Моментальний загар при місячних. Чи можна робити, що слід знати про штучний загар

Переваги моментального засмаги перед автозагаром і солярієм під час місячних

Метод фарбування тіла способом так званого «моментального засмаги» є найбільш безпечним з багатьох способів штучного пигментирования шкіри тіла.

Процедура дозволяє отримати засмаглий відтінок шкіри при практично повній відсутності побічних ефектів. Однак під час місячних сприйняття пігменту клітинами шкіри має деякі особливості:

Моментальний загар Автозасмага Відвідування солярію Вплив на кровотечу і загальний стан Процедура не впливає на інтенсивність геморагії і загальне самопочуття. Нанесення крему для автозасмаги ніяк не позначається на обсязі крововтрати під час місячних. З великою ймовірністю простимулює більш рясне кровотеча:

· за рахунок зміни судинного тонусу;

· за рахунок зміни згортання крові в бік його зниження під впливом ультрафіолетового випромінювання.

Крім того, під час місячних швидше настає перегрів організму. Результат від процедури засмаги При місячних нанесення засобу для моментального засмаги може викликати нерівне фарбування шкірних покривів. Це-наслідок впливу зміненого гормонального фону на сприйняття пігменту клітинами шкіри на окремих ділянках тіла. При ручному нанесенні крему або лосьйону на шкіру шар виходить нерівномірним; це може позначитися на інтенсивності та рівномірності відтінку. Почервоніння шкірних покривів з подальшим (через кілька годин) встановленням відтінку засмаги. Почервоніння шкіри відразу після процедури може супроводжуватися відчуттям дискомфорту, стягнутості шкіри і печіння, а також її сухістю. Стійкість засмаги Результат пігментації протримається близько двох тижнів. Відтінок шкіри, отриманий після застосування автозагара, протримається, поступово втрачаючи інтенсивність, кілька днів, до тижня. Відтінок засмаги буде з плином часу поступово бліднути.

Загрузка...

Як впливає гормональний фон в період місячних на дію моментального засмаги

Важливо знати! Моментальний загар при місячних може призвести до непередбачуваного результату: шкірні покриви будуть пофарбовані нерівно, плямами.

Зміни гормонального фону в жіночому організмі під час менструації може призвести до нерівного фарбування шкірних покривів (такий ефект пов’язаний з нерівномірністю сприйняття пігменту шкірою різних ділянок тіла).

Так і інтенсивність відтінку засмаги може виявитися істотно нижче бажаної, так як в «критичні дні» загальний обсяг вироблення меланіну знижується.

Причому, на різних ділянках тіла кількість меланіну змінюється нерівномірно, з чим і пов’язано нерівномірна зміна світлочутливості на різних ділянках шкіри.

Зверніть увагу! З цієї ж причини фахівці настійно рекомендують уникати цієї процедури жінкам, які застосовують пероральні гормональні контрацептиви.

Як проходить процедура моментального засмаги, тривалість процедури

У ході процедури «моментальний загар» бажаний відтінок бронзового загару набувається в результаті нанесення на шкіру за допомогою розпилення спеціального лосьйону.

Аерозольне нанесення стає можливим за допомогою спеціального професійного обладнання, що дозволяє, на відміну від ручного нанесення, максимально рівномірно нанести засіб на поверхню шкіри. Під час процедури на шкіру наносять 2 шари лосьйону. Процедура нанесення має тривалість від 5 до 15 хвилин.

Для засвоєння клітинами шкіри пігменту та закріплення засмаги потрібно від 6 до 8 годин, після закінчення яких можна буде прийняти душ, щоб змити залишки лосьйону.

Протримається на шкірі такий загар близько 2 тижнів.

Як правильно підготуватися до процедури під час менструації

Процедура нанесення засобу для моментального засмаги не вимагає якої-небудь специфічної підготовки. Однак деякі прості заходи допоможуть зберегти відтінок засмаги на більш тривалий час.

 • За 6-7 годин до нанесення моментального засмаги слід прийняти душ.

 • Можна скористатися скрабом, щоб лосьйон краще взявся і вбрався в епідерміс. В цьому випадку вплив скрабу на шкіру повинно бути рівномірним.
 • Перед початком процедури «моментальний загар», як під час місячних, так і без них, не слід наносити на шкіру жодних косметичних засобів (навіть звичайний зволожуючий крем або духи можуть вплинути на відтінок засмаги і стійкість результату).
 • Під час місячних моментальний загар не протипоказаний, однак відтінок може проявитися нерівномірно, тому, якщо є така можливість, процедуру рекомендується перенести на кілька днів.
 • Догляд за шкірою після проведення процедури в період менструального циклу

  Після процедури «Моментальний загар» при місячних шкіра потребує догляду, а, крім того, доведеться утриматися від деяких звичних маніпуляцій:

  • Протягом 8 годин не слід приймати душ, відвідувати лазню або сауну; така перерва потрібен для найкращого закріплення ефекту; це пов’язано з тим, що на всмоктування лосьйонів для швидкого отримання ефекту засмаги в клітини епідермісу необхідно в середньому 8-10 годин;
  • при першому прийнятті душа після маніпуляції з нанесення засоби не слід користуватися миючими засобами (милом, пінками, гелем), а також мочалкою;
  • використання для догляду за шкірою зволожуючих косметичних засобів здатне продовжити існування відтінку засмаги на шкірі;
  • доведеться виключити з обігу відбілюючі засоби і проявити велику обережність при використанні лужного мила, скрабів, пілінгів і жорстких мочалок;

  • не рекомендується приймати занадто гарячий душ;
  • щоб ефект засмаги зберігся як можна довше, необхідно уникати рясного потовиділення;
  • у перші години після нанесення моментального засмаги не варто носити обтягуючий одяг, так як це може вплинути на рівномірність розподілу засмаги;
  • не рекомендується користуватися засобами для тіла, що мають у складі спирт та інші розчинники, а також компоненти, призначені для оновлення шкіри або відлущування клітин епідермісу;
  • не слід відвідувати басейни з хлорованою водою.

  Скільки тримається моментальний загар, якщо його робити під час місячних

  У середньому відтінок засмаги тримається на шкірі близько 10-15 днів, проте в кожному конкретному випадку все залежить від індивідуальних особливостей шкіри. Продовжити ефект допомагає регулярне зволоження шкірного покриву.

  Протипоказання. Кому не можна робити моментальний загар

  Професіонали використовують сертифіковані, гіпоалергенні засоби для проведення процедури. Однак навіть такі делікатні засоби можуть викликати алергічні реакції або гіперчутливість. Такі явища вважаються протипоказанням для проведення процедури моментального засмаги.

  При місячних процедура моментального засмаги офіційно не протипоказана, проте, щоб уникнути нерівномірного фарбування шкірних покривів фахівці рекомендують по можливості уникати такої маніпуляції в період «критичних днів».

  Можна з моментальним засмагою засмагати на сонці в критичні дні?

  Засмагу на сонці під час місячних може завдати досить відчутний дискомфорт:

  • сонячні ванни призведуть до збільшення інтенсивності кровотечі і зроблять його більш тривалим;

  • вироблення клітинами шкіри меланіну, яка є, по суті, захисною реакцією, під час місячних знижується, сонячні ванни в цей період можуть закінчитися сонячним опіком;
  • якщо на шкірі під час місячних було нанесено лосьйон для моментального засмаги, то вплив сонячних променів зробить відтінок ще більш нерівномірним, так як ті ділянки, на яких виробляється меланін, набудуть більш насичений колір, а ділянки зі зниженою виробленням цієї речовини, залишаться світлими, і можуть піддати сонячному опіку.

  Як би не хотілося надати своєму тілу розкішний відтінок, не слід нехтувати заходами безпеки. Поради фахівців допоможуть досягти бажаного ефекту, не заподіявши шкоди здоров’ю.

  Nina K

  Корисні відео-ролики про моментальному засмагу, його особливості, наслідки та ефекті

  Що таке моментальний загар, які його особливості та інші важливі моменти в програмі «ЛІКАРІ»:

  Як роблять моментальний загар, його особливості і протипоказання:

  Підготовка до процедури моментального засмаги:

  Також цікаве: