Пілінг обличчя — що це таке, як робиться в салоні, в домашніх умовах. Фото до і після

Лущиться, передчасно зів’яла, жирна шкіра, або комбінована, проблемна з безліччю чорних точок, крім якісного догляду, вимагає особливих заходів по очищенню. Популярним методом вважається пілінг обличчя. Про те, що це таке і чого дозволяє домогтися процедура, читайте нижче.

Пілінг обличчя — що це таке

Пілінг для обличчя – це косметологічна процедура, спрямована на очищення різних верств шкірного покриву обличчя людини, впливаючи хімічними речовинами або апаратними методами, з метою омолоджування і вирівнювання шкіри.

Саме слово «пілінг» походить від англійського слова «peeling», що означає лущення, або скочування.

Одним з найпоширеніших пілінгів вважається косметологічна процедура глибокого очищення шкіри за допомогою спеціального крему, гелю і подібних засобів від відмерлих епідермальних клітин разом з частинками пилу і іншими елементами, закупоривающими пори.

Такий метод є одним з найбільш результативних і безпечних, тому користується більшою популярністю, ніж інші види.

У будь-якому організмі йде безперервне поділ, освіта і відмирання старих клітин. Так, своєрідна «линяння» відбувається не тільки у тварин і птахів, але і в людини, причому навіть частіше: людська шкіра повністю оновлюється, поступово змінюючись нової, десь за 27 днів, і так близько 1000 разів протягом всього життя!

Шкіра з віком зазнає багатьох змін — втрачає пружність і еластичність, з’являються пігментація і зморшки

Але з роками відновлення шкіри відбувається все рідше і рідше, і ороговілий шар накопичується, потовщується і грубіє, шкіра робиться:

 • шорсткою на дотик, нездорового сіруватого відтінку;
 • більш чутливою до сонця, холоду та інших зовнішніх подразників;
 • пігментованою зважаючи підвищеного сприйняття ультрафіолетового випромінювання;
 • нездатною позбавлятися самостійно від відмерлих клітин;
 • крім того, її відмерлі частинки забивають пори, провокуючи появу чорних точок, а іноді і наступних запалень, передчасних зморшок, в’ялості.
Загрузка...

Кому показаний пілінг обличчя і протипоказання

Пілінг особи (що це таке, ми з’ясували) рекомендований жінкам середнього і старшого віку, оскільки необхідність в штучному очищенні і старіння шкіри тісно взаємопов’язані.

Іноді, при проблемній шкірі — підліткам, при відсутності протипоказань, таких, як:

 • вагітність;
 • висока температура тіла;
 • різні пошкодження, екзема, псоріаз;
 • нейродерміти, соматичні розлади;
 • запальні і злоякісні процеси шкіри;
 • алергія на препарати, за допомогою яких проводиться сеанс;
 • бактеріальні та вірусні інфекції шкіри, гнійничкові ураження, герпес;
 • серйозні серцево-судинні захворювання (процедура активує не тільки місцеві, але і всі регенеративні процеси в організмі, запускаючи процес оновлення і тим самим прискорюючи всі біохімічні реакції в організмі, посилюючи навантаження на серце).

У цих і подібних випадках від даного заходу радиться утриматися, скориставшись придатними для свого типу шкіри засобами для глибокого очищення шкіри натуральними лосьйонами і м’якими органічними скрабами.

Результати пілінгу обличчя

Пилинговая чистка особи, яка триває від кількох хвилин до 1,5 годин, що залежить від підвиду процедури і поточного стану шкіри, дозволяє досягти наступних результатів:

Пілінг особи (що це таке — див. вище): фото до і після

 • нормалізація гідроліпідного балансу шкіри;
 • зменшення кількості глибоких і усунення дрібних зморшок, рубців, постакне;
 • стимуляція вироблення колагену — природного білка, підвищує еластичність, пружність і структурний рельєф шкіри, чіткі обриси, скульптурність особи;
 • активація обмінних процесів шкіри, завдяки чому зникають симптоми втоми, поліпшується колір обличчя, набуваючи свіжий рівний колір;
 • ліквідація інших недоліків шкіри, пов’язаних з віковими змінами.

Але молоду здорову шкіру піддавати специфічній дії хімічних реагентів вкрай небажано. Вона не потребує додаткового очищення, оскільки відновні процеси в ній протікають природно.

Пілінг особи, що не є виключно профілактичною процедурою — це такий вплив на глибокі шари шкіри, в результаті якого виходять мікротравми.

Пілінг обличчя в першу чергу призначений для зрілої шкіри

На зрілої шкірі останнім сприятливо позначається — збільшується вироблення колагену — «будівельного елемента» шкіри, у юної ж ніжної шкіри може викликати дерматози та тривалі подразнення, почервоніння.

Подібне можна сказати і про глибину впливу пілінгу — чим старше жінка, тим грубіше стає її шкіра, вимагаючи більш глибокого впровадження абразивних елементів.

Пілінг-процедуру часто плутають з эксфолиацией, вважаючи її синонімом першої, оскільки вона теж передбачає лущення дерми і перекладається як «відшарування».

Але ексфоліанти — це рослинні (фруктові) або молочні кислоти, що полегшують зняття відмерлих мікрочастинок на шкірній поверхні — епідермісі, розм’якшуючи огрубілою шар шкіри. Пілінгові ж частинки, в залежності від їх розміру, властивостей і складу, здатні проникати в більш глибокі шари шкіри, аж до підшкірної жирової основи — гіподерми (кислотний пілінг).

Пілінг обличчя не слід плутати з эксфолиацией

Альфа-гідроксикислоти, що входять до складу гоммажей — «стираючих» коштів, — типові ексфоліанти, активно очищають пори від вугрів, послеугревых слідів і забруднень, а також володіють властивостями, що омолоджують. По суті, це крему ніжної консистенції, які підходять для сухої, легко вразливою шкіри.

Але все ж проводити ексфоліацію слід не частіше, ніж двічі на тиждень, щоб не стерти природний захисний бар’єр шкіри, і вона встигала його відновлювати.

Переваги процедури

Пілінг має свої переваги:

 • пілінг обличчя надає подібну дію, але більш виражено — шкіра залишається чистою більш тривалий термін, що дозволяє вдаватися до цієї очищення рідше;
 • також після такої процедури підвищується ефективність поживних і зволожуючих засобів, які легко проникають у внутрішню структуру шкіри, насичує її корисними речовинами на тривалий час;
 • своєчасне його проведення оновлює шкіру, сповільнюючи процес старіння, перетворює її зовні, роблячи гладкою, бархатистою, ніжною і як би сяючою зсередини;
 • після нього зменшується вироблення шкірного сала, усуває жирний блиск, комбінований тип шкіри «вирівнюється» у нормальний — дерма функціонує збалансовано, виділяючи шкірний жир рівномірно;
 • у результаті потрібно менше макіяжу для корекції вад особи, що дозволяє виглядати молодше і природніше, рідше піддавати шкіру впливу шкідливої декоративної косметики.

Види пілінгу за глибиною впливу

Види пілінгу поділяються на наступні категорії:

 • фізичний (ультразвуковий чищенням або лазерної вапоризацією СО2);
 • хімічний (альфагидроксильными кислотами різного походження (салициловыми, гликолевыми) і консистенції) — дозволяє позбутися від шрамів, рубців або згладити їх, невеликих зморшок і зайвої пігментації;
 • механічний (дермабразія з абразивними мікрочастинками, брашинг);
 • біологічний (наприклад, «водний» пілінг за допомогою рибок Гарра Руфа, з’їдають омертвілу шкіру; у Таїланді такі екзотичні процедури дуже популярні в салонах встановлюють спеціальні акваріуми, де можна таким чином зробити простий, але ідеальний педикюр).

Дізнавшись, що таке пілінг обличчя, необхідно з’ясувати відмінності видів по глибині їх впливу.

Поверхневий пілінг обличчя

Поверхневі пілінги особи впливають на роговий шар епідермісу.

Поверхневий пілінг — самий нетравматічность

Це найменш травмонебезпечною для шкіри процедура: хімічні елементи проникають всередину шкіри не більше ніж на 1/100 мм, залишаючи недоторканими глибинні «живі» шари. Іноді він використовується для підготовки шкіри до СГП — середнього хімічного пілінгу, що дозволяє домогтися кращого омолоджуючого ефекту.

ПХП дозволяється робити кожні 1-2 тижні: частота залежить від типу і ступеня жирності шкіри. Після нього спостерігаються легкі почервоніння на шкірі, тримаються близько 1-2 днів, після чого починається лущення, свідчить про відшаруванні старих клітин, але цього боятися не треба, оскільки воно проходить самостійно через 3-5 днів.

Серединний пілінг обличчя

СГП, або середній хімічний пілінг, здійснюється з використанням 20%-50%-ной трихлороцтової кислоти.

Для серединного хімічного пілінгу знадобиться 20%-50%-ва кислота трихлоруксусная

Він також застосовується в якості омолоджувальної процедури після згубного впливу сонячної інсоляції, що викликає раннє старіння і поява пігментних плям на шкірі, а також ліквідувати наслідки запальних процесів і вікових змін.

СХП проводиться як на обличчі, так і в інших зонах тіла: шиї, декольте, тильній стороні рук. Цей вид пілінгу застосовують до пацієнтів не молодше 25 років.

Перед початком процедури проводять попередню підготовку, що займає близько 2 тижнів: живлять шкіру зволожуючі тоніки і креми з вмістом гліколевої кислоти, ретинолу, аскорбінової кислоти; також 1-2 рази проводять поверхневий пілінг, щоб СГП впливав на шкіру рівномірно.

Для профілактики ускладнень, викликаних інфекціями, рекомендується провести курс антивірусної та антибактеріальної терапії.

Також, щоб уникнути таких проявів гіперчутливості до трихлороцтової кислоти з причини алергії, як нежить і сльозотеча, безпосередньо до процедури потрібно прийняти антигістамінний засіб.

По закінченні процедури шкіра трохи червоніє, а після утворюється кірочка, яка спадає десь через тиждень; розоватость шкіри може триматися до місяця (+/- 2 тижні). Все це час шкіру необхідно:

 • берегти від прямих сонячних променів, користуватися сонцезахисним кремом (за словами доктора Мавона, 80% причин старіння шкіри припадає на сонячне опромінення),
 • зволожувати шкіру вітамінними масками і косметичними маслами, заспокійливими трав’яними відварами, підтримують оптимальний рівень ph.

До речі, це аж ніяк не означає, що процедуру не можна планувати на літній сезон: в таких країнах, як Ізраїль і Флорида, де цілий рік підвищена сонячна активність, пілінг проводиться в будь-який час.

Глибокий пілінг обличчя

ГХП, або глибокий хімічний пілінг — самий високоефективний з усіх видів пілінгу, прорабатывающий весь епідерміс, а також сосочковую і сітчасту частина дерми.

У підсумку зникають багато старечі й усталені мімічні зморшки, шрами.

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Підготовка включає ті ж дії, що і при серединному пілінгу.

Виділяють такі різновиди пілінгу глибокого впливу:

 • апаратний;
 • хімічний.

До першої відносять, зокрема, дермабразию — жорстку чистку обличчя спеціальною щіткою з металу або більш м’яким броссажем (пристосування з обертовими щіточками з натуральної щетини), коли знімаються поетапно шари епідермісу.

Шліфувальна методика дозволяє назавжди позбутися від таких дефектів, як:

 • шрами;
 • постакне;
 • рубці після вітрянки;
 • наслідки вугрової хвороби;
 • природна (веснянки, плями) і штучна пігментація шкіри (тату), проти яких також ефективний пілінг фруктовими кислотами.

Пілінги для особи професійні

Професійний пілінг особи передбачає проведення процедури кваліфікованими косметологами в салоні. Це забезпечить його високу безпеку і таку ж ефективність, що досягається не тільки завдяки спеціалізованому обладнанню та досвіду працівників, але й індивідуальному підходу останніх до кожного відвідувача.

Універсальні характеристики пілінгів і передпідготовки до них були розглянуті; нижче пропонуються увазі опис характерних особливостей його видів і призначені для них препарати.

Ензимний пілінг обличчя

Ензимний пілінг обличчя — це прискорює обмінні процеси обробка шкіри обличчя ензимними засобами на основі:

 • ананаса і папайї — від компанії Organique в Польщі (підходить для всіх типів шкіри), гоммаж «Кора» з фитоэнзимами (прибирає сліди від акне);
 • саліцилової кислоти — «Стоппроблем» від Michel Laboratory, Eveline Cosmetics, Dr. Irena Eris (надає антисептичний ефект попереджає появу прищів; призначений для проблемної шкіри);
 • молочної кислоти — «Premium», «Молочний мус» (проти куперозу та гіперпігментації), «GiGi» і «Ретинол Форте» (покращує мікроциркуляцію крові, підвищує вироблення еластину і колагену) з фосфорною кислотою і ретинолом, Dermalogica, Age smart (антивікові кошти);
 • гліколевої кислоти — «Platinum» і «RVB» (7%), «One Care» (20%) (відбілює, активує виробництво колагену, розгладжує зморшки).

Це один з найбільш щадних і м’яких пілінгів на натуральній основі, що поліпшують стан і зовнішній вигляд ніжних ділянок шкіри.

Він є одним з видів ексфоліації, адже ензими – це ферментні ексфоліанти.

У салоні краси процедура проводиться так:

 • Обличчя очищається від макіяжу і забруднень за допомогою лосьйону.
 • Потім на шкіру лягає предпилинговый розчин, який готується з порошкоподібного кошти і лягає на шкіру на 15 хв., або гель, яка накладається на півгодини.
 • Протягом сеансу відчувається невеликий дискомфорт у вигляді легкого печіння та поколювання, що свідчить про впровадження лікувальних кислот в структуру шкіри, але після змивання ліки теплою водою він проходить.
 • Її приблизна вартість – 1500 руб.

  Газорідинний пілінг обличчя

  Газорідинний пілінг обличчя — розроблена в Ізраїлі безконтактна оперативна чистка шкіри під тиском 8 атм допомогою спеціального апарату, розпилюючої киснево-вуглекислу газову суміш зі швидкістю до 300 м/сек.

  Це дозволяє проводити підтяжку, так і поверхневий масаж, регулюючи глибину впровадження (при грубих вади шкіри). Так, лікувальним дією володіє:

  • розпорошується кисень, що сприяє кращому поглинанню дермою поживних речовин зсередини і ззовні,
  • сольовий розчин 0.9% натрію хлориду
  • або вітамінний зволожуючий коктейль.

  Ціна процедури – 2000-2200 рублів.

  Хімічний пілінг обличчя

  Хімічний, або феноловий пілінг — глибинна чистка обличчя, здійснювана в умовах стаціонару наступним чином:

  Хімічний пілінг можна проводити і вдома, використовуючи спеціальні засоби

  • шкіра обробляється отшелушивающим препаратом;
  • далі проводиться анестезія (зазвичай місцева);
  • шкіра дезінфікується спиртом і ацетоном;
  • на обличчя наноситься суміш фенолового кислоти з пропілен гліколем, дистильованій води і рідким гліцерином з маслом;
  • в кінці наноситься силікон, утворює плівку, яка, в свою чергу, покривається сумішшю желолео, схожим на напіврідкий віск;
  • утворену маску залишають 1-3 доби, дозволяючи вільного фенолу вступати в хімічні реакції з шкірою, після чого лікар знімає плівку разом з відставши частками;
  • потім шкіра проходить не менш глибоке зволоження кремом, вбираючи його протягом 40-120 хвилин.

  Вартість пілінгу коливається в районі 500-1200 руб.

  Мигдальний пілінг для обличчя

  Мигдальний пілінг обличчя: що це таке, особливо цікаво знати власникам пористої, жирної шкіри.

  Це поверхневий хімічний пілінг з мигдальною кислотою. Така кислота — потужний комедонолитик (розщеплює сальні пробки) і кератолитик, або ніжний речовина, бореться з угревыми висипаннями, запаленнями постакне.

  Він виступає гідною альтернативою механічної чистки. За іншими параметрами він діє так само, як і інші пілінги.

  Лінійка препаратів відомої марки MedicControlPeel, що користується популярністю:

 • «Мартинекс»;
 • Набір засобів «Альпика»;
 • «Космотерос».
 • Фахівці часто використовують його в якості підготовки шкіри для подальших процедур: СГП або лазерної шліфовки.

  Ціна 1 сеансу – 1-4 тис. руб., курсу, в який входить до 8 процедур – приблизно 22 тис. руб.

  Пілінг-скатка для обличчя

  Пілінг-скатка для особи усуває ороговілі частинки з поверхневого шару шкіри, що полегшує витяг з пір сальних і пилових скупчень. Їх активні діючі елементи — целюлоза, хлорид кальцію, молочні і фруктові кислоти, «змітають на своєму шляху відмерлі частинки шкіри, скачуючи їх разом із забрудненнями.

  Пілінг-скатка ідеально підходить для тонкої шкіри з близько розташованими судинами.

  Популярні засоби даного виду пілінгу:

 • «Renophase»;
 • «Shiseido Green Tea»;
 • «Shilibao» (гель-пілінг);
 • «Сlarins»;
 • Корейські «Tony Moly», «Missha», «Mizone»;
 • Вітчизняні «Либридерм», «Пропелер».
 • Середня вартість процедури — 1250 руб.

  Лазерний пілінг обличчя

  Лазерна чистка обличчя СО2 проводиться високоточним эрбиевым лазером, зменшує термічний вплив на шкірні покриви.

  Завдяки цьому процедура протікає менш тривало і болісно (що частково досягається місцевими знеболюючими препаратами) і не травмонебезпечно.

  Лазер здатний висушити вміст клітин за малу частку секунди. Він активує вироблення колагену, стимулюючи скорочення його волокон, що надає вирівнюючий ліфтинг-ефект.

  Ціна проведення сеансу – 7-9 тис. руб. Курс становить не більше 10 процедур.

  Ультразвуковий пілінг обличчя

  Чистка обличчя ультразвуковим випромінюванням, що викликають коливання і механічний тиск в поверхневих шарах шкіри, сприяє м’якому відділенню відмерлих клітин від життєздатних без яких-небудь пошкоджень.

  Він дозволяє:

  • вирівняти тон і рельєф шкіри;
  • налагодити місцеве лімфо — і кровообіг;
  • зменшити набряклість тканин;
  • підвищити зволоженість і глибину проникнення корисних речовин всередину шкіри.

  Ціна питання — 3000 руб. За процедуру. 1 курс дорівнює 5-10 сеансів.

  Кальцію хлорид для особи (пілінг)

  Пілінг з кальцієм хлориду уповільнює катаплазию (старіння) шкіри. В основі його дії, як і всіх інших хімічних пілінгів, лежить оновлення глибоких шарів дерми за рахунок мікротравм і подальшого руйнування верхніх: спочатку це проявляється відчуттям легкого печіння, що цілком нормально (за винятком свербежу поряд з почервонінням, що може говорити про гіперчутливості до хлориду кальцію).

  Процедуру проводять, як в салоні, так і в домашніх умовах, 1 раз в тиждень, наступним чином:

 • Очищену шкіру покривають піною дитячого мила;
 • Чисті пальці занурюють у 5%-10%-ний розчин хлористого кальцію і масажними рухами втирають в обличчя до легкого скрипу і появи катишек;
 • Змивають засіб з шкіри;
 • Освіжають обличчя тоніком або кремом.
 • Ампули з кальцієм хлориду доступні в будь-якій аптеці за ціною близько 40 рублів; салонні послуги обійдуться в 3000 руб.

  Кислотний пілінг для обличчя

  Кислотний пілінг для обличчя – ідеальний варіант для дівчат старше 25 років, тобто тих, хто ще не зіткнувся з явними проблемами старіння, але може відчувати труднощі у догляді за пігментованою, з розширеними порами шкірою.

  Одна з найпростіших і тому поширених різновидів кислотного пілінгу — фруктовими кислотами

  Він підрозділяється на такі кислотні групи:

  • фруктові;
  • молочні;
  • гліколеві;
  • саліцилові;
  • ретиноловые;
  • мигдальні.

  Ціна сеансу — 1000 руб.; частота проведення процедури — 1 раз за 7 і більше днів.

  Молочний пілінг для обличчя

  Молочний пілінг для обличчя добре підходить для зрілої шкіри: молочні кислоти (входять до складу препаратів «Лактикпил» 50%, «Secret Key») надають шкірі втрачену з роками здоровий блиск і пружність.

  Молочний пілінг, як правило, використовують в якості підготовчого етапу

  Він не виправить серйозні проблеми, але зможе запобігти багато:

  • надавши шкірі тонус,
  • підвищивши її еластичність,
  • прибравши дрібні мімічні зморшки.

  Лікарі-косметологи зазвичай використовують його в поетапному і підготовчому пілінгу. Вартість такої процедури коливається в районі 1500 руб.

  Гліколевий пілінг обличчя

  Гліколевий пілінг особи мінімізує симптоми фотостаріння, усуває проблему врослого волосся», невеликі складки, сірість шкіри; виступає підготовчим етапом до салонного пілінгу.

  Гліколева кислота входить до складу:

 • «Bielita Face Care»;
 • «Easy Peel» 5-10%;
 • «Medical Collagene»;
 • «Lierac High Peel Concentre»;
 • «Плеяны».
 • Так само, як і при інших пілінги, при гліколевої чищенні особи забороняється багато часу проводити на сонці. З цієї причини процедури краще проводити восени або взимку. Їх орієнтовна вартість — від 1500 руб.

  Карбоновий пілінг обличчя

  Карбоновий пілінг — відносно нова методика пілінгу в наших широтах, тоді як в Європі і США він вже досить випробуваний, щоб користуватися великим попитом.

  Лікувальний ефект забезпечується подвійним впливом лазера і наноситься на шкіру вуглецевого гелю з наночастинками. Лазерний промінь, потрапляючи на карбоновий пігмент, що міститься в гелі, набирає миттєву реакцію з відмерлими шкірними клітинами і, висушуючи суміш, призводить до її відшарування разом з ороговілими частинками.

  Він бореться з усіма раніше перерахованими шкірними проблемами, використовується в будь-який час року, абсолютно безболісний і не спричиняє ускладнень.

  Максимальна кількість сеансів пілінгу — 5 за 5 тижнів. Ціна процедури щодо прийнятна — від 2000 руб.

  Ретиноловый пілінг обличчя

  Ретиноловый, або жовтий пілінг здійснюється за допомогою нанесення на шкіру коштів з ретиноєвої кислоти, яка кольором нагадує сік лимона з медом.

  Це поверхневий тип пілінгу. Найбільш корисний він жінкам від 35 до 50 років.

  Він безпечний, діє акуратно, а за властивостями ця кислота нічим не відрізняється від свого попередника — ретинолу, або вітаміну А, головне достоїнство будь — антивікові властивості. Серед явних переваг можна назвати найкоротший період, за який відновлюється шкіра після чищення з його допомогою — лише 2 дні.

  Препарати з ретиноєвої кислоти:

  • аптечний «Retin-це cream» 0.05%;
  • російський «Carrots peel» від «Аркадії», «Cimel» від «Martinex», «Medicontrolpeel» від «»Лабораторії Тоскані»;
  • американський «Mene&Moy», «Timless peel» від «Cosmedix»;
  • іспанська «Retises» від «SesDerma».

  Ціна процедури — від 1450 руб.

  Алмазний пілінг обличчя — що це таке

  Почувши вперше, що є алмазний пілінг обличчя, що це таке насправді, не відразу розуміє вірно кожен.

  Алмазний пілінг являє собою особливу шліфування шкіри апаратом вакуумного всмоктування з алмазним напиленням, мікрокристали якого забезпечують високоякісну дермабразию не тільки особи, але і будь-якої іншої ділянки тіла, що вимагає делікатного підходу: шиї, декольте, місцях розтяжок.

  Це один з небагатьох гіпоалергенних тамалотравмвтичних пілінгів, не потребують сильних анальгетиках при проведенні. В іншому він дає ті ж ефекти, що і інші механічні методи чищення, хіба що, за відгуками клієнток, додає шкірі більше бархатистості і «холености».

  Для отримання високого результату може бути достатньо одноразового використання алмазного дермабразії, але допускається і неодноразове повторення процедури вже через тиждень, що повинен визначити фахівець при огляді шкіри.

  Ціна разового використання цієї чистки – 1,5-3 тис. руб.

  Фруктовий пілінг для обличчя

  Фруктовий пілінг обличчя забезпечує атравматичну чистку, одночасно насичує шкіру вітамінами і антиоксидантами; він не тільки надає відлущувальному дію на старі клітини, але і прискорює утворення нових.

  Нижче список відомих марок пілінгів з фруктовими кислотами:

 • «Cаrrot’s peel» від «Аркадії»;
 • «Planeta Organica»;
 • «Bio Phito»;
 • «Dermalogica» (ніжний кремовий пілінг);
 • «Christina»;
 • «Age-Peel Filorga»;
 • «Janssen»;
 • «Mirra Professional»;
 • Японський «BCL Clear Peeling lotion».
 • Для використання вдома ідеально підходить пілінги «Gemene» і «Holy Land «.

  Даний вид пілінгу, в порівнянні з іншими, в салоні має досить доступну ціну — від 460 руб.

  Як зробити пілінг обличчя в домашніх умовах: покрокове керівництво

  До кращих пілінг-засобів для домашнього використання належать:

  • біологічні: білкової, рослинний лиссин — Bio-Peeling Cream, Anti Aging cream (м’які антивікові професійні крему, випущені в Ізраїлі);;
  • рослинні: гоммаж, адсорбує шкірне сало і звужує пори — «Сіслей», «Авен», «Вербена Фаберлік», «Teana», французький Arnaud rituel visage creme de gommage (крем, крем-гелі і крем-маски густої консистенції);
  • эксфолиантные: крем «Альпика» з набором фруктових, а також гліколевої та янтарною кислотою, Faberlic Air Stream, Derma E, Evenly Radiant Overnight Peel;
  • натуральні механічні: ексфоліанти з подрібненими кісточками винограду, малини, персика, абрикоса — скраб «Чиста Лінія», «Мед і малина» від МІКО, «Олива і кісточки винограду» від Bielita Oil Naturals Cream;
  • ензими для сухої, збезводненої шкіри — Skin regeneration, Janssen з ензимом субтилізина;
  • для всіх типів шкіри, а також шкіри, схильної до куперозу: ізраїльський GiGi Peeling regular.

  Це легкі способи профілактики зморшок, стимулюють регенеративні процеси.

  Перш ніж зробити пілінг будинку, очистіть і зволожите шкіру

  Для проведення домашнього пілінгу необхідно:

  • зволожити та очистити шкірний покрив лосьйоном або пінкою;
  • однорідним шаром нанести пилинговую суміш на очищені для процедури ділянки тіла (обличчя, шию, окологрудную зону і т. п. області), не пропускаючи ні одного сантиметра, щоб шкіра обробилася рівномірно, але уникаючи окологлазных районів і губ;
  • витримати 15-20 хв., якщо не спостерігається надмірних неприємних відчуттів або шкіра дуже жирна — 30 хв; для посилення ефекту можна накрити особа/тіло цілим шматком харчовою плівкою, вирізавши заздалегідь носогубні і очні отвори, або нарізаними 10-сантиметровими смужками;
  • змити складу з шкіри великим обсягом остиглого, але ще теплого окропу;
   як і після салонного пілінгу обличчя, на шкірі не слід торкатися протягом всього дня, так як це може занести інфекцію в «оголену» шкіру, що загрожує такими наслідками, як мікози та піодермії;
  • як і після салонного пілінгу, особа не слід чіпати протягом усього дня, а найближчі 3-5 днів доглядати за шкірою потрібно тільки мягкодействующими засобами (пінками для вмивання, мицелярной водою, гідрофільними маслами), користуючись додатковими зволожуючими засобами.

  Пілінг обличчя в домашніх умовах: ефективні рецепти

  Відбілюючий

  Розтерту до однорідної консистенції варену квасолю змішати з 1 ч. л. оливкової олії і 5 краплями лимонного соку. Втерти суміш в чисту шкіру і залишити на 7 хвилин, а потім змити.

  Інший варіант рецепту, більш радикальний — сік цілого лимона з 1 ч. л. солі і 1 ст. л. молока.

  Омолоджуючий

  Розвести 2 ст. л. сухих дріжджів, 1 ч. л. порошку бодяги, в гарячій воді, додати по 5 крапель обліпихової олії, саліцилової кислоти і розвести молоком до густоти сметани. Після нанесення зачекати 10 хвилин і вмитися.

  Пілінг з таблетками гидроперита допоможе очистити жирну шкіру обличчя

  Очищаючий (при жирної та комбінованої шкіри)

  Туалетне мило і 2 таблетки гидроперита розчинити у 30 мл гліцерину.

  Додати 2 ч. л. борної кислоти і 10%-ного нашатирного спирту і розмішати до консистенції вершків.

  Додати 3 краплі хлориду кальцію.

  Суміш втирающими рухами нанести на все обличчя, крім очей і рота.

  Дочекатися висихання, ретельно змити.

  Обробити обличчя зволожуючим кремом.

  Маска-пілінг для обличчя: як зробити

  Щоб зробити маску-пілінг, необхідно:

  • приготувати маску-пілінг з відповідного рецептом;
  • розпарити шкіру в бані, якщо її немає — над паровою ванночкою з відваром ромашки і шавлії, накривши голову рушником;
  • через 10 хвилин промокнути особа одноразовою серветкою, намазатися кремом для утримування вологи;
  • нанести маску на відкриті пори;
  • умити обличчя водою.

  Як часто можна робити пілінг обличчя

  Частота проведення пілінгу обличчя залежить від:

  • типу шкіри — власницям жирної та комбінованої шкіри необхідний домашній пілінг 1-2 рази на тиждень, а сухої або нормальної шкіри досить — стільки ж, але в місяць.
  • види процедури — поверхневий пілінг у салоні здійснюється 2-3, серединний — 1 раз в місяць, а глибокий хімічний — раз в 2 місяці.

  Про пілінг особи (що це таке і як правильно його робити) — у цьому відео:

  Як зробити пілінг в домашніх умовах:

  Відгуки

  Також цікаве: