Пластика грудних залоз: до і після. Фото і результати операції по збільшенню грудей

В даний час маммопластика — найбільш затребувана в усьому світі операція, так як саме вона дає жінкам можливість отримати впевненість у собі і радіти власним відображенню в дзеркалі.

Оскільки молочні залози — органи, залежні від гормональних змін, з часом вони не лише змінюють свою форму, але і зменшуються в первісному обсязі.

Тому, якщо хочеться повернути бюсту колишню привабливість, корисно знати, що являє собою пластику грудних залоз, до і після (фото представлені в кінці статті) операції які будуть помітні істотні зміни.

Пластика грудних залоз: які проблеми вирішує

Незважаючи на те, що перші операції на молочних залозах проводилися ще в Римській Імперії, а потім і в середні століття, більшість жінок досі вважають, що вони призначені тільки для збільшення об’єму грудей.

Насправді ж, операція допомагає вирішити ряд інших проблем:

 • Збільшення розміру грудей. Приблизно 80% таких операцій здійснюються саме з метою збільшення об’єму грудей, при цьому процедура може проводитися за допомогою імплантів, наповнених різними наповнювачем: фізіологічним розчином, когезивным силіконом, гидролем;
 • Зміна та втрата форми. Після певного віку груди в будь-якому випадку втратить початкові обриси. Вирішити цю проблему допомагає мастопексія — підтяжка грудей;
 • Зменшення об’єму молочних залоз. Редукційна маммопластика — ще одна популярна процедура в сфері естетичної косметології. Під час заходу медик видаляє зайву тканину та шкіру, після цього формується новий контур грудей (ареола і сосок перемішаються в нове положення).

Цікаво знати! В деяких випадках зменшення обсягу також може проводитися за допомогою ліфтингу — ліпосакції, що включає в себе проколи в деяких місцях. Дана процедура дуже часто призначається після народження дитини.

Загрузка...

Види пластики грудей

Оскільки медицина і фармакологія сьогодні дуже добре розвинені, маммопластика може проводитися різними способами, причому методики кардинально відрізняються один від одного.

Подібні операції відрізняються між собою не тільки безпеки, але і по тривалості відновного періоду.

Яка саме процедура буде оптимальною в конкретному випадку, повинен вирішувати тільки досвідчений медик, враховуючи при цьому не тільки побажання клієнтки, але і особливості організму.

Пластична операція по збільшенню грудей

Те, що найпопулярніша причина для відвідування пластичного хірурга — маленький бюст, ні для кого не секрет.

У медицині операція по його збільшенню називається ендопротезування і має на увазі під собою вставляння імплантів, що змінюють обриси і розмір грудей.

Найчастіше подібні імплантати виготовляються з силікону, їх поверхня може бути як гладкою, так і шорсткою.

Форма імплантів також відрізняється один від одного і підбирається в залежності від анатомічних особливостей пацієнтки.

Фірми, що займаються випуском подібних виробів, дають на них гарантію близько 20 років (залежно від виду) і наповнюють різними речовинами.

Сама процедура також проводиться різними способами, імпланти можуть вставлятися через пахвову западину або навколо ареоли, операція і в тому, і в іншому випадку буде проводитися під загальним наркозом.

Перші кілька днів після процедури є не самими приємними, так як пацієнтки страждають не тільки від хворобливих відчуттів і набряклості, у деяких також може істотно підвищиться температура тіла.

При строгому дотриманні рекомендацій пластичного хірурга, ускладнення практично ніколи не виникають. Єдиний побічний ефект, з яким може зіткнутися пацієнтка — формування фіброзних капсул.

Ліфтинг грудей або мастопексія

Пластика грудних залоз, до і після фотографії це підтверджують, дозволяє бюсту виглядати зовсім іншим чином.

Перетворити груди допомагає і підтяжка грудей, яка здійснюється шляхом переміщення локалізації ареоли і соска.

У ході процедури видалять зайву шкіру і переформируют тканини грудних залоз. В результаті подібних маніпуляцій бюст виглядає більш природно і привабливо.

Такі операції тривають близько 4 годин, складність роботи при цьому залежить від того, наскільки сильно груди втратила свою первісну форму. Розріз може проводиться збоку, навколо соска або від ореоли до складки під грудьми.

Після ліфтинг грудей хворобливі відчуття можуть тривати до 3 тижнів, сам же бюст прийме остаточну форму вже через 10 днів.

Важливо пам’ятати! Ця процедура також вважається досить небезпечною, у рідкісних випадках подібне втручання провокує некроз тканин близько ареоли, а також робить цю зону менш чутливою.

Ліфтинг грудей з одномоментною імплантацією

Пластична підтяжка з одномоментною імплантацією сьогодні також є однією із самих затребуваних процедур, саме їй віддають перевагу мільйони жінок.

Її відмінною особливістю є те, що вона вважається максимально безпечної і проводити такий крем можна в будь-якому віці. Подібне втручання також перетворить бюст і додасть йому привабливі форми.

Зменшення об’єму молочних залоз

До допомоги редукційної мамопластики вдаються у разі необхідності зменшити обсяг молочних залоз.

Панянки вирішуються на цей захід в тому випадку, якщо груди доставляє їм дискомфорт (викривлення хребта, хворобливі відчуття в попереку, прение під грудьми і т. д.).

Подібна процедура дозволяє домогтися наступного:

 • повернути грудей природну симетричність;
 • підтягти груди, щоб вона стала більш високою;
 • подібна пластика грудних залоз допомагає поліпшити форму сосків і зробити ареоли менш об’ємними (фото до і після представлені нижче).

У більшості випадків захід триває від 3 до 5 годин.

Сеанс проходить під загальним наркозом і включає в себе наступні етапи:

 • на груди наноситься спеціальна розмітка;
 • після цього фахівець за допомогою найтоншого скальпеля робить надрізи на шкірі;
 • далі медики підбирають оптимальний розмір ареоли і зрізають надлишки епідермісу, жирові відкладення і залізистої тканини;
 • сосок перемішається вище (у ході виконання цієї дії необхідно стежити, щоб нервові і судинні закінчення не травмувалися);
 • на завершення пластичний хірург накладає глибокі і косметичні шви.

Жінкам дозволяється виписуватися з клініки на 2 день після процедури, але відвідувати медика при цьому потрібно буде кожні 7 днів упродовж першого місяця.

Косметичні шви зазвичай знімаються через 2 тижні, після чого починають формуватися рубці (через півроку вони стають практично непомітними).

Зверніть увагу! Після проведення такої пластики грудних залоз (нижче представлені фото професійно зробленого погруддя), повертатися до звичного способу життя можна буде вже через 20 днів після процедури.

Заняття спортом і фітнесом можна не раніше, ніж через 3 місяці. До цього часу слід дотримуватися мінімальних фізичних навантажень.

Лікування гінекомастії у чоловіків

Багато чоловіки також страждають від так званої «жіночною грудей». У більшості випадків ця патології розвивається після 45 років, але іноді до медиків за допомогою звертаються і більш молоді чоловіки.

У медицині ця недуга вважається доброякісним утворенням і може бути спровокований безліччю факторів.

Приблизно в половині випадків цю патологію можна усунути за допомогою гормональної терапії, але якщо подібне лікування не приносить бажаного результату, єдиним виходом буде хірургічне втручання.

Найчастіше хірурги призначають мастектомію — процедуру, в ході якої видаляється уражена тканина, або ліпосакцію (надлишки жирової тканини при цьому будуть усуватися за допомогою спеціальних інструментів).

Подібна пластика грудних залоз у чоловіків практично завжди супроводжується виникненням великих гематом і набряків, які не проходять протягом тривалого часу (фото, зроблені до і після процедури, можна подивитися в кінці статті).

Як проходить пластику грудних залоз

Операція по збільшенню грудей проводиться наступним чином:

 • За кілька годин до процедури жінці вводяться спеціальні препарати, що зменшують ризик інфікування та зараження;
 • Далі, спеціаліст наносить на груди спеціальні позначки, які є орієнтиром для розміщення імплантів та надання бюсту симетрії;
 • Жінці вводиться анестезія, що блокує больові відчуття і занурює її в сон;
 • Хірург акуратно робить надріз (місце розрізу залежить від обраної операції і методики) і створює «кишеню» для подальшого розміщення імпланта;
 • Після того, як імплантант буде встановлено, розріз зашивають.
 • Зверніть увагу! Маммопластика завжди проводиться тільки під загальним наркозом.

  Відновний період після пластики грудей: рекомендації

  Для того щоб організм швидше відновився після такого хірургічного втручання, жінкам слід дотримуватися певних правил, які наведені в таблиці.

  Що потрібно робити Що протипоказано робити Щоб зроблена пластика грудних залоз до і після (фото після процедури викладені далі) протікала без ускладнень, медики рекомендують жінкам носити спеціальну компресійну білизну, яка запобіжить переміщення імплантантів. Протягом перших двох тижнів заборонено вести статеве життя.

    В період реабілітації медики радять дотримуватися здорового харчування та включати в організм продукти, насичені мінералами і вітамінами. Жінці перший час необхідно уникати стресових ситуацій, оскільки вони сприяють підвищенню артеріального тиску і розкриття швів. Для якнайшвидшого одужання потрібно здійснювати піші прогулянки на свіжому повітрі. Заборонено спати на животі і на боці.

    У перший час протипоказані фізичні і силові навантаження.

  Наскільки ефективна пластику грудних залоз: результати (фото до і після)

  Для того щоб жінка не розчарувалася в результаті, їй необхідно буде не тільки дотримуватися всі вимоги фахівця, але також спочатку знайти хірурга з великим досвідом, так як від навичок і знань лікаря залежить мало не половина успіху.

  В цілому ж, результатом розглянутої процедури є фізичні зміни: груди виглядає красиво, симетрично, вона підтягнута має потрібний розмір, немає розтяжок і асиметрії, і психологічні: жінка відчуває себе впевненіше, позбувається комплексів і сорому, налагоджується особисте життя.

  Пластика грудних залоз: до і після фото операції видно значні зміни.

  Пластика грудних залоз: протипоказання

  Пластики грудних залоз дозволяє зробити груди набагато краще, і представлені до і після процедури фото демонструють це.

  Однак проводити її можна далеко не всім, фахівці настійно рекомендують відмовитися від такого хірургічного втручання у деяких випадках.

  Протипоказання:

  • якщо пацієнтці немає 18 років;
  • наявність захворювань грудей;
  • формування доброякісних або злоякісних утворень в молочних залозах;
  • наявність ожиріння;
  • виношування дитини і період лактації;
  • цукровий діабет;
  • активне куріння.

  Скільки коштує пластику грудних залоз в залежності від її виду

  Назвати точну вартість за надання подібних послуг неможливо, оскільки ціна буде змінюватись не тільки від міста і клініки, але також від досвіду самого пластичного хірурга і складності робіт.

  Велику роль також грають вибрані імпланти і матеріал, з якого вони виготовлені.

  В середньому за подібні роботи сьогодні беруть від 150 до 200 тис. руб., у великих містах ціна може бути вище.

  Пластика грудей – процедура, яка повертає жінці смак до життя. Груди стає привабливою, не доставляє колишньої дискомфорту. Крім того, процедура допомагає і чоловікам у лікуванні такого захворювання, як гінекомастія.

  З цього відео ви дізнаєтеся про пластику грудних залоз побачите результати і фото до і після процедури:

  Дане відео ознайомить вас зі всією необхідною інформацією про пластику грудей:

  Також цікаве: