Пантенол від зморшок: відгуки та способи застосування пантенола

В кожній аптеці можна знайти мазь пантенол, що застосовується для лікування опіків за рахунок забезпечують швидку регенерацію компонентів. Здається досить дивним, що рекомендують пантенол проти зморшок. Чи справді такі рекомендації виправдані, і допомагає лікарський препарат від вікових змін шкіри?

ddaa4d2db8db2ce3516430fd0bf969cb Пантенол від зморшок: відгуки та способи застосування пантенола

Відгуки

Давайте подивимося, які відгуки про пантенол від зморшок залишають жінки в Мережі. Ось деякі з них:

Ірина, 26 років: «Дівчатка (вибачте за фамільярність), які тільки фірми кремів я не спробувала в гонитві за гладкою шкірою! Зараз користуюся пантенолом. Диво! У мене кілька місяців шкіру ніби стягувало, і таке відчуття навіть під шкірою. Скоринкою все покрилося. Нічого — ні маски, ні креми, ні масла не допомагали. Зверху залишається від засобів консистенція, а не проникає всередину.
Навіть не знала, якщо чесно, що пантенол можна при сухості використовувати — з натхнення завдала. Але, дійсно, ефект є».

Катерина, 53 роки: «Навіть і не знаю, чому рекомендують пантенол від зморшок. Користувалася ним протягом місяця, думала, може, хоч він впорається з моїми глибокими зморшками. Тільки результат суцільно негативний. На шкірі обличчя з’явився жирний блиск, відчуття, ніби її стягнули. Зморшки, ясна річ, не розглядалися, а тільки стали ще більше виділятися. Більше експериментувати з лікарськими засобами не стану».

Валентина, 37 років: «Побачила на якомусь сайті позитивні відгуки про пантеноле. Подумала, що гірше точно не стане, і купила. Раз в день рівномірно розподіляла по шкірі обличчя трохи засобу. Ніякої алергії не з’явилося, шкіра засвітилася, зажили дрібні прищики. Зморшки, які не давали мені спокою, розгладилися, а колір особи вирівнявся, втративши нездоровий блиск.
Минуло десять днів, і я закінчила курс, але зморшки з’явилися не скоро. Думаю, скоро куплю ще пантенол, адже моє обличчя потребує його звільнення!»

056a79ee25f50ef3f51c549cf2a37eea Пантенол від зморшок: відгуки та способи застосування пантенола

Склад пантенола

Одним з обов’язкових компонентів пантенола став вітамін B5 або пантеноловая кислота. Завдяки йому, клітини постійно оновлюються, підтримується водний баланс в організмі, стимулюється робота серця, тим самим віддаляючи старіння і поява зморшок. Від нестачі В5 волосся передчасно сивіє, шкіра обвисає і зморщується.

Ще один компонент – вітамін Е. Це речовина захищає клітини від розпаду, діючи подібно антиоксиданту. Він бере участь у формуванні колагенових і еластичних волокон, зміцнює капіляри, сприяє жировому обміну.

Алантоїн. Крім знеболюючого дії, створює захисну плівку на шкірі, попереджаючи негативний вплив навколишнього середовища, зменшує запалення і подразнення.

e4ca22f664a88823105e5b9695571005 Пантенол від зморшок: відгуки та способи застосування пантенола

Доцільність використання пантенола проти зморшок

Можна сказати, що всі речовини, що входять в засіб, зустрічаються в тій чи іншій мірі кремів від зморшок, а значить, пантенол може стати недорогим аналогом. Але фахівці не згодні з таким твердженням.

  • Дозування речовин препарату значно відрізняється від складу кремів. Невідомо, як може вплинути на шкіру часте використання противоожогового крему (або спрею). Цілком імовірно, що замість оновлення клітин, надлишок вітамінів викликає їх руйнування.
  • Клінічні випробування не підтвердили, що як засіб від зморшок, панетнол ефективний і здатний успішно боротися зі старінням шкіри.

Разом з тим, пантенол вже давно використовується для догляду за шкірою дітей, а значить, абсолютно безпечний. І він сприяє регенерації і розгладженню шкіри і давно є визнаним препаратом для лікування опіків і почервоніння.

Відео-матеріали по темі статті

Також цікаве: