Пептиди Хавинсона. Відгуки лікарів, негативні думки і позитивні аспекти

Російські вчені інституту біорегуляції і геронтології в Санкт-Петербурзі створили нову методику продовження життєвих ресурсів організму людини. У своїх дослідженнях вони розглядали старість, як хронічний стрес, який триває довгий час.

В результаті старіння відбувається порушення функцій всіх систем організму. Основна причина старіння полягає в уповільненому синтезі білка в тканинах: вони починають поступово руйнуватися. Відновити їх здатні пептиди.

Пептиди Хавинсона – що це таке

Білки або протеїни, потрапляючи в організм, розщеплюються до амінокислот. За допомогою крові вони досягають різних сполучних тканин. Відбувається синтез того протеїну, який необхідний конкретного органу для його нормального функціонування.

Недолік білків — причина старіння організму

Недолік білка сприятиме дегенерації сполучних тканин. Підвищити його рівень здатні синтетичні протеїни.

Небезпека полягає в тому, що у літніх людей, які страждають хронічними захворюваннями, знижується протеїнове зв’язування: розвиваються побічні дії. Вони приймають препарати з великою обережністю.

Ст. Хавінсон з групою дослідників пропонує поповнити рівень білка в організмі до норми за допомогою пептидних біорегуляторів.

Пептиди – це «маленький білок», але його ланцюжок вкорочена, що складається із залишків амінокислот. Вони безперешкодно потрапляють у клітину тканини і сприяють природному синтезу білка. Починають розвиватися відновні процеси, нормалізуються функції органів.

Препарати з амінокислотами, взятими з тканин молодих, здорових тварин, — це пептиди Хавинсона. Відгуки лікарів (негативні все ж є) здебільшого позитивні

Білок беруть з тканин молодих і здорових тварин: структура «маленького білка» однакова для всіх ссавців. Пептиди Хавинсона – це лікарські препарати, до складу яких входять амінокислоти.

Лікувальні комплекси підбирають індивідуально для кожного пацієнта відповідно з наявними захворюваннями. З активними речовинами медичних препаратів вони не вступають в реакцію. На здатність зв’язування пептидів вік людини не впливає.

Загрузка...

Пептиди Хавинсона: для чого використовуються, їх дія на організм

Недостатня кількість білка в організмі позначається на роботі всіх його систем. При легкого ступеня дефіциту людина відчуває слабкість, запаморочення, знижується імунітет. У нього з’являються набряки, висипання на шкірі, випадає волосся, відбувається деформація нігтьової пластини.

Дефіцит білка проявляється запамороченням, слабким імунітетом, проблемами з волоссям і нігтями

Нестача білка зачіпає ендокринну систему, викликаючи гормональний дисбаланс. При важких стадіях дефіциту білка розвивається маразм, аритмія, тахікардія, прогресують захворювання дихальної системи.

Заповнити недолік білка, відновити роботу внутрішніх органів і усунути симптоми патологічних змін в організмі здатні пептиди Хавинсона. Відгуки лікарів не негативні. Лікарські препарати діють на організм м’яко, не викликають алергії.

Кожен орган має свою структуру тканини, потребує певного виду білка. Пептиди Хавинсона мають направлену дію. Кожен препарат призначений для синтезу білка тільки в певній системі організму.

Пептиди Хавинсона: відгуки лікарів невід’ємні

Цитомаксы (натуральні пептиди)

Знижують ризик онкологічних захворювань, нормалізують процеси в кровотворних органах, кісткових тканинах.

Є биорегуляторами для очей, м’язової тканини, органів сечостатевої системи.

Цитогены (синтезовані пептиди)

Відновлюють функції судин, очищають від холестеринових бляшок.

Біорегулятори для хрящової тканини, опорно-рухового апарату.

Нормалізують функції ШЛУНКОВО-кишкового тракту, імунної, дихальної системи, клітин головного мозку.

Косметичні засоби (лікувальна та декоративна косметика з пептидами) Reviline

Відновлюють кислотно-лужний баланс шкіри, усувають судинні сіточки, набряки, оновлюють верхній шар шкіри, розгладжують зморшки.

 

Виробники препаратів Хавинсона попереджають, що не існує пептидів 1 або 2 покоління.

Пептиди – це молекули живого організму. Вони не вдосконалюються, не стають краще або гірше. В аптеках препарати Хавинсона не реалізують.

Препарати організації ННПЦТО, які широко рекламують в Інтернеті, не є пептидами Хавинсона.

Пептиди Хавинсона: як правильно приймати

Відгуки лікарів, які рекомендують пептиди Хавенсона, не є негативними. Препарати радять приймати такими групами людей:

 • похилого віку: для підтримки функцій всіх систем організму;
 • активним людям, спортсменам: для підтримки фізичної сили;
 • для категорій людей, які переходять в старший віковий період: профілактика гормонального дисбалансу;

Часті застуди, виникають на тлі слабкого імунітету, — пряме показання до прийому пептидів Хавинсона

 • для часто хворіють простудними захворюваннями: для підвищення імунітету;
 • у реабілітаційний період після хірургічних операцій;
 • для тих, хто вважає за краще використовувати натуральні медичні препарати: пептиди Хавинсона не знайшли негативних відгуків у лікарів.

Початковий курс лікування становить 1 місяць. Через півроку прийом препаратів відновлюють. Цитомаксы і цитогены виробляють в капсулах.

У період захворювання дорослим показано приймати по 2 капсули 2 рази в день під час їжі. В якості превентивної міри використовують 1 капсулу 1 раз на день.

Пептидні комплекси у вигляді рідини втирають в проблемні ділянки тіла до повного всмоктування: достатньо 6-8 крапель на 1 процедуру. Курс лікування 3 місяці. Процедуру проводять 1 раз в день. Через 6 місяців курс лікування повторюють.

Пептиди Хавинсона не дають миттєвого ефекту.

Для процесу оздоровлення організму потрібно тривалий час. Результат відчувають не раніше ніж через півроку.

Косметичними засобами рекомендують користуватися постійно. Креми наносять на обличчя і тіло масажними рухами по масажних лініях. Для тоніка і мицеллярной води для зняття макіяжу використовують ватний диск.

Кому не можна приймати пептиди Хавинсона: протипоказання

Чужорідний білок, потрапляючи в організм, може викликати алергічну реакцію. Амінокислоти в «пептидах Хавинсона» повністю ідентичні людському організму. Протипоказанням для лікування є індивідуальна непереносимість препарату: спостерігається в рідкісних випадках.

Бади з протеїнами і пептиди Хавинсона мають принципово різну дію на організм. Відгуки лікарів негативні до анаболічних препаратів.

Вітамінний протипоказані людям із захворюваннями нирок, печінки, порушенням секреції ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

Чи можна приймати пептиди Хавинсона при вагітності

Фахівці попереджають, що препарати з пептидами в період лактації і при вагітності приймати не рекомендується. Вагітність не є протипоказанням, але дія пептидів на ембріон досліджено недостатньо.

Ст. Хавінсон стверджує, що вплив амінокислот однаково на всі вікові групи. Вживання пептидів для вагітних жінок, годуючих грудьми матерів, дітей до 14 років відбувається за їх власний розсуд.

Пептиди під час виношування дитини і годування груддю не рекомендуються

Пептиди Хавинсона: відгуки лікарів (негативні / позитивні)

Для ефективного лікування якого-небудь захворювання необхідно виявити діагноз, призначити адекватну терапію, отримати результат. Пептиди Хавинсона не полегшують страждання, не знімають симптоми в гострий період розвитку хвороби. Я вважаю, що лікування пептидами не є ефективним.

Я рекомендувала своїм пацієнтам пептиди при астенопії і при спазмах акомодації. Перші позитивні результати стали з’являтися через 4 міс. Стомлюваність очей стала відбуватися не так швидко, як раніше, зникли головні болі. Явно відбулися зміни в циліарного м’яза: пацієнти стали краще бачити предмети як поблизу, так і здалека.

До мене звернулася пацієнтка, яка постійно потерпала мигреневыми болями. Проводив відповідну терапію, яка проводила недовгий ефект. Порекомендував їй приймати пептиди Хавинсона. Через 6 міс. головні болі стали з’являтися рідше, такі симптоми, як світлобоязнь, непереносимість шуму, нудота, пацієнтку перестали турбувати.

Що думають про пептидах Хавинсона споживачі. Відгуки

Я не вірю пептидів Хавинсона. Природному процесу старіння організму перешкодити неможливо. Після 45 шкіра на обличчі не буде, як у юної дівчини. Я вважаю, що це чергова рекламна кампанія.

Мій косметолог порадив використовувати для ефекту омолодження косметику з пептидами. Результат вразив вже через місяць. Шкіра стала більш пружною і еластичною: глибокі зморшки є, але вони вже не так виділяються на обличчі.

У мене подагра. У період загострення насилу пересуваюся по кімнаті. Суглоби на руках і ногах сильно опухають і нестерпно болять. «Диклофенак», «Моваліс», компреси допомагають, але не на довго. Ревматолог порадив, але невпевнено, приймати пептиди Хавинсона. Вони не знімають біль, але поліпшення в суглобах є: пухлини не такі великі й болючі, як раніше. Приймаю препарати вже рік.

Пептиди Хавинсона, де купити, ціна

Набувають препарати на офіційному сайті Санкт-Петербурзького інституту біорегуляції і геронтології. Фахівці вивчать захворювання, врахують побажання, призначать терапію.

Вартість пептидів наступна:

 • Цитомаксы коштують від 3200 руб.
 • Цитогены – від 2300 руб.
 • Пептидні комплекси – від 490 руб. за 1 флакон.
 • Тоніки для обличчя – від 490 руб. за 110 мл
 • Креми – від 690 руб.
 • Екологічна обстановка в світі, нездорове харчування, постійний стрес, пов’язаний з соціальними проблемами – все це призводить до передчасного старіння, зношування організму. Пептиди Хавинсона відсувають кордон старості. Препарати спрямовані на оздоровлення всіх систем організму.

  Що таке пептиди Хавинсона:

  Які відгуки лікарів про застосування пептидів Хавинсона — негативні або позитивні? Дивіться у наступному відео:

  Також цікаве: