Пластика носа: скільки коштує контурна пластика носа, відгуки лікарів і пацієнтів

Ніс — одна з найбільш помітних частин людського обличчя. Пощастило тим, хто має маленький і акуратний ніс. А якщо він занадто великий, занадто широкий або з потворною горбинкою? Невже такі люди приречені все життя мучитися через непривабливість цієї частини обличчя і страждати комплексом неповноцінності? Звичайно ж ні!

Сьогодні контурна пластика носа доступна у всіх столичних і провінційних медичних клініках.

ea75cd6cf6f53b498405f378e1868fe9 Пластика носа: скільки коштує контурна пластика носа, відгуки лікарів і пацієнтів

Як виправити ніс

Пластика носа, або ринопластика — це операція по виправленню розмірів і форми носа. В залежності від наявного дефекту хірург може виправити крила носа, кінчик носа, випрямити носову перегородку (цей метод ринопластики називається септопластикою).

Навіщо робити ринопластику? Часто велику роль тут відіграє не лише естетична сторона питання, але і фізіологія. Так, при деяких деформаціях носової перегородки, людина не може нормально дихати, що вже представляє серйозну загрозу здоров’ю.

Ринопластику виконують відкритим і закритим способом. Закритий спосіб краще, так як сама операція виконується за рахунок розрізів в ніздрях, тому сліди від операції практично непомітні.

484a5d54d1d14360031b3ee742991e99 Пластика носа: скільки коштує контурна пластика носа, відгуки лікарів і пацієнтів

Відгуки пацієнтів

Наталія О. пише: «Я не так давно зробила собі новий ніс. Вірніше, змінила його кінчик. Читала багато відгуки на пластику кінчика носа, і ось хочу додати свій.
Я вирішила змінити форму носа вже в досить зрілому віці. Справа в тому, що мій ніс був з досить широким і довгим кінчиком. Це дуже негарно. Перед тим, як зважитися на операцію, я довго вибирала хірурга.
Не можу сказати точно, скільки це коштувало, оскільки все одно платив чоловік. . Так ось, ця моя операція пройшла дуже вдало! Реабілітаційний період виявився дуже маленьким, вже на наступний день після операції я пішла додому.
Не можу сказати, що перев’язки були дуже болючими. Я просто налаштувала себе на те, що тепер у мене новий ніс, а попереду багато-багато чудових і хвилюючих подій. Так, поступово відволікаючись на різні справи, я зуміла забути про болі і негаразди. Зате тепер я ходжу з новим носом! Подруги в один голос кажуть, що мені так стало навіть краще!»

c58f1f3be820a6848f66d40a2d2caa86 Пластика носа: скільки коштує контурна пластика носа, відгуки лікарів і пацієнтів

А ось що пише irinka 2408: «Мені мій великий і негарний ніс зіпсували ще більше. Я просто в шоці! Почну по порядку: у мене з дитинства негарний ніс, а ще викривлена перегородка і, як наслідок, один час навіть були проблеми з диханням.
Мій хірург в клініці мені все докладно розповів перед операцією, і навіть показав мій майбутній маленький ніс. Яке ж було моє здивування, коли через тиждень після операції, коли зняли всі шви я побачила свій новий ніс і… просто очманіла від жаху. Він був як і раніше великий, але тепер ще й загинався, як дзьоб у папуги. Загалом, ринопластика в моєму випадку — даремно витрачені гроші».

535354a7c035a4697549b565eafcc6cc Пластика носа: скільки коштує контурна пластика носа, відгуки лікарів і пацієнтів

Відгук лікаря

Ось які бувають відгуки лікарів на ринопластику. Говорить пластичний хірург з 20-річним стажем Юрій Петров: «У хірургії прийнято вважати, що ринопластика — одна з найбільш складних пластичних операцій. І це дійсно так. Тут треба врахувати все: фізіологічні особливості будови носа, побажання пацієнта, професіоналізм лікаря… Не завжди всі ці фактори співпадають.
Я б все-таки дуже рекомендував попередню зустріч з лікарем, краще навіть консиліум. Так буде простіше знайти компромісне рішення. Крім того, завжди можна дізнатися, скільки коштує пластику носа (безопераційна). Суть цього методу в тому, що під шкіру вводяться філлери (речовини на основі колагену), які і надають носі бажану форму і коректують недоліки. Часто цей метод навіть ефективніше, ніж справжня ринопластика».

Відео-матеріали по темі статті

Також цікаве: