Ліфтинг комплекс з гіалуронової кислотою Доппельгерц: відгуки про доппельцерц б’юті

Стан нашої шкіри залежить не тільки від зовнішніх факторів, але більшою мірою від внутрішнього стану організму. Враховуючи цей фактор, багато компаній-виробники косметики і засобів по догляду за шкірою розробляють комплекси вітамінів і біологічно активних добавок для внутрішнього застосування, що сприяють заповненню потрібних організму речовин і, таким чином, впливають на зовнішній вигляд.

Людям, що сумніваються в ефективності таких засобів, корисно буде дізнатися відгуки про ліфтинг комплекс з гіалуронової кислотою Доппельгерц.

328bd083abefdbee44f73b05f898bf7b Ліфтинг комплекс з гіалуронової кислотою Доппельгерц: відгуки про доппельцерц бюті

Наталі: «останнім часом я користуюся засобами з гіалуронової кислотою для догляду за шкірою, і результат мені подобається. Але для більшого ефекту я вирішила приймати препарати, що містять цю кислоту, всередину і зупинила свій вибір на компанії доппельгерц.
Виробник обіцяє, що після прийому зморшки розгладяться, шкірні структури відновляться, шкіра стане більш еластичною і пружною. Для цього до складу комплексу включені гіалуронова кислота у великій кількості і вітаміни. Позитивним є те, що в склад не входять гормональні компоненти.
Один курс розрахований на місяць по капсулі в день, дуже зручно. Я вже пропила його і тепер потрібно зробити перерву.
Що можна сказати про результат: особа стала виглядати значно краще, але я підійшла до вирішення цього питання комплексно, слідкую за харчуванням, ходжу до косметолога, використовую крему, маски, фізіотерапевтичні процедури. Цей БАД використовую як додаток до догляду за собою, оскільки впевнена, що чарівних пігулок не буває».

Аліса: «Гіалуронова кислота зараз часто зустрічається в різних косметичних засобах, але от про те, що її можна приймати всередину, для мене було новиною. Прочитавши інструкцію, виробник обіцяє, що комплекс збалансований і підібраний так, щоб зберегти здоров’я і красу шкіри, вирішила купити.
Звичайно, до прийому препарату я не була стара і страшна, а випивши таблетку, стала молодою і прекрасною, але помітила, що після курсу цього препарату шкіра стала більш зволоженою, пройшла сухість і відчуття стягнутості.
Зверніть особливу увагу на протипоказання. Краще всього проконсультуватися з лікарем з приводу прийому препарату, оскільки це все-таки ліки.
За час прийому у мене ніяких побічних реакцій не виникло. Ліфтинг комплекс можу порадити як непогану добавку до основних методів догляду за шкірою».

91fb9df6d4b979d7aabb6ac6aaf009ef Ліфтинг комплекс з гіалуронової кислотою Доппельгерц: відгуки про доппельцерц бюті

Вероніка: «Що я можу сказати про ліфтинг комплексі доппельгерц. Як зазвичай це буває: почула, купила, пила. Про результат. Зморшок у мене немає, тому в цьому плані нічого сказати не можу. Ось шкіра стала більш зволоженою, це так.
Основна моя проблема – овал обличчя, ніяк не можу поправити. І розраховуючи, що комплекс доппельгерц названий ліфтинг, сподівалася на його допомогу. Але ніякого ефекту в цьому плані препарат не справив.
Може, препарат діє не відразу, а поступово, продовжуючи молодість, а не повертаючи її».

Валентина: «Робота ліфтинг комплексу доппельгерц б’юті спрямована на відновлення структур шкіри, підвищення її еластичності, вирівнювання зморшок, оздоровлення кольору обличчя і так далі. Спочатку мені так і здалося. Ура, препарат працює. Але через кілька днів шкіра під нижніми століттями початку запалюватися, свербіти, з’явилися почервоніння.
Я припинила приймати ці вітаміни і все зникло. При спробі повторити прийом препарату, все повторилося знову.
Схоже, у мене алергія на якийсь із компонентів комплексу».

9a313a0601d2b4f296d771c10a8e6d67 Ліфтинг комплекс з гіалуронової кислотою Доппельгерц: відгуки про доппельцерц бюті

Тамара: «Після захоплених відгуків подруги вирішила купити гіалуронову кислоту доппельгерц. Взявши першу капсулу, я відчула судоми в ногах, кров у венах прямо пульсувала. Я швидко прийняла таблетку аспірину і через час все пройшло. Дивна реакція мого організму. У подруги ніяких побічних ефектів не виникало.
В інтернеті про цю кислоту прочитала багато різних страшилок, що її не можна приймати багато, тому що організм перестане виробляти самостійно, що вона сприяє розвитку метастаз онкологічних захворювань».

Галина: «Вітамінні комплекси з гіалуронової кислотою зараз дуже популярні і я давно вже хотіла їх попити для здоров’я і краси шкіри. Після курсу препарату я не можу сказати, що стала неймовірною красунею, але загальний стан дуже гарний. Хочу через кілька місяців повторити курс.
Цей комплекс всім рекомендую, вважаю його непоганим, корисним для організму засобом».

Відео по темі статті

 

Також цікаве: