Однотонний манікюр: ніжний, красивий, з малюнком на безіменному пальці, фото

Манікюр — це обов’язковий елемент в образі кожної жінки. Красиві і доглянуті руки і нігті привертають увагу, дозволяють домогтися більшого розташування партнерів. Крім того, він може служити свого роду аксесуаром. Завдяки швидкоплинність моди, і довгі нарощені нігті втратили свою актуальність. Сьогодні прийнято носити недовгі нігті природної форми. Саме тому однотонний манікюр буде дуже доречний.

3d6dab2e8907f413508c8ff2350c984f Однотонний манікюр: ніжний, красивий, з малюнком на безіменному пальці, фото

Він припаде до смаку стильним дамам, для яких важливо поєднання модного, але не яскравого. Крім того, короткі нігті, покриті лаком без будь-яких надмірностей, оптимальні для звичайного життя, коли потрібно займатися самими різними домашніми справами.

Те, як будуть виглядати нігті, пофарбовані в один тон, залежить від вибраного кольору. Зовсім не обов’язково вони повинні бути бляклими і непримітними. Вибір відтінку залежить від настрою, випадку і образу. Крім того, є ще правило, що в зимову пору колірна палітра повинна бути більш нейтральною, а ось влітку краще вибирати найбільш яскраві кольори.

Щоб зробити стильний і красивий манікюр буквально за кілька миттєвостей, можна покрити нігті матовим лаком.

Якщо на роботі існують правила, згідно з якими не можна носити яскравий манікюр, підійдуть лаки натуральних відтінків.

Дуже модною і універсальною є бежева палітра. Для стильних дам актуальним буде лак кольору nude. Цей ніжний тілесний відтінок вважається дуже вишуканим. Нігті, покриті таким лаком, виглядають акуратно, а руки доглянутими. До того ж він добре поєднується з будь-яким макіяжем, і він буде актуальний і вдень, і вночі в будь-якому місці.

f9ead397c20869ae53f43b672fcbf9ee Однотонний манікюр: ніжний, красивий, з малюнком на безіменному пальці, фото

Nude підходить абсолютно всім жінкам, незалежно від віку, кольору волосся і шкіри. Крім того, він є відмінною основою для створення дизайну. Він може бути зовсім ненав’язливим, виконаним в білому кольорі. Але при бажанні зробити манікюр з малюнком більш помітним, можна сміливо вибирати всі вподобані кольору, він відмінно поєднується з будь-якими, навіть самими яскравими тонами.

Тілесний відтінок актуальна протягом усього року, незалежно від сезону. Він чудово виглядає як на коротких, так і довгих нігтях. Тому і в 2017 році він буде серед найбільш модних кольорів.

c1d869bd14e2da33b539364d91a56fad Однотонний манікюр: ніжний, красивий, з малюнком на безіменному пальці, фото

Дуже цікавими виглядають нігті, нафарбовані лаком м’ятного відтінку. Цей магічний колір притягує погляди і викликає бажання як слід розглянути нюанси відтінку. Він підійде для створення настрою і в літній, і в зимовий період. Він вважається нейтральним відтінком. Але при цьому, в похмуру погоду допомагає створити гарний настрій і зарядитися бадьорістю. Він не потребує додаткового перетворення: і без будь-якого дизайну виглядає дуже яскраво і свіжо.

Яскраві відтінки блакитного кольору добре гармонують із летить літнім одягом, створюють чудовий настрій. Адже яке воно може ще бути, якщо за вікном світить сонце, а на нігтях немов відображається яскраве небо. Цю палітру можна використовувати також в зимовому манікюрі, але відтінки рекомендується брати більш приглушені, склоняющиеся до сірого і сталевого.

bbdc75dd4130c8a5a638fb291c260e0b Однотонний манікюр: ніжний, красивий, з малюнком на безіменному пальці, фото

Сонячний жовтий колір просто створений для літнього манікюру. Він дарує прекрасний настрій, а різноманітність відтінків допомагає підібрати оптимальний під будь-який наряд. Він може бути ніжним або насиченим. До того ж є гарним базовим кольором для створення яскравого і легкого дизайну.

Одним з найпопулярніших кольорів, який також споріднена з бежевим, жовтим, є золотою. Він уособлює колір благородного металу, саме тому багато дівчат мають у своїй колекції пухирець такого лаку. Його відтінки можуть бути різної насиченості, але він все одно виглядає яскраво на нігтях. Тому рекомендується використовувати його для вечірніх виходів. Ще потрібно не перестаратися з кількістю нанесених шарів.

ef597256a19de43b046b92a5cccdefe0 Однотонний манікюр: ніжний, красивий, з малюнком на безіменному пальці, фото

Досить класичним, але і яскравим є манікюр червоного кольору. Найбільш модним є поєднання червоного лаку з короткими нігтями квадратної форми. Але і на довгих нігтях він виглядає не менш вдало, велика кількість відтінків дозволяє підібрати найкращий варіант.

Але цей колір дуже вимогливий до стану нігтів і рук, так як видає всі недоліки. Тому руки повинні бути ідеально доглянутими. Для вечірнього виходу, що дозволяє додати яскравості, блиску і виразності манікюру, можна доповнити його дизайном. Наприклад, зробити з малюнком на безіменному пальці або з об’ємною ліпленням.

Взагалі, останнім часом часто зустрічається манікюр, зроблений з акцентом на один ніготь. Його можна виділяти не тільки за допомогою малюнка або камінчиків, але і за допомогою покриття лаком іншого кольору. Він може мати зовсім інший тон або ж аналогічний основному, тільки на порядок яскравіше. Подібний манікюр виглядає стильно і свіжо.

Нігті, покриті лише одним тоном лаку, абсолютно не є нудними. Вони виглядають жіночно і ніжно.

Відео по темі статті

Також цікаве: