Ліпофілінг грудних залоз. Відгуки, результати. Як проходить процедура липофилинга

Красиві груди – мрія будь-якої жінки. Але природа не завжди радує своїми дарами. Тому дівчатам і жінкам доводиться шукати способи, щоб змінити те, що по тим або іншим причинам їх не влаштовує.

Ліпофілінг грудних залоз. Відгуки, результати. Як проходить процедура

Хтось мріє збільшити розмір, хтось надати красиву форму або позбавитися від асиметрії. І якщо буквально пару десятків років назад вибір процедур по збільшенню грудей був небагатий, то зараз поряд з ендопротезуванням з’явився ще ряд методик, наприклад, сучасна методика корекції форми грудей — ліпофілінг.

Ліпофілінг грудних залоз, що набирає популярність, у тому числі завдяки численним відгуками задоволених клієнток, являє собою малоінвазивну операцію по контурній пластиці грудей, з невеликим реабілітаційним періодом і практично відсутніми слідами після хірургічного втручання.

при всіх позитивних моментах, як і будь-яка операція має ряд протипоказань, які жінці варто враховувати, коли стоїть вибір між липофилингом і імплантами.

Ліпофілінг грудних залоз – що це за процедура?

Ліпофілінг – операція зі збільшення грудних залоз шляхом пересадки власного жиру з проблемних зон (живота, стегон, боків). Крім збільшення, за допомогою цієї методики можна скорегувати форму грудей, наприклад, при вродженій асиметрії або після хірургічних втручань з видалення пухлин.

Важливо знати! В результаті липофилинга грудних залоз, можливе збільшення грудей на 0,5‒1, 5 розміру, що підійде жінкам, які не планують кардинальні зміни.

Для проведення втручання, необхідно наявність достатнього запасу власних жирових відкладень, адже чужорідні клітини в якості використовуваного матеріалу не підійдуть.

Крім того, жир є цінним матеріалом, що містить стовбурові клітини, які можуть дати початок новим фибробластам. Таким чином, жир у цій ситуації є активною речовиною, що сприяє регенерації і омолодження тканин в зоні липофилинга.

Зміни після процедури помітні відразу. Талія і стегна стають стрункими, а груди красивою і налитої – це бажаний результат для жінки, яка зважилася на ліпофілінг грудних залоз. Відгуки практикуючих лікарів говорять про те, що ті, хто зупинив вибір на цьому методі, залишилися задоволені комплексним ефектом від операції.

Загрузка...

Ліпофілінг і силіконові імплантати: в чому різниця

Принципова відмінність цих методик в тому, що при ендопротезуванні використовуються силіконові, тобто чужорідні організму імпланти, а ліпофілінг дозволяє збільшити груди власними клітинами. Крім цього, існують ще деякі відмінності:

Ефективність і результати

Ліпофілінг Імпланти на скільки розмірів можна збільшити при ліпофілінга грудних залоз у межах 1 розміру, судячи з відгуків, в теорії до 1,5 теоретично будь-який, на практиці 2-3 розміру хто може робити операцію жінка з достатнім підшкірним шаром жиру жінка будь-якої статури носіння компресійної білизни 4 тижні 4-6 тижнів наявність шрамів немає невеликі рубці годування груддю після операції так так наркоз загальний загальний приживлюваність матеріалу не викликає реакцію відторгнення може викликати реакцію відторгнення

Як видно з таблиці, максимальний розмір, на який може бути збільшена груди з допомогою липофилинга – 1,5.

Це обумовлено тим, що при пересадці більшої порції жирових клітин, що може призвести до їх загибелі, розтягування і опущення грудей, так як жирові клітини «не люблять» сильне стиснення. Тому, якщо мета – кардинальна зміна, доведеться зробити вибір у бік імплантів.

Зверніть увагу! На відміну від імплантів, існує ймовірність розсмоктування жирових клітин до 50%. Таким чином, якщо при установці імплантатів, бажаний розмір жінка отримує після операції, то при застосуванні технології липофилинга, може знадобитися ще одна процедура, для досягнення повноцінного результату.

Крім того, якщо жінка звернулася в клініку з проблемою тубулярности грудей (коли груди витягнута у вигляді трубки або конуса), на відміну від імплантів, власним жиром дану проблему виправити неможливо.

Показання та протипоказання проведення липофилинга грудей

Знаючи можливі показання до проведення операції, а також з яких причин її не можна здійснити, кожна жінка зможе вирішити для себе, чи підходить їй ця процедура.

Показання до проведення операції:

 • наявність достатньої кількості власного жиру;
 • збільшення грудних залоз у межах одного розміру;
 • асиметрія грудей;
 • заповнення порожнеч і нерівностей після раніше проведених операцій;
 • додаткова корекція грудей при ендопротезуванні.

Незважаючи на нескладність процедури, вона має певні протипоказання:

 • маленький запас жирової тканини;
 • будь-які пухлини;
 • менструація;
 • невеликий термін після закінчення лактаційного періоду;
 • цукровий діабет;
 • запальні та інфекційні захворювання.

Ліпофілінг грудей: підготовка до процедури і необхідні обстеження

Підготовка до операції має важливе значення. Фізичний стан та психологічний настрій є вагомими складовими гарного результату.

Якщо жінка курить, то бажано за місяць до проведення операції відмовитися від цієї звички, те ж саме стосується і алкоголю.

Після розмови з лікарем, з’ясування подробиць щодо прийому лікарських засобів і стану здоров’я, призначається ряд необхідних аналізів:

 • флюорографія;
 • УЗД молочних залоз;
 • аналіз сечі і крові;
 • ЕКГ;
 • мамографія.

В день операції заборонено вживати їжу та пити. На процедуру приходять без будь-якої косметики. А також не можна фарбувати нігті, користуватися дезодорантами і кремами.

Як проходить ліпофілінг грудних залоз, основні етапи

Ліпофілінг включає в себе 2 хірургічні процедури в рамках однієї операції.

Спочатку хірургом визначаються проблемні зони, які будуть виступати донорами жирових клітин. Потім в ці зони вводиться тонка канюля з закругленим кінцем (щоб уникнути пошкодження нервових закінчень і судин), з допомогою якої відбувається відкачування матеріалу в спеціальну ємність апарату.

При ліпосакції витягнутий жир в обов’язковому порядку підлягає очищенню від крові, мертвих клітин і розчину Кляйна (адреналін, лідокаїн, гідрокарбонат натрію, фізрозчин). Проходить так зване центрифугування. Це важливий пункт, від якого залежить успіх всієї операції, так як, в іншому випадку клітини не приживуться.

Після очищення жир тонким шприцом (1,5‒1,7 мм) вводиться невеликими порціями в жирову тканину молочних залоз і рівномірно розподіляється. Для цього перед проведенням операції на груди наносять спеціальну розмітку.

Місця, в яких робили розрізи для ліпосакції зашивають, а місця введення шприца обробляють антисептичними засобами з накладенням стрипів (тонких смужок пластиру).

Операція проходить під загальним наркозом протягом 2-3 годин. У деяких ситуаціях, за домовленістю з клієнтом, здійснюється заморозка витягнутого з проблемних зон жиру. Його використовують у разі необхідності коректує процедури.

Відновлення після процедури липофилинга

У перші дні після операції може спостерігатися болючість, набряк, наявність гематом. Як правило, протягом двох діб хірург призначає болезаспокійливі препарати, а антибактеріальна терапія рекомендується протягом 7 днів.

Набряки і синяки зазвичай проходять через 10-14 днів. Компресійну білизну необхідно носити протягом місяця. Для прискорення процесів реабілітації лікар коригує такі процеси, як куріння і прийом будь-яких лікарських препаратів.

При бажанні, заняття спортом можна відновити через 1,5 місяця, звичайно, в перший час з незначними навантаженнями.

Ліпофілінг грудних залоз: якого результату чекати

В результаті липофилинга груди виглядає більш натуральної, ніж при установці імплантатів. Але варто розуміти, що жир, на відміну від силікону має властивість розсмоктуватися і з плином часу груди трохи зменшиться.

Це може статися ще й тому, що не всі пересаджені жирові клітини зможуть відразу отримувати поживні речовини, що призведе до їх відмирання. Процес приживання клітин проходить близько 3 місяців, коли пересаджені жирові клітини обростуть кровоносними капілярами. Тому остаточний результат варто оцінювати через цей період.

Необхідність коригувальної операції залежить від індивідуальних особливостей організму, а також від того, чи задоволена жінка результатом.

Наважуючись на подібну операцію, не буде зайвим ознайомитися з докладною інформацією щодо процедури, почитати відгуки про жінок ліпофілінга грудних залоз, щоб бути в курсі, в тому числі, і можливих ускладнень.

Ліпофілінг грудей: фото до і після

Скільки коштує ліпофілінг грудей

Ціна коливається в залежності від міста, клініки і, звичайно, досвіду і популярності хірурга. Обов’язково варто звернути увагу на те, що включено у вартість процедури.

Медичні центри по-різному озвучують ціну. Буває, що сума зазначена в комплексі: ліпосакція і ліпофілінга, іноді зустрічається, що озвучується ціна тільки на ліпофілінг. Варто уточнювати, які процедури включені у вказану ціну.

В середньому вартість операції, включаючи перебування у стаціонарі, ліпосакцію і ліпофілінга, обійдеться в 140-250 тис. рублів.

Думка фахівців про ліпофілінга грудей

Які переваги має така операція, як ліпофілінг грудних залоз. Відгуки пластичних хірургів говорять про такі плюси цього методу:

 • можливість комбінувати з іншими методами, наприклад, з введенням імплантів для досягнення кращого результату;
 • відсутність ризику, пов’язаного з імплантами – зміщення, розрив;
 • груди після операції абсолютно натуральна, м’яка і природна формою;
 • невеликий період відновлення;
 • в організм вводяться чужорідні елементи, як наслідок відсутність алергічних реакцій і відторгнення;
 • відсутність рубців;
 • можливість комплексного зміни тіла у рамках однієї операції.

Останнім часом при проведенні липофилинга грудних залоз до власного матеріалу додають стовбурові клітини, за відгуками хірургів, це значно збільшило приживлюваність матеріалу.

Процедура липофилинга грудних залоз є гідною альтернативою ендопротезування, але має ряд особливостей. Варто враховувати ці нюанси перед прийняттям рішення, щоб отримати виключно красивий і бажаний результат.

Корисні відео-ролики про ліпофілінга грудних залоз. Відгуки та про результати процедури корекції грудей

Майстер-клас: ліпосакція і ліпофілінг грудей:

Пластичний хірург говорить про ліпофілінга і на скільки розмірів можна збільшити груди:

Зміна Форми Грудей Три Основних Методи. Їх Переваги та Недоліки:

Також цікаве: