Пластика обличчя, відгуки

Пластика обличчя — сьогодні більше, ніж популярна операція повернення шкірі молодості і краси, омолодженню. Мільйони жінок горять бажанням переробити ніс, вуха, губи, очі, підтягнути лоб і позбутися від другого підборіддя. Цікаво, що існує не тільки пластика обличчя методом хірургічної операції, але і об’ємна пластика обличчя. Про те, що це таке, поговоримо нижче.

41013200feac8b3edf8555fa4b714177 Пластика обличчя, відгуки

Об’ємна пластика: «уколи краси» і філлери

Що стосується представниць прекрасної половини людства, то для них сучасна косметологія вже давно розробила не тільки хірургічні операції, але і методи корекції особи за допомогою філерів-наповнювачів на основі гіалуронової кислоти.

Як відомо, з віком шкіра втрачає еластичність і пружність, підшкірні тканини починають як би переміщатися. Філлери можуть заповнити бракуючий обсяг в окремих частинах особи, що дозволяє жінці виглядати молодше.

Сьогодні для жінок естетична косметологія пропонує наступні операції по корекції особи з допомогою гіалуронової кислоти (філлерів) та ін’єкцій ботокса («уколи краси»): корекція скул (зникають провисаючі шкірні складки — брилі), корекція підборіддя (зникає подвійне підборіддя).

9811290bbbb165c21e9bfed75b2b112b Пластика обличчя, відгуки

Для чоловіків об’ємна пластика особи полягає у виправленні приблизно тих же зон — вилиці, підборіддя, надбрівні дуги. Просто, як правило, чоловіки вдаються до послуг об’ємної пластики набагато рідше в порівнянні з жінками.

3892df5790854223da6dd980e0b10ebd Пластика обличчя, відгуки

Відгуки пацієнтів

А ось які відгуки на пластику обличчя можна знайти на просторах Інтернету. Не всі вони позитивні, бо скільки людей, стільки й думок. Та й непрофесіонали в своїй області все ще зустрічаються.

Дівчина під ніком olivka29 пише: «Я після 20 років раптом помітила в себе абсолютно жахливі носогубні складки. Вирішила, що ситуацію треба терміново виправляти, тому погодилася на ін’єкційну пластику обличчя.
Робила операцію у великій косметичній клініці. У призначений день я прийшла на прийом, мене посадили в крісло і намастили особа знеболюючим кремом з лідокаїном. Через 30 хвилин почалася сама операція. Косметолог ввела мене в носогубні складки препарат під назвою Teosyal (1 мл), а потім руками розподілила його по всій довжині складки. Все це зайняло близько 10 хвилин.

Перші дні я відчувала дуже сильний дискомфорт, але потім все ніби пройшло. Ще деякий час мучилася з синцями, але ось, нарешті, бажаний день для оцінки результату настав. На жаль, яке ж було моє розчарування, коли я не побачила ніяких змін! Загалом, в пластиці я розчарувалася. А може, мені просто некваліфікований спеціаліст попався?»

a9e9c360f034de5cefdf5e22858155e9 Пластика обличчя, відгуки

А ось Кристинке88 пощастило більше. Вона пише свій відгук: «Я все життя страждала від стану шкіри під очима. Ну не прибираються у мене ці мішки! Не виходить, хоча чого тільки не пробувала!! Мабуть, у мене така будова особи, що допомогти мені могла тільки операція. Вже в 26 років обличчя виглядало так, ніби мені все 40 років!
Чула, що носослезные борозни можна заповнити філерами. Купила препарат Teosyal і зробила собі таку пластику в косметологічній клініці. Дівчатка, я просто в захваті! Помолоділе обличчя і привабливості додалося!!».

Відео-матеріали по темі статті

Також цікаве: