На якій руці носити годинник чоловікам правильно, з чим пов’язаний цей вибір

У зв’язку з появою мобільних телефонів, сучасних гаджетів, годинник втратили свою практичну цінність, тому часто їх використовують як стильний аксесуар. Чоловічі годинники стали невід’ємним атрибутом успішного і зайнятої людини, яка цінує свій час і використовує його не даремно. Досить часто виникає питання: на якій руці носять годинники чоловіки? Є безліч правил, які суперечать один одному, але кожне з яких має право на існування.

8a0bc7e01c2791a0d44e0ed282c5136e На якій руці носити годинник чоловікам правильно, з чим повязаний цей вибір  

З практичної точки зору правшам краще носити годинник на лівій руці, а лівою — на правій із-за того, що робоча рука постійно активна, що може заважати виконувати які-небудь дії, а також збільшується ризик розбити годинник. До того ж, у продажу з’явилися спеціальні години для лівшів або правшів, відмінність яких полягає в тому, що механічна головка розташована праворуч для тих, хто віддає перевагу носити годинник на лівій руці і навпаки.

У тому випадку, якщо головка для заводу знаходиться внизу, це поліпшить вологостійкість годин і зменшиться можливість попадання води в механізм, що є ще одним плюсом.

В протилежність практичності, прихильники містичної теорії стверджують, що чоловік, незалежно від того, правша він чи лівша, повинен носити тільки годинник на правій руці. Пояснюється це вчення давньокитайських знахарів, які вважали, що у чоловіка енергетичні імпульси, що відповідають за роботу серця, виходять з лівої руки, а жінки — з правої. Якщо ж годинник чоловік буде носити на лівій руці, то це буде збивати його серцевий ритм і погіршить стан здоров’я. Тому для збалансування енергії в тілі чоловіка правильно було б носити цей аксесуар на правій руці.

31da39820a39b7046ee5fd9faacca381 На якій руці носити годинник чоловікам правильно, з чим повязаний цей вибір

Психологи також внесли свої пояснення з приводу того, як носіння годин може впливати на характер, кар’єру і особисте життя людини. Так, на їх думку, чоловік, який одягає годинник на праву руку, більш цілеспрямований, активний і швидше досягає поставлених цілей. Він готовий до життєвих труднощів і легше переносить невдачі. На правій руці годинник носять і творчі люди: актори, музиканти, художники, стилісти, фотографи і т. д.

Якщо чоловік одягнув годинник на ліву руку, то підсвідомо починає програмувати себе на невдачі. Обумовлено це таким стереотипом, що всі «ліве» — поганий. Наприклад, фрази «ходити наліво», «ліві » доходи», «встав з лівої ноги» асоціюються з чимось неправильним, протизаконним і невдалим.

Багато політиків і видатні діячі носять годинники саме на правій руці. Так, президент Білорусі А. Лукашенко розповів про дитяче захоплення грою на баяні, під час якої і виробилася звичка носити годинник на цій руці, а президент РФ Ст. Путін сказав, що носити годинник йому зручніше на правій руці з-за того, що головка для заводу не натирає кисть.

8392265afadbbb08e03fb84a2adb5d96 На якій руці носити годинник чоловікам правильно, з чим повязаний цей вибір

Серед політиків, які надягають годинник на праву руку, був помічений і прем’єр-міністр Ізраїлю Е. Ольмерту. Фото таких зірок-чоловіків, як Брюс Вілліс, Ештон Катчер, Роберт Паттінсон, Девід Бекхем, Емінем і інших є черговим доказом такого висновку.

До того ж годинник, надіті на праву руку, більш помітні оточуючим, тому для того, щоб продемонструвати шикарну «обновку» і зміцнити статус стильного і фінансово забезпеченого чоловіка, треба прислухатися до даного факту. У діловому етикеті правило носити цей аксесуар на лівій руці давно застаріло, а ось те, що не можна часто поглядати на годинник — збереглося.

Розглянувши всі перераховані вище правила, можна укласти, що конкретної відповіді, на якій руці потрібно носити годинник чоловікам, не існує. Все визначається ступенем зручності, практичності і власних уподобань.

Відео по темі статті

Також цікаве: