Ксеомин — відгуки, фото до і після, результати уколів краси — препарату Ксеомин

Ксеомин – сучасний препарат «уколів краси». Результати застосування

Препарат Ксеомин є більш слабким аналогом Ботокса, широко використовуваним в естетичній косметології. Даний препарат призначений для усунення неглибоких мімічних зморшок на обличчі людини.

Ксеомин

Простими словами метод дії Ксеомина пояснюється так: він на короткий час паралізує м’язи.

За цей період зморшки встигають разгладиться, шкіра стає рівною. Через кілька місяців (не більше 4) починають формуватися нові нервові закінчення. Препарат перестає діяти, його ефект поступово згасає, параліч м’язів зникає.

На думку косметологів, пацієнтам, які сумніваються в «уколи краси», найбільше підходить саме Ксеомин. Відгуки, фото до і після процедури часто демонструють, наскільки добре діє даний препарат, розгладжуючи шкіру.

Найчастіше він використовується для усунення зморшок навколо очей і на лобі. Фахівці обіцяють, що ефект від процедури може тривати 3-6 місяців, все залежить від особливостей організму, віку людини, індивідуальних особливостей генетики.

Є ще одна сфера застосування ін’єкцій Ксеомина в тому, що з його допомогою усувається надмірне потовиділення.

Також Ксеомин застосовується в медицині для лікування спастичної кривошиї, блефароспазмов. Він визнаний безпечним і рекомендованим для лікування даних захворювань.

Загрузка...

Відгуки про ін’єкціях реальних пацієнтів

Про те, як діє Ксеомин, відгуки, фото до і після цієї процедури можна побачити в нашій статті. Саме за результатами застосування інших пацієнтів слід судити про його ефективності. Відгуки реальних пацієнтів, які застосували на собі ін’єкції препарату Ксеомин, насправді неоднозначні.

Але варто зауважити – більшість з них позитивні. Багатьом жінкам не подобається занадто короткий ефект від такого уколу. У деяких він триває навіть менше 3 місяців. Інші вказують на те, що Ксеомин не прибирає зморшки повністю.

Однак, оскільки найчастіше даний препарат вибирають люди, які раніше ніяких уколів краси не робили, то вони залишаються задоволені. Найбільше випробували Ксеомин подобається те, що після такого уколу міміка залишається нормальною, немає відчуттів повної скутості особи, атрофування м’язів.

Також велика кількість жінок акцентують на тому, що результат сильно залежить від технології виконання, кваліфікації майстра, кількості введеного кошти.

Ще один важливий момент – область застосування препарату. Чим менша частина шкіри обробляється, тим менше незручностей це завдає клієнтам.

Відгуки, фото до і після застосування Ксеомина, як правило, говорять про наступне

Позитивні характеристики Негативні характеристики Невеликий витрата препарату Короткочасна дія Збереження природної міміки Висока вартість Відсутність сильних неприємних відчуттів під час процедури Можливість застосування в різному віці

Навіть якщо відгуки про Ксеомине, фото до і після його введення здаються дуже переконливими, варто двічі подумати перед виконанням процедури. Так як при введенні кошти присутні больові відчуття, як і поки він діє відразу після ін’єкції.

Результати застосування Ксеомина: фото до і після

Ксеомин — відгуки про застосування препарату позитивні, фото до і після підтверджують хороші результати застосування

 

Чим Ксеомин відрізняється від Ботокса і Диспорту. Його переваги

Ксеомин є препаратом ботулинотерапии другого покоління. Він має ряд відмінностей від Ботокса і Диспорту.

Зверніть увагу! Ксеомин часто вигідно замінює Ботокс. Але він має і свої недоліки порівняно з іншими подібними ін’єкціями. На фото до і після цю різницю неможливо побачити. Щоб зрозуміти, чим відрізняється Ксеомин, потрібно почитати відгуки, а також інформацію від виробників, косметологів, які використовують ці препарати. Основні відмінності в наступному:

 • Дозування. У більшості випадків саме Ксеомина використовується найменше. На першому місці по витраті варто Диспорт.
 • Спосіб зберігання. Для Диспорту і Ботокса необхідні більш складні умови для нормального збереження препарату. Ці дві речовини повинні бути в холоді, в тому числі при транспортуванні. Ксеомин збереже свої якості, навіть якщо буде зберігатися в теплі. Таким чином, якщо умови транспортування порушаться, тоді Ксеомин залишиться якісним, а Ботокс і Диспорт можуть бути зіпсованими.
 • Тривалість ефекту. Диспорт і Ботокс мають більш тривалою дією, ніж Ксеомин.
 • Ступінь дифузії. Тобто, можливість впливати не тільки на клітини, в які вводиться, але і на сусідні. У Ксеомина ця ступінь менша, ніж у інших препаратів.
 • Наявність білка. У Ботоксі міститься ця речовина. Саме вона здатна викликати алергію. Тому на Ксеомин алергічна реакція не виникає.

Ксеомин — відгуки. фото до і після. результати

Не можна однозначно визначити, який з цих «уколів краси» кращий або гірший. Але можна виділити переваги Ксеомина, до яких відносяться:

 • Більш вигідні умови для зберігання. Можна не переживати, що Ксеомин зіпсувався при перевезенні, навіть якщо невідомо, чи були витримані всі умови транспортування;
 • Мінімальна кількість побічних ефектів. Ксеомин не містить тих речовин, на які виникає імунна реакція. Тому після такого уколу краси не з’явиться алергія або інфекційно-запальний процес, при якому зазвичай виникає высыпка, набряки.
 • Відсутність звикання або ризику нечутливості до уколу. Цей пункт випливає з попереднього. Немає реакції з боку імунітету, тому препарат завжди діє.
 • Слабка дифузія. Вона дозволяє краще зберегти міміку під час дії Ксеомина. Це добре видно по фото до і після ін’єкції, а також за відгуками. Препарат тому більше підходить для корекції нижній частині обличчя.
 • Хороший ефект при невеликих дозах препарату.

Реабілітаційний період

Місцеві реакції після введення ін’єкції практично не виникають. Але реабілітація включає кілька основних правил. Їх необхідно дотримуватися.

Правила, яких слід дотримуватися після процедури:

 • Не можна користуватися косметикою і робити масаж особи;
 • Забороняється в перші дні ходити в сауну, лазню;
 • Не можна пити алкоголь;
 • Потрібно виключити фітнес, інший фізичний працю;
 • Забороняється прийом протягом найближчих 2 тижнів після ін’єкції краси деяких медикаментів, наприклад, антибіотиків і препаратів, що впливають на згортання крові.

Можливі побічні ефекти і ускладнення

Ксеомин є медичним препаратом, тому він має свої побічні дії на організм людини.

Будьте обережні! Ускладнення, як правило, виникають через неправильне технології введення препарату. Також вони можуть з’являтися при невиконанні рекомендацій лікаря щодо поведінки в період після процедури.

Серед неприємностей, які можуть виникати після введення Ксеомина, варто згадати наступні:

 • Припухлість, синці або печіння в місці уколів;
 • Провисання тканин;
 • Асиметрія;
 • Грипоподібний синдром;
 • Головні болі.

Протипоказання проведення процедури

Дана косметологічна процедура має свої протипоказання, на які дуже важливо звертати увагу.

По-перше, не можна робити «уколи краси» Ксеомином тим, у кого є м’язова слабкість або міастенія.

По-друге, Ксеомин не можна вводити при наявності інфекції шкіри. Будь-які гострі або хронічні захворювання теж є протипоказанням до даної процедури, в тому числі і онкологія. Алергічні реакції теж виключають можливість у цей період робити процедуру.

Важливо пам’ятати! Перед проведенням ін’єкцій важливо виключити вагітність. Таке становище жінки також є одним з протипоказань.

Завдяки зниженим щодо Ботокса, впливу на м’язові тканини і більш дешевою ціною, Ксеомин – один з найпопулярніших «уколів краси» сучасності.

Як і будь-який інший медичний засіб, препарат володіє своїми перевагами і недоліками відносно аналогів. Має протипоказання та можливі ускладнення.

Не можна сліпо довіряти косметологів, наскільки б добре про них не писали у відгуках мережі. Щоб дійсно отримати хороший результат, необхідно добре вивчити всі тонкощі процедури, можливі ускладнення, і тільки будучи «збройним» погоджуватися на омолодження обличчя будь-яким з обраних способів.

Відео про застосування Ксеомина, результати, відгуки, фото до і після проведення процедури

Як працює «Ксеомин». Лікар — косметолог Цвєткова Інна Сергіївна:

Ксеомин Xeomin® (incobotulinumtoxinA) — відео проведення процедури:

Підсумки процедури ін’єкції препарату Ксеомин (фото до і після):

Ксеомин – ботулотоксин нового покоління:

Також цікаве: