Ліпосакція холодним лазером: відгуки на безоперационную ліпосакцію

Для багатьох дівчат і жінок боротьба із зайвою вагою стає наболілої і найважливішою проблемою. Багато хто задається питанням: як можна швидко, а головне ефективно позбутися від жиру в області талії і стегон або поліпшити контур обличчя? У цьому допоможуть найсучасніші методи, а саме — холодний лазерний ліполіз, до того ж відгуки на ліпосакцію холодним лазером в основному позитивні.

79328a04e175ce1d98b90b9e228f13d6 Ліпосакція холодним лазером: відгуки на безоперационную ліпосакцію

Лазер допоможе позбутися від жиру, якщо не допомагають фізичні вправи і дієти. Варто відзначити, що це малоінвазивна операція, а тому ніякої шкоди для шкіри і крові немає. Жировий шар скорочується вже після першої процедури.

Відгуки

Павлина: «На одному з форумів мені порадили процедуру холодного лазерного ліполізу. Всі, хто проходив цю процедуру, озивалися про неї дуже добре, а коли почитала інші джерела, то просто загорілася ідеєю про красивої талії. Потрібно сказати, що талії у мене немає, з-за чого постійно були комплекси, тому холодний лазер став справжнім порятунком.
У деяких статтях були описані страшні побічні ефекти, але вони мене не налякали, так як лікар, якого я вибрала, все докладно розповів про процесі. Все пройшло вдало і безболісно. До мінусів варто віднести розтягнутість процедури, так як сеансів було кілька, а між ними потрібно було дотримуватися перерва на два місяці».

94aeeb8e338bfeb3305e64a1a42a7b42 Ліпосакція холодним лазером: відгуки на безоперационную ліпосакцію

Галина: «Всі принади впливу лазера відчула на собі особисто. Почитавши відгуки про процедуру, я зробила висновок, що багато чого залежить від фахівця, і тут мені пощастило. Я вже проходжу реабілітацію, приголомшливі результати».

Діана: «Ознайомившись з процедурою, я вирішила, що прибрати друге підборіддя допоможе саме безопераційна ліпосакція холодним лазером, однак лікар відрадив. Він сказав, що через кілька років шкіра стане обвисати ще більше, до того ж жир може з’явитися в інших місцях, де його не було».

Ольга: «Весь час переживала з приводу некрасивих «вушок» на спині і талії, тому думки про ліпосакції приходили давно. Вибравши фахівця, я анітрохи не пошкодувала про своє рішення, з моменту процедури минуло всього 7 тижнів, однак вже зараз талія стала приголомшливою».

84d820e7874ac392da98f8bb55a61c84 Ліпосакція холодним лазером: відгуки на безоперационную ліпосакцію

Євгена: «Я просто щаслива, що народилася в тому столітті, коли можна зробити ліпосакцію. Ця процедура дозволила мені виглядати чудово. Природно, що потрібно займатися спортом, дотримуватися правильного харчування, однак я все це пройшла і результату ніякого не побачила. Живіт – це моя сама проблемна зона, яку не беруть ні вправи, ні дієти. Однак ліполіз створив справжнє диво, і живота тепер немає».

957d85c59443014780c7f7904122e86c Ліпосакція холодним лазером: відгуки на безоперационную ліпосакцію

Іра: «Дуже рада, що все-таки зважилася на ліпосакцію холодним лазером, адже контури тіла стали такими, як у молоденької дівчини. Крім того, після операції стала стежити за своїм харчуванням і активно займаюся спортом, адже не хочеться зіпсувати такі приголомшливі результати».

Людмила: «Ліпосакцією я залишилася більше, ніж задоволена, адже у мене тепер є талія. З животом я боролася різними методами, але все було безрезультатно. Звичайно ж, хотілося б ще більш тонку талію, тому стала щодня крутити обруч, тільки от не впевнена, що мого ентузіазму вистачить надовго».

b1d79f231c4390bae8256187a430b705 Ліпосакція холодним лазером: відгуки на безоперационную ліпосакцію

Серафима: «Завдяки процедурі ліполізу і чудового фахівця, я позбулася від жахливого «галіфе». Боролася з ним різними методами, але самостійно вирішити проблему не вдалося. Потрібно зазначити, що після ліпосакції шкіра стала пружною, і «галіфе» більше не повертається. Але для поліпшення результатів продовжую відвідувати фітнес».

Марина: «Кожен раз, дивлячись у дзеркало на свій другий підборіддя, я страшенно сумувала, тому зважилася на ліпосакцію холодним лазером. Шкіра у мене пружна, тому не було страху стосовно реабілітації. Після процедури носила пов’язку і приймала антибіотики. Скрупульозно виконувала всі рекомендації спеціаліста і навіть навчилася виконувати масаж підборіддя. Завдяки цьому результат приголомшливий».

Підбірка відео по темі статті

 

Також цікаве: