Модельформ 40 — відгуки жінок при клімаксі. Як препарат діє на організм

Модельформ 40+ – ефективний препарат для зниження ваги.

Згідно великій кількості позитивних відгуків, він не тільки допомагає схуднути до літнього сезону, зменшити обсяги та скорегувати фігуру, жінкам у віці за 40 такий препарат допомагає тримати себе у формі при клімаксі, так як містить комплекс необхідних організму речовин.

Модельформ 40+: склад препарату, його дія на організм

Препарат Модельформ 40 + зроблений з натуральних інгредієнтів: екстракти рослин і плодів.

Важливо пам’ятати! Застосовувати препарати, що містять рослинні екстракти, слід з обережністю і лише за відсутності алергічних реакцій на всі компоненти БАДа.

Склад харчової добавки:

 • Екстракт помаранчі – ця цитрусова витяжка підсилює обмінні процеси, допомагає значно зменшити масу і має стимулюючу дію, впливає на процеси термогенеза;
 • Клітковина (псиллиум) – не перевариваемое волокно псиллиума допомагає нормалізувати роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту і перистальтику кишечника, зменшити місткість шлунка, придушити апетит;
 • Екстракт японської эриоботрии – це речовина відрізняється великим вмістом необхідних організму корисних речовин: вітаміни А і С, калій, коросолиевая кислота; эриоботрия знижує вміст в крові жінки холестерину і глюкози;
 • Форсколін – вживання цієї речовини допомагає прискорити метаболічні процеси в організмі, а також форсколін пригнічує апетит, активно розщеплює жир;
 • Екстракт огірка горького – витяжка момордики відрізняється великим вмістом калію, магнію, а також кальцію і заліза, гіркий огірок допомагає врегулювати апетит і поліпшити травлення;
 • Екстракт кудзу порошковий – дана речовина містить фітоестрогени, вони допомагають підтримувати гормональний фон нестабільний, що розвивається в період клімаксу.
 • Завдяки такому складу вага залишається стабільним при застосуванні Модельформ 40+, відгуки жінок при клімаксі, що вживали препарат, у своїй більшості це підтверджують.

  Модельформ 40+ не тільки допомагає схуднути до літнього сезону, зменшити обсяги та скорегувати фігуру, жінкам у віці за 40.Він допомагає тримати себе у формі жінок при клімаксі, про що свідчать відгуки, так як містить комплекс необхідних організму речовин.

  Крім того, препарат зміцнює організм, який значно слабшає в період менопаузи, та допомагає регулюванню процесів засвоєння поживних речовин.

  Зверніть увагу! Модельформ 40+ кардинально відрізняється від будь-якого іншого препарату Модельформ, тому що містять у своєму складі натуральний комплекс елементів –ELEGREENALL.

  До цього комплексу належать форсколін, екстракти пуерарії і горького огірка. Ці речовини стабілізують гормональний фон, покращують загальний стан. Саме тому після вживання препарату Модельформ 40+, відгуки жінок при клімаксі, об’єктивні і позитивні.

  Загрузка...

  Показання до застосування препарату Модельформ 40+

  Модельформ 40+ рекомендується застосовувати жінкам середнього віку (від сорока років), які перебувають у періоді клімактерію для того, щоб контролювати свою масу тіла або знизити її.

  Модельформ 40+ відгуки жінок при клімаксі говорять про те, що цей препарат допомагає не набрати зайві кілограми.

  Відгукуючись про Бад велика кількість жінок зазначає, що їх вага йшов поступово, при цьому не було необхідності змінювати звичний спосіб життя. Крім того, легше переносяться негативні фізіологічні симптоми менопаузи – припливи, жар, озноб, в’ялість, нудота та інші.

  Як допомагає Модельформ 40+ при клімаксі

  Основний ефект, який справляє харчова добавка Модельформ при клімаксі, це захист жінок від набору зайвих кілограмів. Це дія безпосередньо пов’язано з тим, що в препараті містяться фітоестрогени, отримані з екстракту пуерарії.

  Фітоестрогени, отримані організмом з препарату, допомагають збалансувати гормональний фон, адже в період клімаксу значно порушуються вироблення естрогенів і співвідношення прогестерону і тестостерону.

  З цих же причин, найчастіше у жінок змінюється форма фігури, тобто навіть сама красива і правильна фігура перетворюється у чоловік

  еподобную або фігуру – «яблуко» (перевернутий трикутник).

  А також Модельформ 40+ допомагає організму жінки виробити стійкість до гормону інсуліну, який є найбільш поширеною причиною збільшення маси тіла. Ще одним плюсом препарату є те, що він пригнічує апетит і бажання приймати в їжу борошняні та солодкі продукт харчування.

  Важливо знати! Препарат Модельформ 40+ за рахунок рослинних гормонів-естрогенів регулює менструації, роблячи їх щомісячними.

  У препараті міститься достатня кількість речовин, які благотворно впливають на жіноче здоров’я в зрілому віці. З БАДом можна не тільки знизити масу тіла, але полегшити симптоми менопаузи.

  У ранніх стадіях клімаксу, Модельформ 40+ може допомогти встановити чіткий менструальний цикл, а це дуже важливо і необхідно для жіночого здоров’я.

  Вплив окремих компонентів даного препарату на симптоми клімаксу наведені в таблиці.

  № Симптоми менопаузи (грунтується на відгуках і думках спеціалістів-гінекологів) Інгредієнти Модельформ 40+, що впливають на даний симптом при клімаксі у жінок 1 «Припливи» Пуерарія 2 Нерегулярні менструації Японська мушмула, екстракти бобів пуерарії 3 Збільшення ваги Псиллиум, екстракти помаранчі, колеонол, екстракт локви 4 Нервозність, прискорене серцебиття, підвищений тиск Екстракти горького огірка 5 Порушення гормонального рівноваги Витяжки мушмули японської та екстракт кореня пуерарії 6 Сонливість Екстракти локви, пуерарії, севільського апельсина

  Інструкція по застосуванню Модельформ 40+ в період клімаксу

  Упаковка препарату розрахована на застосування протягом одного місяця. Усередині коробки є 2 блістери, в кожному знаходяться капсули в кількості 15 штук.

  У ранніх стадіях клімаксу, Модельформ 40+ може допомогти встановити чіткий менструальний цикл.

  Препарат слід приймати в кількості 1 капсули до обіду або разом з їжею, або після їжі, при цьому капсулу потрібно запивати великою кількістю простої чистої води.

  Курс препарату розрахований на 2 місяці, але при необхідності і за бажанням, курс можна продовжити.

  Модельформ 40+: протипоказання і можливі наслідки

  Добавка до їжі Модельформ 40+ практично не має протипоказань, це підтверджують відгуки жінок, які використовували препарат при клімаксі.

  Однак, як і у будь-якого засобу, розглянутий БАД має наступні протипоказання:

  • наявність алергічних реакцій на інгредієнти (або інші речовини того ж класу застосування);
  • непереносимості складових інгредієнтів препарату.

  Якщо у жінки виявлена алергія на один або кілька інгредієнтів БАДа, то його вживання недоцільно. Так як можуть виникнути дуже сильні алергічні реакції: свербіж шкіри, висипання, почервоніння, висока температура, утруднене дихання, задишка і деякі інші симптоми.

  Думка гінекологів про препарат Модельформ 40+ при клімаксі

  Думки спеціалістів-гінекологів про препарат, у своїй більшості, схвальні. Досить велика кількість лікарів рекомендують Модельформ 40+ своїм пацієнткам для підтримки гормонального балансу в період клімаксу та інших вікових змін. Так само Модельформ дуже ефективний при нерегулярних місячних.

  Гінекологи відзначають натуральність складу БАДа, відсутність протипоказань і побічних ефектів, високу результативність.

  Де купити Модельформ 40+, ціна

  Придбати цей інноваційний препарат для зниження ваги можна на офіційному сайті компанії, що виробляє препарати серії Модельформ. А також в аптечній мережі (роздрібні аптечні пункти) і в інтернет-магазинах. При цьому варто просити у продавця сертифікат якості, щоб не натрапити на підробку.

  Модельформ дуже ефективний при нерегулярних місячних.

  Ціна препарату в роздрібних мережах знаходиться на рівні, приблизно дорівнює 1000 руб. На офіційному сайті БАД коштує близько 950 руб. Перевагу купівлі на офіційному сайті – наявність системи знижок, різноманітні акції.

  Модельформ 40+: відгуки жінок при клімаксі

  Модельформ 40+ (відгуки жінок при клімаксі дають можливість зрозуміти всю дієвість цього препарату) є одним з найбільш ефективних препаратів для зниження ваги. Біологічно активна добавка до їжі, вироблена в Німеччині, має позитивну репутацію.

  Модельформ – нове і сучасне засіб, що допомагає не тільки схуднути, але і поліпшити самопочуття в період клімаксу. Цей препарат не має строгих протипоказань, містить у своєму складі натуральні природні компоненти і речовини, отримані з рослинної сировини, а також фітогормони.

  У цьому відео експерт з фітнесу В. Турчинська розповідає про препарат Модельформ 40+:

  Програма «Бадьорий ранок»: жінки, клімакс і Модельформ 40+:

  Також цікаве: