Наймодніші жіночі окуляри 2017: фото стильних оправ, моделі від сонця і для корекції зору

Багато складові частини цілого образу, в першу чергу, мають практичне значення. Те ж саме можна сказати і про окуляри. Їх використання зумовлене або наявністю проблем із зором, або бажанням захистити очі від ультрафіолету, який шкідливий для сітківки. Давайте з’ясуємо, якими будуть модні окуляри жіночі 2017, фото кращих моделей ви побачите нижче в статті.

c0903c9fb251c7d4038c016f80e91bfc Наймодніші жіночі окуляри 2017: фото стильних оправ, моделі від сонця і для корекції зору

Зараз це ще й аксесуар, вибрати який, часом, буває не так просто. У 2017 році дизайнери запропонували величезну кількість варіантів. Широкий асортимент стосується не тільки форм, але і розмірів, матеріалів та кольорів. Потрібно мати на увазі, що крім краси, потрібно звертати увагу на якість скла та зручність моделі.

Модні окуляри не повинні повністю закривати брови, верхня частина оправи повинна закінчуватися під ними. При посмішці нижня частина оправи не повинна лягати на щоки. Скла повинні бути на такій відстані від очей, щоб вії їх не торкалися, але і сонце не потрапляло.

88357fc4fcd2e2f9e471066caf480f6e Наймодніші жіночі окуляри 2017: фото стильних оправ, моделі від сонця і для корекції зору

У моді наступного року будуть сонцезахисні окуляри різних химерних форм. Наприклад, п’ятикутні скла. Або інша рубана форма. Популярну модель «котяче око» торкнулися преображення. Тепер вона буде дещо вже звичною. А зовнішній підведений куточок повинен бути прикрашений за допомогою різних елементів декору.

ee05c340a3e01487cf332fe3af9053d9 Наймодніші жіночі окуляри 2017: фото стильних оправ, моделі від сонця і для корекції зору

Ультрамодні моделі окулярів від сонця будуть мати супертонких металеву оправу. Вона буде майже непомітною. Але при цьому часто зустрічаються варіанти комбінування декількох металів в одній моделі.

Дуже актуальним буде і протилежний підхід. А саме яскрава і товста оправа з пластику. Особливий упор зроблений на верхню частину оправи. Вона найбільш масивна. У варіантах з круглої оправою часто додається ще одне обрамлення зверху. Іноді використовується кілька кольорів пластику.

fbc60d51886af4eac2ff105ac7689917 Наймодніші жіночі окуляри 2017: фото стильних оправ, моделі від сонця і для корекції зору

Ще в 2017 році дуже модною формою стане прямокутник, верхня частина оправи також може бути додатково задекорована. Літо зустріне абсолютною новинкою — окуляри в спортивному стилі. Володіють широкою оправою і прямою лінією зверху, більше схожі на лижну маску.

9e5da6da860e559858fec78cf002e0bc Наймодніші жіночі окуляри 2017: фото стильних оправ, моделі від сонця і для корекції зору

Самими трендовими стеклами будуть дзеркальні або градуйовані в чорній, сірій та коричневій гамі.

Окуляри вибирати потрібно не просто стильні, а підходять до форми обличчя.

Наприклад, жінкам з вузьким і витягнутим обличчям має сенс звернути увагу на великі окуляри з широкою оправою. А також з кріпленням дужок на нижній їх частині.

При круглою формою обличчя можна поміряти окуляри прямокутної форми. Окуляри з круглою формою оправи стануть хорошим вибором для власниць квадратного особи. Під трикутну форму варто вибирати окуляри з тонкою оправою або без неї.

98a4e6ea1c7b4e775db1859441f435f5 Наймодніші жіночі окуляри 2017: фото стильних оправ, моделі від сонця і для корекції зору

Окуляри-авіатори не підуть у минуле і будуть вважатися модним вибором. Особливо, якщо вибирати їх в тонкій металевій оправі.

Абсолютно безпрограшним варіантом окуляри без оправи. Вони підкуповують своєю універсальністю, здатністю чудово поєднуватися з різними образами.

Звичайно, при виборі окулярів від сонця більшість орієнтується на форму і колір оправи. Але головним у них є лінзи. Потрібно віддавати перевагу скляним, а не пластиковими. Скло більш стійке до різних пошкоджень, не деформується під впливом високих температур. Подряпини, потертості, різні деформації на лінзах можуть згубно позначитися на зорі. Ніж колір дзеркал темніше, тим краще він поглинає ультрафіолет.

b47c32d46750d8b4578a1ce8c128155c Наймодніші жіночі окуляри 2017: фото стильних оправ, моделі від сонця і для корекції зору

Якщо дивитися на окуляри від сонця глобально, створюється враження, що вони за функціональним особливостям всі однакові. Насправді все трохи складніше. Існують спеціально розроблені окуляри для водіїв транспортних засобів. А для прогулянок по засніжених вершин окуляри дещо інші, ніж використовувані в міських і пляжних умовах. Є і багатофункціональні моделі. Вони, як правило, мають дзеркальні лінзи, які дуже модні в 2017 році.

ab80841784aa4dae8fa77ccc5f2e7bfa Наймодніші жіночі окуляри 2017: фото стильних оправ, моделі від сонця і для корекції зору

При виборі окулярів для зору варто поставитися відповідально не тільки до вибору лінз, але і оправи. Так як окуляри повинні бути не тільки фізіологічною необхідністю, а й важливою стильним доповненням. У 2017 році дизайнери запропонували велику лінійку актуальних оправ, тому кожна жінка зможе підібрати собі цікавий і підходящий варіант.

7a4c4208553851bce7c11b6597f50d59 Наймодніші жіночі окуляри 2017: фото стильних оправ, моделі від сонця і для корекції зору

Наприклад, молодим модницям варто звернути увагу на окуляри з квадратної оправою і широкими лінзами. При цьому колір оправи може бути самим різним. А прямокутна оправа з вузькими лінзами відмінно підійде діловим жінкам. Одна з самих жіночних форм оправ — «лисичка», виходити з моди не планує. Вона просто створена для кокеток.

Як відомо, мода повертається. Тому знову на піку актуальності будуть очки круглої форми і з роговий обробкою оправи.

Якщо станом зору необхідно використовувати медичні окуляри, то можна замовити сонячні окуляри з діоптріями.

Будь-які окуляри, фото яких можна удосталь знайти у всіх модних журналах, перед покупкою варто поміряти і паплюжити хвилин п’ять. Так як крім краси, вони повинні бути абсолютно комфортними при використанні.

Відео по темі статті

Також цікаве: