Основа під тіні для повік від ейвон, вів’єн сабо, артдеко, єва мозаїк, люмене та інші

Роблячи макіяж, багато дівчат не думають про те, який вплив косметичні засоби надають на шкіру. І, звичайно, нехтують придбанням спеціального крему, який наноситься перед макіяжем. Такі креми володіють властивостями швидкого вбирання, і обов’язково повинні бути у кожної модниці в косметичці. Крем для нанесення перед макіяжем робить шкіру рівною і гладкою і одночасно зволожує її. Щоденне нанесення таких кремів на обличчя допоможе шкірі залишатися чистою, завдяки своїм властивостям захисного бар’єру. Але є й спеціальні засоби, які допомагають робити шкіру більш гладкою і готує до нанесення тіней. Такий засіб називається основа під тіні для повік. Знайти його можна в будь-якому магазині у відділі косметики. Але вибір такого засобу дуже великий, і як розібратися, яка з основ краща, не зрозуміло.

86151a5e847b6ea76f4d4209c55c90f7 Основа під тіні для повік від ейвон, вівєн сабо, артдеко, єва мозаїк, люмене та інші

Якщо з’являються сумніви в тому, чи потрібна основа для тіней, варто згадати, як макіяж тримається на обличчі, а особливо, тіні. Якщо дуже часто через якийсь час тіні скочуються на повіках або опадають, то необхідно терміново купувати таку паличку-виручалочку.

Багато дівчат використовують замість засоби для повік якісь інші косметичні креми або лосьйони, наприклад, тональні основи. Але тональні засоби ніколи не зможуть замінити спеціальну основу для тіней. І ефект від основи для повік буде, звичайно ж, набагато краще і приємніше.

Серед величезної кількості основ для повік можна виділити найпопулярніші і дієві у своєму застосуванні засобу.

5d70a2d484599dd2d3424799d41d5545 Основа під тіні для повік від ейвон, вівєн сабо, артдеко, єва мозаїк, люмене та інші

Найвідомішою і кращої за якістю є основа косметичної фірми artdeco. Ця фірма не один рік займає лідируючі позиції по виробництву косметики, не винятком стали і засоби для повік. Спеціальні засоби артдеко мають кремоподібну структуру, тим самим роблять нанесення м’яким, не пересушуючи шкіру століття. Стійкість макіяжу на очах забезпечують більш ніж на 12 годин. Дозатор робить використання крему економним, завдяки чому засобу вистачає на рік або більше.

e767bf3ac2128d170ad77a50c8115606 Основа під тіні для повік від ейвон, вівєн сабо, артдеко, єва мозаїк, люмене та інші

Наступним в рейтингу знаходиться база для повік фірми nyx. Фірма також завоювала свою популярність завдяки гарному якості своєї продукції і турботі про жіночу красу. Цей крем має білий колір (не яскравий), і наносити його слід за допомогою спеціального пензлика (зразок спонжа), яка йде в наборі, ватної палички або пальцем. Підходить навіть для повік, які відрізняються надмірною жирністю. Він тримає макіяж до 16 годин.

c8d266e60bdf63fb20a1818bb750773d Основа під тіні для повік від ейвон, вівєн сабо, артдеко, єва мозаїк, люмене та інші

Наступним в рейтингу кращих основ для повік йде база під тіні від lumene. Праймер цього виробника призначений для чутливих очей і при нанесенні живить їх корисними речовинами, з допомогою яких відбувається зволоження шкіри повік. Виробники даного засобу обіцяють більше 10 годин стійкого макіяжу очей.

Основа під тіні від avon також славиться своїми зволожуючими і захисними якостями. Підходить ця продукція для сухої та чутливої шкіри повік, розпрямляє і не сушить. Відгуки дівчат говорять про те, що це засіб тримає тіні на очах до 10 годин.

b5f428a498ee337aa494b5610d3e2831 Основа під тіні для повік від ейвон, вівєн сабо, артдеко, єва мозаїк, люмене та інші
Такою основою під тіні в рейтингу йде фірма вів’єн сабо. Фахівці її нахвалюють, але якщо почитати відгуки дівчат, які користуються цією основою, то можна побачити, що думки розходяться. Одні кажуть, що це дуже хороша основа, а інші лають за її погану консистенцію.

Вся справа в шкірі, адже у кожної дівчини вона різна, тому одним підходить це засіб, а іншим – ні. Для того щоб дізнатися, чи підходить це засіб, немає іншого виходу, як купити його. Але обов’язково потрібно читати складу основи, щоб точно розуміти, чи підійде вона чутливій шкірі.

d4c343ea727449a20b66b87adee74b84 Основа під тіні для повік від ейвон, вівєн сабо, артдеко, єва мозаїк, люмене та інші

Фірма urban decay вже кілька років поспіль радує представниць прекрасної статі своїм існуванням. Праймер цієї фірми підходить для всіх типів шкіри і сприяє м’якому нанесення тіней. На багатьох сайтах є відгуки дівчат, які залишилися незадоволені такою основою для повік. Але кожен випадок індивідуальний, і варто пам’ятати, що результат залежить від уміння правильно користуватися таким засобом. Перед нанесенням обов’язково потрібно прочитати склад кошти та інструкцію з використання. Якщо ж і це не додасть впевненості в діях, можна подивитися відео уроки про те, як наносити основа для повік.

b657055f2f9d00740551c01aebb7da98 Основа під тіні для повік від ейвон, вівєн сабо, артдеко, єва мозаїк, люмене та інші

Наступною у рейтингу основ для тіней йде база від color designer. Цей праймер не має ніякого кольору, прозорий. Своїм блиском додасть ще більшу яскравість тіням. При нанесенні створює матову плівку–захист, що дозволяє зберегти ніжність шкіри на столітті. При правильному використанні буде тримати макіяж очей до 12 годин. Головне — перед нанесенням тіней дати вбратися праймеру в шкіру і тільки потім наносити тіні.

Без різниці, яку основу під тіні вибере дівчина, будь це люмене, ейвон чи єва мозаїк, головне — дотримуватися правил використання цього засобу. І тоді макіяж буде виглядати свіжим і красивим на протязі довгого часу. Склад цих праймерах різний, тому потрібно вибирати найбільш підходящий для шкіри різних типів.

Відео по темі статті

Також цікаве: