Масажні лінії обличчя для підтяжки. Техніка, масажні зони, як робити масаж

Шкіра на обличчі гладенька, незважаючи на дбайливе до неї ставлення, все одно з’являються з часом мімічні зморшки. Допомогти позбутися можуть антивікові крему або спеціально розроблені ін’єкції, які необхідно здійснювати неодноразово.

Однак продовжити молодість шкірних покривів і уповільнити процес появи зморшкуватих складок дозволить масаж обличчя, який робиться за певними методиками.

Основні масажні лінії, що дозволяють зробити підтяжку обличчя

Масажні лінії обличчя для підтяжки – це ділянки, на яких зазначається найменша розтягнення шкірних покривів. Масування по їх розташуванню дозволяє отримати відмінні результати, які полягають у здоровою і підтягнутою шкірі, а також красивому зовнішньому вигляді овалу обличчя.

Масаж особи для підтяжки проводиться по лініях найменшого розтягування (масажних лініях)

До того ж спеціальні масажні процедури дозволяють поліпшити характеристики шкіри, надають їй гарний зовнішній вигляд.

Всі масажні лінії на обличчі поділяються на групи. Причому починати рекомендується масажувати зі строго визначеної зони.

Якщо не дотримуватися правил виконання масажу, то шкіра швидко втратить красивий зовнішній вигляд, з’являться зморшкуваті складки, підуть мікротріщинки

Загрузка...

Масажні лінії підборіддя для самомасажу

На підборідді масажні лінії розташовані від центру в сторони і у верхню зону. Виходить, що при проведенні масажу, обводиться овал особи, що вчиняються руху за напрямом у бік вушної зони.

Важливо знати! Самомасаж особи необхідно проводити знизу, з області підборіддя. До того ж, щоб уникнути появи подвійного підборіддя, необхідно виробляти похлопывающие руху в області його виникнення.

Самомасаж особи необхідно починати знизу, з області підборіддя

Масажні лінії щік для самомасажу

Масажні лінії обличчя для підтяжки в області щік розташовуються від куточків губ до вушної зоні, від носа до краю особи. Не варто забувати, що вони не прямі, а мають форму дуги, розташованої знизу-вгору. При проведенні самомасажу виходить, що необхідно злегка піднімати шкірні покриви.

При проведенні масажної процедури після області підборіддя, необхідно приступати до щоках і вилицях. Рухи повинні бути акуратними, не сильними, щоб не пошкодити шкірні покриви.

Розташування масажних ліній на обличчі

Масажні лінії носа для самомасажу

В носовій області лінії для масажу розташовуються знизу-вгору. Тому масажні рухи необхідно починати від кінчика до перенісся, а також від крил до його спинки.

Зверніть увагу! Незважаючи на те, що шкіра на носі не схильна до розтягування, все ж, самостійний масаж краще проводити по лініях для підтяжки знизу-вгору. Саме дотримання рекомендацій дозволить отримати здорову шкіру особи, а масажні процедури будуть результативними і дієвими.

Масажні лінії лоба для самомасажу

Масажні лінії на лобі знаходяться від центру до скронь. Тому розгладжують руху варто проводити строго в даному напрямку. Також масажні лінії розташовані від брів до ділянки росту волосся суворо вертикально.

Починати самостійний масаж необхідно плавними масажними рухами, до того ж важливо, щоб всі м’язи були в спокійному і розслабленому стані. При проведенні масажних рухів, не має бути на чолі зморшкуватих складок.

Масажні лінії очей і повік для самомасажу

Шкірний покрив в області повік дуже ніжний, тому обробляти його потрібно украй акуратно і обережно. Не слід розтягувати шкіру в даній області. Під час проведення масажу вона повинна перебувати в спокійному стані.

Масаж очей і повік виконується за такими правилами:

 • в області верхнього століття лінії розташовані від внутрішнього куточка до зовнішнього, при проведенні масажу на даній ділянці, необхідно злегка постукувати шкіру в цьому напрямку;
 • масажні рухи по нижній області століття передбачають розгладжують руху від зовнішнього ділянки до внутрішнього;
 • закінчувати масаж потрібно легкими постукуваннями зовнішнього куточка ока.

Самостійний масаж повік та очей повинен проводитися тільки на чисту шкіру перед процедурою потрібно змити з обличчя всі косметичні засоби.

Як правильно виконувати масаж для підтяжки обличчя

Щоб домогтися гарних результатів, необхідно правильно виконувати техніку масажу. Для проведення процедури самостійно, існують такі правила:

 • Шкірні покриви перед процедурою добре очищаються. При цьому їх підготовка здійснюється тільки по масажних лініях.
 • Руки повинні бути чистими при проведенні процедури для підтяжки обличчя. Їх рекомендується протерти спиртом або спиртовим складом, також добре підходить для дезінфекції настоянка квітки календули.
 • Масло для масажу не має у своєму складі містити шкідливі компоненти, хімічні елементи й токсичні речовини. Допускається приготувати засіб самостійно, для цього взяти кілька типів масел, перемішати їх, до них долити пару крапель ефіру. Рекомендується використовувати для процедури нерафінована оливкова олія.
 • Перш ніж почати масаж, необхідно підготувати шкірні покриви. Для цього треба двома пальцями трохи натиснути на них, причому рухи повинні здійснюватися від брів, проходячи вертикально зону щік.
 • Самостійний масаж починається з несильних погладжувань ділянок шкіри обличчя кінчиками пальців. Після цього проводять ніжні розтирання, здійснюють руху по круговому напрямку. Останнім етапом є розминання шкіри, всі рухи повинні бути інтенсивними, потім здійснюються поплескування.
 • Перед виконанням процедури не можна пити багато води, вона може викликати появу набряків.
 • Самомасаж краще проводити раз в 2-3 дні, самим ідеальним варіантом є виконання процедури кожен день перед сном.

Самомасаж обличчя і шиї. Базова техніка

Масаж не повинен викликати дискомфортних відчуттів, хворобливих наслідків

Допускається невелике почервоніння шкіри, оскільки завдяки інтенсивним руху відбувається поліпшення циркуляції крові.

Після процедури краще скористатися кремом або маскою для особи, спеціально підібраних для догляду за конкретним типом шкіри.

Техніки виконання самомасажу для підтяжки обличчя

Масаж для підтяжки шкіри може призводити до різних результатів, оскільки виконується за різними техніками:

Техніка виконання масажу Результат Класичний Здійснюється підтяжка особи загалом, поліпшується колір і стан шкіри, контур стає виразнішою Щипковий Проводиться для очищення обличчя, проходять гнійнички, вугрові висипання та інші дефекти, проводиться строго по масажних лініях Японський Омолоджування шкірних покривів

Для кожної техніки існують свої правила процедури, які включають в себе деякі особливості.

Класичний масаж для підтяжки обличчя

Техніка за класичною методикою включає в себе акуратні погладжування, легкі постукування по шкірним покривом. Також для досягнення результату здійснюються кругові рухи. Весь масаж проводиться кінчиками пальців за основними напрямками ліній.

Щипковий масаж для обличчя

Відноситься до лікувального типу, здійснюється за допомогою спеціальних щипків, сильних натискань і вібрацій. Краще проводити без нанесення додаткових коштів, щоб компоненти речовин не потрапили в проблемні зони.

Техніка проведення щипкового масажу особи

Японський масаж для підтяжки обличчя

Японський масаж відрізняється енергійністю рухів по масажних лініях. Вся процедура виконується досить інтенсивно, в деяких місцях можливе сильне натискання пальцями на шкіру.

Японський точковий масаж шиацу для молодості особи використовує натискання на так звані «точки краси»

До того ж особливістю техніки є натискання на точки краси, стимулювання лимфотоков.

Розрізняють наступні точки краси:

 • точка посередині лоба (усунення зморшок);
 • точки на внутрішніх і зовнішніх куточках очей (позбавлення від зморшок, пов’язаних не тільки з віком, але і з проявом емоцій);
 • біля брів на переніссі (покращує стан здоров’я людини);
 • на скроневій області (дозволяють позбутися від головного болю і мігрені);
 • біля куточків губ (запобігають опускання губ з віком);
 • під нижньою губою (швидке розслаблення, припинення порушення і нервового стресу).

Якого результату чекати від масажу для підтяжки обличчя

Виконання постійного масажу для підтяжки обличчя дозволяється домогтися наступних результатів:

 • зникають мімічні зморшки;
 • зупиняється передчасне старіння шкіри;
 • поліпшується циркуляція кров’яного потоку і лімфи;
 • йдуть набряки з’являються з віком;
 • поліпшення стану шкіри, вона розгладжується, стає рівною, без пошкоджень;
 • з’являється здоровий колір обличчя, зникає блідість шкірних покривів, а також припиняється зміна кольору, що відбувається з віком;
 • овал обличчя стає виразним, має чіткий контур.

Масаж обличчя допомагає зменшити вираженість мімічних зморшок, усунути набряки і поліпшити колір обличчя

Проведення процедури по масажних лініях обличчя для підтяжки вважається своєрідною гімнастикою. А щоденне заняття спортом покращує не тільки зовнішній вигляд, але і емоційний стан людини.

Проведення самомасажу повинно здійснюватися строго по масажних лініях, в яких зазначається найменшого розтягування шкіри.

Правильне виконання процедури дозволить поліпшити зовнішній вигляд обличчя без відвідування салонів і дорогих косметичних кабінетів. Головне, підібрати техніку для конкретного типу шкіри.

Будьте красиві!

Корисні відео-матеріали про розташування масажних ліній на обличчі і техніці проведення масажу для підтяжки

Розташування масажних ліній на обличчі для підтяжки:

Селф-ліфтинг — вправи для підтяжки обличчя:

Техніка проведення японського масажу для підтяжки обличчя:

Також цікаве: