lpg масаж: протипоказання, можна його робити при місячних, фото до і після, відгуки

Підтягнуте гарне тіло, доглянуте свіже обличчя є предметом бажань для багатьох жінок. У гонитві за ідеалом вони пробують безліч способів, застосовують масу методик і засобів. Сьогодні на допомогу прекрасним дамам приходять сучасні технології. Велику популярність отримала така косметологічна процедура, як lpg масаж. Дуже багато людей користуються цією процедурою і дуже задоволені отриманими результатами. Але давайте подивимося, які ж має протипоказання lpg масаж.

e50bb83f77f1bd74fbd69ce47fd4ab11 lpg масаж: протипоказання, можна його робити при місячних, фото до і після, відгуки

Для початку розберемося, що це таке? Слово «масаж» зрозуміло всім, а ось три загадкові літери «lpg» мало кому знайомі. Насправді, це три перші літери імені людини, що придумав цю техніку проведення масажу. Француз з ім’ям Луї Поль Гіті винайшов спеціальні апарати, які м’яко, але ефективно впливає на поверхню шкіри і знаходиться поряд м’язову тканину.

Такий вид масажу отримав назву «вакуумно-роликовий». А все тому, що використовувана для нього насадка з роликами з допомогою вакууму захоплює складки шкіри. Таким чином, вплив виявляється не тільки механічне, як при звичайному масажі, але ще й вакуумне.

Розглянемо докладніше, як робиться lpg масаж. В сучасних косметологічних кабінетах, салонах краси процедура проводиться за допомогою апаратів на комп’ютерному управлінні. Така система здатна самостійно визначати рівень необхідного для даного клієнта та його проблеми впливу.

Насадка апарату, діючи за допомогою роликів і вакууму, захоплює шкіру складками і впливає на її поверхню і підшкірний жир. При цьому можуть формуватися складки різного типу для досягнення певного результату: roll in, roll up, roll out.

484230ada30fdc1478bb5de7a07303a7 lpg масаж: протипоказання, можна його робити при місячних, фото до і після, відгуки

Характер скоєних роликами рухів теж може бути різним, від скручування до шліфовки шкіри. Перед проведенням масажу пацієнт оглядається, потім йому видається спеціальний костюм. Сам сеанс триває більше півгодини, в середньому, хвилин сорок. Як це виглядає можна побачити на відео.

Після однієї процедури, звичайно, сподіватися на приголомшливі результати не варто. Для досягнення ефекту необхідно пройти курс процедур. Вирішувати питання про кількість сеансів та тривалості масажу потрібно зі своїм косметологом. Тільки кваліфікований фахівець зможе підібрати та виконати процедури правильно. Варто бути готовим до того, що після процедури у деяких можуть виникати почервоніння, свербіж, невелика набряклість. Але це не страшно і проходить швидко.

Ефективність даної технології проведення масажу доведена в багатьох напрямках. Такий масаж надає глибоке вплив на тканини, руйнує зайві жирові відкладення, видаляє омертвілі частинки шкіри, покращує кровообіг і лимфоток.

Також він допомагає справлятися із зайвою рідиною в тканинах і набряком. Прекрасні результати показує lpg масаж поліпшення стану шкіри обличчя, позбавленні від її вікових змін. Після такої процедури шкіра стає більш пружною, еластичною, гладкою і сяючою, йдуть мішки під очима, прибирається другий підборіддя.

Результат від масажу дозволяють оцінити фото до і після його проведення.

4e0c907dc27919b593bb7fbe9ace029f lpg масаж: протипоказання, можна його робити при місячних, фото до і після, відгуки

Впливаючи на тіло, він допомагає зробити його більш пружним, підтягнутим і красивим. Вакуумно-роликовий масаж добре позбавляє від целюліту. Це відмінне антицелюлітний засіб, що дозволяє досягти видимих результатів. До lpg масажу вдаються не тільки для набуття стрункості і підтягнутості шкіри обличчя і тіла. Він також допомагає відновити форму після інтенсивних навантажень, травм професійним спортсменам.

3bea15120252b08a9f58ac1ab9664cc3 lpg масаж: протипоказання, можна його робити при місячних, фото до і після, відгуки

Незважаючи на величезну кількість плюсів lpg масажу, не всім він підходить. І для цього виду процедур є свої протипоказання. Як і звичайний масаж, його не варто робити особам з онкологічними, серцевими, шкірними захворюваннями, під час вагітності і годування грудним молоком, при тромбофлебіті, епілепсії, хронічних хворобах внутрішніх органів.

Крім того, не рекомендується проводити процедуру при наявності пошкоджень шкірного покриву, доброякісних новоутворень, грижах, вугрової висипки, герпесі, купероз, повішеною температурі тіла. Краще відмовитися від такого сеансу масажу жінкам під час місячних. До цих рекомендацій потрібно ставитися серйозно. Якщо не дотримуватися їх, то можна собі тільки нашкодити.

Розглядаючи всі за і проти проведення lpg масажу, варто відзначити наступне. Апаратна косметологія ефективна, але, на жаль, доступна не всім. І справа тут не тільки в широкому списку протипоказань. Такі процедури коштують недешево, а результату можна домогтися, лише провівши цілий їхній курс. Однак ті, кому пощастило випробувати це диво масаж на собі, залишилися дуже задоволені.

c9ae6f74405b0757ff41cf30ea18065e lpg масаж: протипоказання, можна його робити при місячних, фото до і після, відгуки 

Відгуки

Маріанна, 35 років: «Після пологів, на жаль, з’явилася необхідність повернути собі колишню форму. Дієти і серйозні фізичні навантаження з доглядом за дитиною поєднувати важкувато. А lpg масаж — це прекрасна можливість, не перевтомлюючись, досягти бажаного ефекту. Дорогувато, звичайно, але воно того варто. Я була задоволена своїм зовнішнім виглядом вже після восьмого сеансу».

Тетяна, 47 років: «Недавно відкрила для себе цю дивну процедуру. Я завжди виглядала добре, але в останні кілька років сильно здала. Моя знайома порадила пройти курс lpg масажу. Я дуже вдячна їй за цю пораду. Тепер кожну весну і осінь проходжу курс масажу по 10-14 сеансів. В результаті мене засипають компліментами, кажуть, що я помолодшала років на десять».

Відео по темі статті

Також цікаве: