Методика зниження ваги доктора Гаврилова: як схуднути за допомогою дієти Гаврилова

Багато чули прізвище Борменталь і пов’язують її з схудненням, але мало хто в курсі, що центр Борменталя заснував саме Михайло Гаврилов, який є автором декількох методик схуднення. Центри Гаврилова розташовані по всій Росії, а його метод заснований на персональному підході до кожного пацієнта.

902122a7290cc8a7d4e2aa062972a238 Методика зниження ваги доктора Гаврилова: як схуднути за допомогою дієти Гаврилова

Як працює метод Гаврилова

Методика зниження ваги доктора Гаврилова складається з 5 етапів.

1 етап – психологічний тренінг лікаря з пацієнтом, він потрібен для загального розуміння шкоди зайвої ваги, який призводить до багатьох захворювань і заважає жити. Доктор мотивує худне, щоб з’явився стимул дотримуватися новий режим харчування і не переривати дієту.

2 етап – лікар знову проводить бесіду з пацієнтом, на цей раз пояснюючи шкоду голодування та правила прийому їжі. У даної методики сувора заборона на голодування і великі проміжки між прийомами їжі. Тому що все це веде тільки до ще більшого голоду, впоратися з яким дуже важко.

3 етап – ще одна консультація, на ній роз’яснюються принципи методу зниження ваги, поняття про калорійність продуктів, як правильно схуднути і зберегти результат назавжди. Також підбирається особистий графік, потрібну кількість калорій саме для конкретної людини.

4 етап – активне схуднення, організм пристосовується до нової системи, звикає до неї.

5 етап – заключний, складається в останньому тренінгу, де даються конкретні рекомендації щодо подальшого харчування і ставиться за мету на майбутнє, щоб виконувати настанови лікаря навіть після закінчення курсу. Власне, починається останній етап тільки через місяць після першого звернення клієнта в центр Гаврилова.

3fa6a698562fc5f510ed3475ceb68cef Методика зниження ваги доктора Гаврилова: як схуднути за допомогою дієти Гаврилова

Центр зниження ваги доктора Гаврилова допомагає людям, переконуючи їх у тому, що правильне харчування – це доцільно і корисно. Коридор калорійності обмежується, і перед пацієнтом постає вибір – з’їсти дуже калорійну солодкість, яка не дасть насичення, або насититися низькокалорійним салатом, який дасть необхідне відчуття ситості надовго і буде корисний.

Гаврилов вчить, що не варто створювати культ їжі, вона повинна служити тільки для поповнення енергії, для здоров’я і підтримки сил організму.

3100c49b43496e6f0cc3d715eef15eb5 Методика зниження ваги доктора Гаврилова: як схуднути за допомогою дієти Гаврилова

Перше, що рекомендує Гаврилов, – завести блокнот, щоб записувати в нього все з’їдене за день, розділяючи на корисне і умовно шкідливий, щоб наочно побачити всі мінуси неправильного харчування і оцінити плюси здорової їжі.

Як розділяти теж зазначено – до «шкідливому» відносять, як правило, фаст-фуди, жирне, копчене, смажене, випічка, солодощі, консерви, всілякі чіпси та інші продукти, що містять штучні підсилювачі смаку і купу жирів.

Корисне відрізнити легко – це в основному овочі, фрукти, злаки, молочні продукти, нежирне м’ясо (птиця, яловичина), натуральні соки (в обмеженій кількості), легкі супи, бобові.

Із записів має стати очевидним перевага «хорошою» їжі: низька калорійність, висока засвоюваність, хороший вітамінний склад.

3a58ac5bebe69c65c1b7f0b12b607147 Методика зниження ваги доктора Гаврилова: як схуднути за допомогою дієти Гаврилова

Природно, що ніяке здорове харчування не обходиться без якісного питного режиму. Гаврилов рекомендує 1,5 літра (не менше!) чистої води в день. Вода повинна вивести накопичені токсини і очистити організм від шлаків під час скидання ваги.

Унікальність методики саме в правильному настрої клієнта, в тому, щоб по-іншому ставитися до їжі. Як схуднути без стимулу? Михайло Гаврилов допомагає знайти цей стимул і не втрачати його протягом всього курсу. Саме це забезпечує такий неймовірний успіх методики Гаврилова, який, до речі, є КМН в психотерапії.

Ще Гаврилов рекомендує під час скидання ваги відвідувати тренажерний зал, будь-які заняття з фітнесу, танців або силовим тренуванням, або записатися на курс оздоровчого масажу для прискорення процесу схуднення.

Відео по темі статті

 

Також цікаве: