Lightsheer duet: відгуки, особливості процедури, її переваги

Сьогодні ми поговоримо про таку важливу для всіх дівчат проблемі, як небажані волоски на тілі, про способи їх видалення, дізнаємося, які має відгуки Lightsheer duet — сучасна процедура лазерної епіляції.

273bac977c3ca7dbf377834fd5957b85 Lightsheer duet: відгуки, особливості процедури, її переваги

Проблема росту волосся на тілі турбує багатьох людей. І добре, якщо б росли просто волосся, а так вони бувають ще й настільки жорсткими, що видалити їх за допомогою бритви просто не реально. Ще з’являються врослі волоски, які можуть доставляти дискомфорт і порушувати зовнішню красу тіла.

У таких випадках деякі дівчата звертаються за допомогою до депіляції, що може позбавити їх від волосся на 7 днів і більше (воскова депіляція і з допомогою епілятора). Але все ж волосся продовжують рости, і з кожним разом стають все жорсткішими, якщо не застосовувати спеціальні засоби для уповільнення росту. Особливо це стосується гоління за допомогою бритви, після кожного сеансу, волосся стають ще сильнішими і темніше.

Що ж робити в таких випадках? Велика кількість реклами просто не дає можливості зробити вибір, так як очі просто розбігаються від великої кількості пропозицій. Але досить вбити в пошукову систему «lightsheer duet відгуки», і більшість дівчат зроблять вибір на користь цієї процедури.

f66b78908582aaf3645dfc591b30c98d Lightsheer duet: відгуки, особливості процедури, її переваги

Катерина пише: «Тиждень тому зважилася зробити епіляцію за допомогою lightsheer duet. І залишилася задоволена результатом. Навіть після першого сеансу (а всього їх має бути 4-5) я помітила, що волосся вже набагато повільніше ростуть, а їх колір змінився на більш світлий.

Процедура була практично безболісною, так як є з чим порівнювати. Робила таку ж епіляцію на іншому лазері, від болю думала свідомість упаду. Хочу подивитися на остаточний результат, і вже тоді робити висновок».

Ганна ділиться своїми висновками: «Завжди думала, що лазерна епіляція може бути доступною тільки для багатих жінок. Але коли підрахувала вартість процедури з допомогою lightsheer duet, то зрозуміла, що це вигідно. Звичайно, за один раз доведеться віддати чималу суму грошей. Але проводити воскову епіляцію через щотижня виходить зовсім не вигідно. Тим більше, що і результати зовсім різні. Тому раджу дівчатам накопичити грошей і дозволити собі задоволення у вигляді лазерної епіляції».

Анастасія залишила такий відгук: «Мене беспоили пушкове волосся над верхньою губою. Звернулася за порадою до косметолога, вона запропонувала зробити процедуру лазерної епіляції діодним лазером. Мені знадобилося пройти 5 сеансів. Зараз волосся над губою немає, хоча пройшло вже 8 місяців. Я дуже задоволена».

Отже, з відгуків можна зробити висновок, що епіляція за допомогою лазера вважається одним з найефективніших способів позбавлення від волосся.

acd12396c43e734a9892e00dd2913e1d Lightsheer duet: відгуки, особливості процедури, її переваги

Якщо з’являються сумніви в тому, чи можна назавжди позбутися від волосся за допомогою лазера, то слід провести кілька спостережень. Якщо волосся не відрізняються надмірною жорсткістю і не мають темний колір, то після 5 процедур лазерної епіляції можна побачити позитивний результат. Якщо ж волосся темне і жорсткі, результат може спостерігатися після 10-ї процедури.

Багато дівчат засмучуються і думають, що така епіляція не ефективна, але це все від того, що волосся мають різну структуру і у випадку темних жорстких волосся вона буде ефективною тільки після великої кількості процедур.

Епіляція за допомогою лазера lightsheer duet буде дієвою, адже видалення волосся відбувається за допомогою діодного лазера. Сам діодний лазер користується популярністю серед таких процедур, так як видаляє волосся безболісно і бореться з вросшими волосками на будь-якій частині тіла.

Процедура включає в себе руйнування фолікули волосини, що сприяє уповільненню, а після і припинення росту волосся. Лазерний світло з допомогою сучасної технології перетворюється в тепло, що і руйнує фолікул. Для позбавлення від волосся назавжди недостатньо просто зруйнувати стрижень волоса, необхідно впливати на клітини фолікула, їх руйнування і дозволить позбутися від волосся назавжди.

ac86ca742b9855ae9808425b00874962 Lightsheer duet: відгуки, особливості процедури, її переваги

Якщо після процедур протягом року волосся не ростуть, можна вважати, що вони вже не будуть рости. Таке видалення вважається звільненням від волосся назавжди.

Епіляція за допомогою лазера має безліч переваг. Наприклад, насадка має розмір більше середнього, що дозволяє охоплювати більшу частину шкіри, де потрібно видалити волосся. Кількість лазерних імпульсів скорочено до мінімуму, що робить процедуру безболісною. Час процедури коливається від 15 до 30 хвилин. Такі властивості лазера допомагають уникнути шкірних опіків, що робить процедуру ще приємнішою.

Також лазер lightsheer підприємство має вакуумне посилення, що дозволяє знизити рівень больового порогу, і не принести ніяких неприємних відчуттів.

Багато сперечаються про те, що фотоепіляція ефективніше ніж лазерна. Але варто сказати про те, що ефективність фотоепіляції з видалення волосся назавжди поки не доведена, тому в цьому питанні виграє епіляція за допомогою lightsheer duet. Також фахівці загострюють увагу на тому, що фотоепіляція не проводиться на засмаглій шкірі і не застосовується для видалення волосся на обличчі. У той час як з допомогою лазера можна прибрати пушкові волосинки на обличчі будь-якої людини.

Звичайно, перед тим, як робити лазерну епіляцію, необхідно точно переконатися, що немає ніяких протипоказань для її проведення. Можна пройти обстеження в поліклініці на предмет шкірних захворювань. Також потрібно знати, що лазерна епіляція проводиться на очищену шкіру, і перед походом в салон краще розпарити шкіру для досягнення кращого результату.

Відео по темі статті

Також цікаве: