Ліпофілінг грудних залоз. Фото до і після операції по збільшенню грудей власним жиром

Не секрет, що ідеальна струнка фігура жінки завжди привертає увагу чоловіків. Сьогодні, як ніколи, суспільство схильне ідеалізувати зовнішність, оцінювати кожну деталь. Тому майже кожна жінка хотіла б мати пружну пишну красиву груди, але не всім це дано від природи.

Ліпофілінг грудних залоз. Відгуки, результати. Як проходить процедура

Завдяки великим можливостям сучасної естетичної та пластичної хірургії, вже не так складно змінити форму, розмір і пружність грудних залоз. Чим регулярно користуються багато жінок, удосконалюючи свою фігуру методом збільшення розміру грудей, або коригуючи її форму.

Найбільш популярним методом досі був метод збільшення грудей за допомогою силіконових імплантатів.

Однак у сучасної косметичної (естетичної хірургії існує нова, більш безпечна і результативна технологія – ліпофілінг грудних залоз. Фото до і після наочно показують, якого результату можна досягти за допомогою нового методу.

Ліпофілінг грудних залоз – Переваги збільшення бюста таким способом

Безліч позитивних відгуків пацієнтів, які пройшли процедуру липофилинга доводять, що дана методика набирає популярність серед жінок і все більше охочих вирішуються збільшити груди таким способом.

Процедура липофилинга полягає в тому, що для неї використовується не штучний силіконовий імплант, а біологічний матеріал – жирова тканина самої пацієнтки. Цією тканиною заповнюється область молочної залози.

Ліпофілінг грудних залоз (фото до і після процедури можна побачити далі) має свої особливості:

 • жирова тканина використовується області стегон, сідниць, живота – у підсумку пацієнтка отримує в результаті збільшення грудей, і зменшення жиру в тих місцях, де зазвичай він буває зайвим;
 • після операції на тілі не видно різкого переходу в області грудних залоз (на відміну операції з силіконом);
 • кожній пацієнтці можна створити індивідуальну форму грудей;
 • результат після проведення липофилинга грудей може зберігатися тривалий час і не вимагати корекції.

Ліпофілінг є безпечною і високотехнологічної процедурою для корекції грудей, зміні форми і розмірів. Методика не вимагає складної підготовки і високих капіталовкладень, вона доступна кожному бажаючому, на відміну від процедури з силіконовими імплантами.

Зверніть увагу! Явна перевага методу – це те, що власний жир не відторгається організмом, не залишається рубців поле операції, на відміну від інших методів пластики.

Також ліпофілінг грудних залоз ідеально допоможе скорегувати розмір грудей, у разі якщо є асиметрія. Фото пацієнтки до і після корекції при асиметрії грудних залоз.

Загрузка...

В яких випадках показана процедура липофилинга

Ця процедура є не призначенням лікаря, а бажанням пацієнта, для досягнення певної мети.

З допомогою липофилинга грудних залоз можна вирішити багато існуючих проблем, таких як:

 • асиметрію грудних залоз, яка може бути вродженою або яка є набутою, після невдалої пластики або хірургічної операції(не збільшуючи груди при цьому, якщо цього не вимагається);
 • шрами і рубці на шкірі грудей;
 • збільшити розмір грудей на 1,5 розміру;
 • небажання або неможливість проведення операції з силіконовими імплантатами або в разі, якщо кількості тканин недостатньо для впровадження обраного імпланта;
 • обвислі груди після лактації;
 • збільшення об’єму грудей у разі ряду протипоказань для інших методів пластики;
 • корекція форми грудей після видалення пухлини, при хірургічних втручаннях або при видаленні силіконового імпланта.

Які результати досягаються липофилингом грудей

Метод липофилинга є новим серед процедур по збільшенню бюста, але дивлячись на фото до і після можна переконатися у високій результативності описаного методу.

Результати, яких можна досягти:

 • З 95% ймовірністю жирова тканина не відторгається організмом, операція є безпечною, і тому період відновлення обмежується невеликим терміном.
 • Форма грудей у результаті виходить натуральної, різкого переходу від грудей до грудній клітці не видно.
 • Груди стає більше на 1-1,5 розміру, а ті області тіла, де жир був зайвим, стають меншими за розміром.
 • В результаті після операції відсутні рубці.
 • Не використовуються штучні наповнювачі і чужорідні елементи, такі як силікон, ризик скочування або розривання його зникає.
 • Корекція форми грудей при різних розмірах лівої і правої молочної залози.
 • Повне відновлення форми і об’єму грудної залози при видаленні пухлин або при інших порушеннях, викликаних хірургічними втручаннями.
 • Яку кількість жирових тканин приживається в грудях після операції

  Організм людини влаштований так, що при пересадці тканини з однієї частини тіла на іншу, в більшості випадків, вона повністю приживається. Жирова тканина людини також не виняток. Раніше її використовували в операціях, де пересаджували жир на місце, де був рубець. Близько 20 років тому жирову тканину стали використовувати для збільшення розміру грудей, стегон і інших частин тіла.

  Хірурги за своїм думку припускають неоднозначне % приживлюваності жирової тканини після липофилинга, який може залежати від багатьох факторів.

  Найчастіше досягається результат від 80 до 90% приживлюваності жирових тканин. в окремих випадках спостерігалися випадки практично повного розсмоктування пересадженого жиру.

  За даними клінічних випробувань і активного застосування липофилинга грудних залоз, фото до і після проведення операції, можна переконатися, що система працює.

  Для збільшення відсотка приживлюваності жиру під час операції використовується спеціальне обладнання, яке дозволяє витягувати жирову тканину і не пошкоджувати її при цьому.

  Жирова тканина має особливість погано приживатися в місцях, де є сильне стискання шкіри, а так як шкіра в зоні грудної клітини спочатку сильно стискати жир, поки не звикне до нового обсягом, жир за цей час може частково розсмоктатися.

  У разі відторгнення великої кількості жирової тканини, у разі згоди пацієнта, можливе проведення повторної процедури липофилинга через деякий час.

  Важливо пам’ятати! Кожен організм індивідуальний, і жоден лікар не може гарантувати результат на всі 100%. Якщо приживається 60% тканини, фахівці вважають це хорошим результатом. Для досягнення бажаного розміру грудей і форми може знадобитися додатково 1-2 процедури.

  Багато хірурги, які постійно вдосконалюють свої методи і практикуються, досягають приживлюваності жирової тканини до 95%.

  Особливості періоду відновлення

  Ліпофілінг є безпечною процедурою, не порожнинний операцією, тому період відновлення проходить швидко.

  Як правило, ускладнення після операції спостерігаються вкрай рідко. Операція триває від 2 до 5 годин, в залежності від складності та необхідних цілей.

  Протягом 2 тижнів після проведення липофилинга можуть спостерігатися синці на місці проколів. Душ можна приймати через 3 дні після операції, а ванну заборонено приймати протягом 1 місяця.

  Рекомендації в післяопераційний період такі:

  • уникати фізичних навантажень і впливів на область грудей;
  • ліпофілінг грудних залоз, як маммопластика, є операцією і потрібно 1 місяць носити спеціальну білизну, фото до і після операції в спеціальному компресійному бюстгальтері;
  • не піддавати груди впливу високої температури, щоб уникнути набряків;
  • слідувати призначенням лікаря, обробляти область грудей антисептичними засобами, і приймати призначені препарати.

  Результат процедури видно відразу ж після її закінчення, але остаточно форма і розмір грудей можна оцінити через 4-5 місяців, тоді і можна побачити, скільки % жирової тканини прижилося.

  Фото до і після липофилинга грудних залоз

   

  Фотографії до і після липофилинга, проведеного за всіма правилами підготовки, показані для прикладу.

  Думки лікарів і косметологів про ліпофілінга

  Думки лікарів і косметологів про ліпофілінга зводяться до одного: процедура є максимально безпечної і має безліч плюсів, на відміну від інших операціях по збільшенню грудей.

  Фахівці вважають важливим відзначити, що методика не передбачає імплантації будь-яких чужорідних матеріалів, що значно скорочує реабілітаційний період і впливає на результат.

  Провідні пластичні хірурги відзначають високу ефективність і безпеку цього методу корекції форми і збільшення розміру грудних залоз. На їх думку, процедура є альтернативою іншим пластичних операцій, і завоювала високу популярність серед пацієнток і лікарів.

  Складністю можна вважати лише те, що частіше звертаються худорляві пацієнтки, які бажають збільшити груди. Операція не підходить тим пацієнткам, які мають недолік жирової тканини. У цьому випадку проведення липофилинга не представляється можливим, так як жиру для операції просто не вистачає.

  Цікавий факт! На сьогоднішній день деякі фахівці знайшли вихід з цієї ситуації — можливість використовувати донорську жирову тканину. Ліпофілінг грудних залоз на фото до і після операції струнким дівчатам з донорського біологічного матеріалу та результати представлені нижче.

  Лікарі наголошують, що форма грудей стає природною і охайною, а пацієнтки, які бажають мати красиву груди і одночасно стрункі стегна і живіт, дістають подвійний результат.

  Після операції не залишається рубців і шрамів, і завдяки новим технологіям лікарі домагаються високих результатів за приживлюваності жирової тканини. Безліч позитивних відгуків пацієнток підтверджують цей факт.

  Потрібно робити корекцію форми грудей через час

  На думку лікарів, індивідуальна особливість кожного організму може по-різному впливати на результат процедури.

  Ліпофілінг дозволяє збільшити розмір грудей максимально на 1,5 розміру від свого власного. Якщо після першої процедури результат пацієнтку не влаштовує, повторну корекцію можна проводити через 7-8 місяців.

  Таких процедур без будь-яких наслідків можна проводити до 3-4 разів. Мінусом є те, що вартість кожної операції приблизно однакова, тому що суті, кожен раз виконуються одні і ті ж процеси і дії косметичної хірургії.

  Результат операції зберігається, як правило, протягом 5-10 років. Повторні процедури можна робити після закінчення цього часу, за бажанням пацієнтки.

  Протипоказання та можливі ускладнення

  Ліпофілінг грудних залоз, як і кожна операція має свої протипоказання. Операція не може проводитися:

  • при наявності злоякісних пухлин в організмі;
  • якщо є шкірні захворювання в гострій стадії;
  • при важких серцево-судинних захворюваннях і гіпертонії;
  • при цукровому діабеті;
  • при наявності психічних розладів;
  • погана згортання крові;
  • в період менструації;
  • при порушенні мікроциркуляції кровоносної системи.

  Ускладнення після операції малоймовірні, але і вони можливі в ряді випадків:

  • при допущенні помилки лікарем, може з’явитися кіста, ущільнення або з’явитися рубці;
  • ймовірність занесення інфекції (помилково лікаря і не дотриманні правил підготовки до операції);
  • нерівномірний розподіл жирової тканини;
  • набряки і гематоми після операції (проходять через деякий час);
  • може з’явитися зниження чутливості (але це явище тимчасове і воно пройде через час);

  Будьте обережні! Операція може бути проведена тільки професіоналами, які мають багато позитивних відгуків і мають ліцензію. Звертатися варто тільки в хорошу престижну клініку. Не можна ігнорувати протипоказання до проведення операції. Перед процедурою необхідно проходити спеціальний огляд і здати необхідні аналізи.

  Так чи варто робити ліпофілінг грудних залоз: аргументи за і проти

  Перед тим як зважитися на операцію слід вивчити особливості процедури, показання та протипоказання, переваги та особливості методики у порівнянні з іншими популярними способами.

  Операція з використанням силіконових імплантатів, фото до і після операції Ліпофілінг грудних залоз, фото до і після процедури, переваги та відмінності Форма грудей в результаті природна і натуральна, як на вигляд, так і на дотик Немає штучних наповнювачів і на відміну від чужорідних елементів, жирова тканина не відторгається організмом Період відновлення протікає легко і швидко Не залишається шрамів і рубців Можна отримати будь-який розмір грудей відразу після першої операції Груди можна збільшити максимум на 1,5 розміру Може зникнути здатність до лактації і чутливість сосків Здатність до годування грудьми не зникає Силіконовий імплантат може розірватися, змінити своє становище, з часом зношується і погіршується за своєю якістю, тому вимагає заміни через 5-6 років Немає шкоди здоров’ю Збільшення грудей за допомогою спеціальних філлеров Ліпофілінг Ефект більш довгий, на відміну від гелів та ін’єкцій Народні методи збільшення бюсту Ліпофілінг Процедура відрізняється гарантованим збільшенням розміру грудей короткий термін без шкоди, на відміну від сумнівних способів з використанням таблеток, кремів та інших засобів.

  Корисні відео-ролики про ліпофілінга грудей, результати , фото до і після процедури

  Майстер-клас: ліпосакція і ліпофілінг грудей:

  Ліпофілінг — на скільки розмірів можна збільшити груди? Пластичний хірург з Франції:

  Також цікаве: