Мезотерапія обличчя: відгуки лікарів і пацієнтів, поради, коли краще її робити

Жінки всіх віків у всі часи хочуть бути красивими. Сьогодні до послуг прекрасних дам, які бажають поліпшити свою зовнішність, пропонуються різні види пластичних операцій. Однак слід пам’ятати, що будь-яка операція в чому складається з болю і подальшого тривалого періоду відновлення.

На щастя, існує безопераційна технологія поліпшення стану шкіри — мезотерапія. Відгуки про мезотерапії особи від лікарів та пацієнтів читайте нижче.

be7bac9b601c0aa79aa217a7cf99bb73 Мезотерапія обличчя: відгуки лікарів і пацієнтів, поради, коли краще її робити

Що таке мезотерапія?

Мезотерапія — це косметологічна (не пластична операція, суть якої полягає в тому, що під шкіру пацієнта вводять біологічно активні речовини, які коригують проблемні ділянки шкіри.

Процедура мезотерапії особи найчастіше проводиться із застосуванням різних препаратів, таких, як витяжки із тканин тварин, екстракти лікарських рослин, природні мінерали, препарати з клітин ембріональних і плацентарних тканин. Часто косметологи роблять своєрідний «коктейль» з даних препаратів.

cceae5b01efcef3e217f25a16d3466c0 Мезотерапія обличчя: відгуки лікарів і пацієнтів, поради, коли краще її робити

Відгуки пацієнток

Ось які відгуки пацієнтів про процедури мезотерапії можна знайти на просторах Інтернету.

Adelina: «Робила курс коллоста з 6 процедур з періодичністю раз на місяць. Це досить затратно, але зате який результат! Шкіра як у немовляти!»

Rennee: «Хочу спробувати колагенову мезотерапію. Стільки хороших відгуків і взагалі колаген скрізь хвалять, мабуть, пора і мені вступити в ряди тих, хто випробував це на собі».

Агіпа888: «Спробувала новий метод безопераційного впорскування AIRgent. Це процедура омолодження обличчя і тіла з довгостроковими омолоджуючим ефектом. Плюс процедури в тому, що одночасно відбувається зволоження, ліфтинг і омолодження. При цьому мені зробили всього лише 4 процедури. А результат, до речі, тримається вже півтора року».

Наталія К.: «Мезотерапія — досить болюча штука, тому я роблю мезопилинг. Абсолютно безболісно й ефективно. Не залишається ніяких слідів на обличчі, набряків і почервоніння. Мені про неї розповіла і робить Путілова Наталія. Єдине, що я зауважила – це легке лущення на третій день після процедури. А шкіра просто сяє, ліфтинг-ефект дуже хороший».

Ruslana_Rai: «Чудова мезотерапія виходить, якщо колоти вітамінний «коктейль». Шкіра стає пружною, щільною. Ось тільки носогубні складки він, на жаль, не зменшує. Мені здається, що тут потрібно використовувати філлер-заповнювач».

Maria Yuta: «Після мезотерапії ефект приголомшливий! Такого у мене не було навіть після дорогих кремів! Даєш мезотерапію всім жінкам!»

VikkiM: «Я робила за рекомендацією подруги, ходила до Євгенії Шевцової. Робили курс з 6 ін’єкцій. Дуже затратно, але результат неймовірний! Дівчатка, вирішуйтеся! Воно дійсно того варте! Личко стає таке гарне, свіже — ніби десяток років скинула. Тільки до кого попало не ходіть, вибирайте спеціаліста з розумом».

f5cb62acc0d800fad8fc8f529507aee1 Мезотерапія обличчя: відгуки лікарів і пацієнтів, поради, коли краще її робити

Відгуки лікарів

А ось що думають про мезотерапії лікарі.

Алла Петрова, пластичний хірург: «Чудова процедура, якщо стан шкіри ще не остаточно запущено. Тоді вже краще дійсно зробити кілька ін’єкцій, ніж використовувати скальпель і страждати від післяопераційних перев’язок».

Василь Сенчин, дерматолог: «Коли не допомагають всілякі маски, коли є дрібні шрами або сліди від віспин, потрібно шліфування шкіри, вам допоможе процедура мезотерапії. Пам’ятайте, що операція завжди пов’язана з ризиком, а при мезотерапії шкоду мінімальний».

Відео-матеріали по темі статті

Також цікаве: