і тих, хто робив цю операцію, можливі ускладнення

Марина, 36 років: «Зробила блефаропластику близько року тому і не шкодую про це! Коли вік починає позначатися на зовнішності, починаєш шукати різні способи зберегти красу і молодість. У мене почали сильно опускатися повіки — ні макіяж красивий не зробити, ні взагалі без розладу в дзеркало на себе не подивитися!
Я знайшла хорошу клініку, вивчила відгуки про неї, зустрілася з лікарем. Він мені все розповів і про саму операцію, і про відновний період.
В день операції я трохи хвилювалася, що буде боляче, що буду все відчувати. Але даремно. Все пройшло як не можна краще. Медперсонал був дуже ввічливий, відволікали мене різними цікавими історіями. Я і не помітила, як пройшла операція.
Полежавши трохи в палаті, я вирушила додому (благо чоловік на машині відвіз). Вдома очі почали трохи боліти, довелося пити знеболювальне. Але, може, це тільки мій випадок — я взагалі не можу терпіти біль і відразу хапаюся за спазмолітики.
Припухлість і почервоніння йшли з вік близько 3-х тижнів. Коли все прийшло в норму, мої очі дійсно стали виглядати набагато молодше. Я із задоволенням дивлюся на себе в дзеркало і наношу будь макіяж».

ee5800a4aa3effc8ac91456b271f9b61 Пластика повік: відгуки лікарів і тих, хто робив цю операцію, можливі ускладнення

Відгук лікаря

Якщо говорити про відгуки врачейна блефаропластику століття, то вони в основному позитивні.

Ось як відгукується про цю операцію пластичний хірург Рустем Карімов: «Любі жінки! Як практикуючий пластичний хірург настійно рекомендую цю операцію всім жінкам «за 50». Зробивши блефаропластику, ви відразу скине собі десяток років!
Не можу сказати, що технологічно це найскладніша операція. Насправді вона досить проста, але ось реабілітаційний період потребує деякого часу.
Сьогодні у нас є можливість прибрати жирової тканини на повіках рівно стільки, скільки ви самі захочете. І ні грамом менше! До того ж, всі питання стосовно того, як будуть виглядати ваші очі після операції, ви заздалегідь обговоріть з оперуючим хірургом. І пам’ятайте, що завжди є можливість вибрати варіант, що влаштовує обидві сторони! Просто зважитеся змінити свої очі на краще!»

Відео-матеріали по темі статті

Також цікаве: