Модні сумочки 2017 на весну і літо, клатчі або маленькі через плече, фото

Кожна жінка знає, що без сумки образ здається незакінченою. Не варто легковажно ставитися до підбору цього аксесуара, так як від правильного вибору залежить гармонійність усього зовнішнього вигляду. Сьогодні ми поговоримо про те, які саме модні сумочки 2017 будуть радувати своїх власниць.

Якщо вірити психологам, то дізнатися про жінку можна навіть не спілкування, а по тому, який у неї сумочка і що в ній лежить. Тому ніколи не можна купувати те, що першим потрапило на очі.

І ще варто зауважити, що не можна мати одну сумку на всі випадки життя. Так не вийде скласти повний гармонійний ансамбль. Адже досить рідко можна зустріти жінку, у якої буде всього одна пара взуття. Так само і сумочок повинно бути кілька, щоб кожен ваш образ був унікальним.

Вам завжди має бути з чим піти на роботу, на прогулянку, на ділову зустріч або на вечірку. Не виключені також варіанти модної сумки на коліщатках для поїздки на відпочинок чи зручною сумочки з ручкою через плече. Навіть за покупками кожна поважаюча себе жінка не відправиться лише б з чим.

 

Новий сезон внесе свої корективи в дизайн жіночих сумок. З’являться абсолютно нові моделі, так і перероблені старі. Оновлено дизайн завдяки тому, що додадуться більш сучасні деталі.

Основною вимогою до сумок весна-літо 2017 буде збільшення їх розмірів. Вони повинні бути не тільки красивими і стильними, але і ще досить місткими і практичними. Жінки так влаштовані, що у них завжди знайдеться, що покласти в сумочку. При цьому завжди хочеться виглядати стильно і по-діловому. У зв’язку з цим вибір дизайнерів зупинився на збільшенні розмірів із збереженням стилю.

 

Модні моделі сумок нового сезону представлені різноманітністю форм, кольорів і текстур. Можна виділити декілька найбільш рекомендованих дизайнерами.

 • Виконана півмісяцем досить об’ємна сумка на широкому ремені, який регулюється до потрібної довжини.
 • Сумка спортивного стилю, носиться виключно на плечі і має видовжену форму.
 • Схоже спортивної, але відрізняється тим, що має коліщата і ручку, яка за потреби висувається.
 • Об’ємна сумка з довгими ручками.
 • Сумка, схожа на увазі зі шкільним ранцем.
 • Сумка, яка відрізняється досить високою місткістю і практичністю і має відкритий верх і подвійні ручки.
 •  

  Як бачимо із всього вище перерахованого, маленькі сумочки не будуть користуватися великою популярністю. Але це абсолютно не означає, що ці моделі не будуть представлені в новому сезоні. Сумки невеликих розмірів підійдуть для тих випадків, коли крім телефону, ключів та пудрениці з собою не потрібно нічого брати.

   

  Більш детально моделі сумок 2017 року можна розглянути на фото.

  Сезон 2017 буде представлений різноманітними формами і розмірами сумок. Деякі з них будуть досить цікавої форми і оформлені незвичайними елементами фурнітури.

  Екстравагантні сумки можуть навіть стати засобом самовираження.

   

  Завжди вважалося, що сумку необхідно підбирати в тон взуття. Мода 2017 диктує зовсім інші правила. За порадами дизайнерів, при виборі жіночої сумки тепер не варто звертати увагу на те, в чому ви плануєте бути взутими. Крім того, не потрібно також колірного поєднання з одягом. Просто вибираєте той аксесуар, який вам подобається. Це полегшує життя тим жінкам, у яких немає можливості купувати нову сумочку при покупці чергової пари взуття. Але, незважаючи на це, певні правила все ж будуть. Наприклад, сумочка повинна гармоніювати з певними деталями одягу, біжутерії, манікюру або макіяжу.

  З правил можуть бути винятки. Деякі дизайнери пропонують шити сумки з того ж матеріалу, що і костюм. Або щоб забарвлення в точності збігався з одягом. Але такі екземпляри можна буде придбати тільки в брендових бутіках.

   

  Якщо говорити про сумки невеликих розмірів, то модні колекції 2017 будуть представлені примірниками всіляких форм. Зокрема, це можуть бути прямокутні або трапецієвидні сумочки з ручками різної довжини. Забарвлення нейтральні. Все це допоможе поєднати такі сумочки з одягом різних стилів. Єдине виключення — це клатчі, які, в основному, гармонують з вечірнім вбранням або діловим костюмом.

   

  Літні варіанти сумок обов’язково будуть яскравих, соковитих, насичених тонів. При цьому вони будуть вишиті бісером, прикрашені паєтками або намистинами, а також мати різноманітні додаткові деталі, такі як ремені або ланцюжка.

   

  Осіння палітра сумок буде представлена синім, фіолетовим, зеленим, сірим, цегляним, помаранчевим та червоним кольорами. Всі ці відтінки будуть модним хітом осені 2017. Купуючи сумочку яскраво-червоного або насиченого жовтого кольорів, ви, безсумнівно, будете в тренді.

  Також в моду входять сумки, стилізовані під зміїну шкіру. Такі аксесуари рекомендовано поєднувати з діловим костюмом.

  Відео по темі статті

  Також цікаве: