Крем для знеболювання при епіляції. Як вибрати найкращий засіб

Для полегшення хворобливих відчуттів під час процедури з видалення небажаних волосся на тілі використовуються спеціальні медпрепарати або інші кошти, з таким же дією.

Креми і гелі для знеболювання при епіляції. Як діють особливості застосування

Чим більше нервових закінчень розташоване на ділянці шкірі, тим болючіше процедура по видаленню волосся і сильніше прояв ефекту від препарату.

Для анестезії використовуються такі засоби:

 • Ін’єкції для анестезії оброблюваних ділянок.
 • Таблетки зі знеболюючим ефектом всього тіла.
 • Крем, гель, спреї для місцевого знеболювання при епіляції.
 • На швидкість та інтенсивність впливу препаратів впливають такі фактори:

  п/п Фактори Примітка 1 Температура тіла при нанесенні крему для знеболювання. Чим вище температура, тим швидше починається дія. 2 Кількість нанесеного препарату. Більша кількість, тим ефективніше діє анестезії 3 Необхідність накладення пов’язки для збереження вологи шкірного покриву при епіляції. Препарати з швидко всасывающейся здатністю не вимагають пов’язки, прискорює процес. 4 Тривалість впливу засобів анестезії. Тривалий вплив препарату, забезпечить найкращий результат.

  До складу таких кремів входять лідокаїн, пролокаин або інші засоби, що мають аналогічну дію, разом з рослинними компонентами.

  Простота використання кремів і гелів для анестезії шкірного покриву робить можливим їх застосування, як в спеціалізованих косметичних салонах, так і за самостійно проведеної процедури.

  Слід мати на увазі! Крем для знеболювання при епіляції може спровокувати алергічну реакцію, аж до серйозних наслідків, тому попередньо слід провести пробу на переносимість. Тільки переконавшись, що засіб не викликає алергії, починати процедуру знеболювання.

  Препарат наноситься на шкіру, що підлягає обробці, тонким шаром і покривається оклюзійною пов’язкою, яку можна придбати в аптечній мережі.

  Деякі використовують звичайну харчову плівку або вощений папір, що не пропускає повітря.

  Не слід використовувати крем-анестетик на шкірі з порушеною цілісністю, а також при наявності родимок і папілом, при герпесі та наявності всякого роду шрамів.

  Загрузка...

  Крем Емла

  Крем для знеболювання при епіляції «Емла» випускається фірмою виробником – швейцарською компанією, що випускає медичні препарати. Цей крем має підвищений стандарт якості, що контролюється керівництвом фірми.

  «Емла» має підвищену здатність до знеболення. До його складу входить лідокаїн та прилокаїн у рівних пропорціях. Застосовується він для анестезії глибоких шарів шкірного покриву, для депіляції найбільш болючих ділянок тіла, наприклад, зона глибокого бікіні.

  Перед нанесенням будь-якого крему для епіляції, в тому числі крему Емла, обов’язково проведення тесту на чутливість, так як алергічна реакція на складові таких кремів дуже поширена

  Препарат блокує виникнення нервових імпульсів на початковому етапі, взаємодіючи з нервовими закінченнями волокон.

  Засіб досить концентрований. Для анестезії зони бікіні достатньо 1-2 р. Наноситься за 1 годину до запланованої депіляції. Дія препарату триває протягом 2 годин, а потім чутливість шкіри відновлюється.

  Після нанесення препарату, оброблений ділянку накривається. Можна застосовувати щільно прилеглу оклюзійну пов’язку. Деякі майстри використовують для цієї мети харчову плівку.

  Цим засобом користуються майстри в косметичних салонах, але можна скористатися і для процедури видалення волосся в домашніх умовах.

  Не слід використовувати «Эмлу» в період годування груддю, оскільки діюча речовина препарату, може проникати в молоко.

  Позитивні якості засобу — безпека і ефективність. Серед негативних відгуків про кремі «Емла» зустрічаються нарікання на гіперемію і блідість шкірного покриву після обробки, а в деяких така анестезія супроводжувалася свербінням і проявами шкірного роздратування.

  Крем Light Dep

  Засіб для анестезії, призначене для шкіри обличчя розфасовується в 15 мл флакони, а для тіла — об’ємом 30 мл

  Має приємний запах. Ніжна текстура дозволяє використовувати його економно.

  Залежно від індивідуальної особливості шкірного покриву дія крему починає вже через 15 хвилин після нанесення. Тривалість анестезії становити близько 2,5 години.

  Чутливість шкіри до дотику і впливу температур не усуваються, але біль не відчувається через блокування рецепторів, що відповідають за цю здатність.

  Крем для знеболювання при епіляції Light Dep користується підвищеним попитом, тому його не завжди можливо придбати в спеціалізованих магазинах. Як варіант – замовляти його по інтернету.

  Крем Доктор Намб

  Крем для знеболювання при епіляції Доктор Намб з’явився у продажу більше 15 років тому і отримав популярність завдяки здатності повного блокування нервових імпульсів.

  Глибина його впливу коливається від 0,5 до 0,8 см, що перевершує здатність аналогів. До складу крему Доктор Намб входять прилокаїн, лідокаїн та бензокаїн. Він використовується для анестезії різноманітних процедур в косметологічних салонах.

  Крім цього, препарат має особливість звужувати кровоносні судини, розташовані під шкірним покривом, завдяки наявності у складі епінефрину. Дія починається через 20 хвилин після нанесення і триває близько 3 годин.

  Гель «Depilflax»

  Цей гель призначений для підготовки шкіри при епіляції. Після нанесення він надає охолоджуючу дію, притуплює больові відчуття, так само як і крему, використовувані для знеболювання. Крім цього, він має протизапальну і антисептичну властивість.

  Волоски, оброблені гелем, насичуються вологою, купуючи еластичність. Це дозволяє з легкістю видаляти їх, не викликаючи їх ламкості, уникнення вростання в шкіру відрослих волосинок.

  Процес використання полягає в нанесенні на шкіру легкими масажними рухами. Після того, як гель вбереться в шкіру можна приступати до епіляції. Як правило, достатньо 1 хвилини для початку знеболювання.

  Засіб розфасований у великі флакони по 500 мл У його складі містяться ментол, витяжка розмарину, масло чайного дерева, екстракт ромашки, альфа-бисабол, гамамеліс.

  Гель «AneStop»

  Це засіб для депіляції проводиться іспанської косметологічної фірмою «PRO-MEDIC». Його готують на деметиконовой кремовій основі з додаванням таких хімічних сполук, як тритерпенові сапоніни, бензиловий спирт, гіалуронідаза.

  В якості знеболюючих інгредієнтів використовується пропитокаин і лигнокаин.

  Гель «AneStop» використовується в якості допоміжного медичного засоби для знеболювання всіх видів депіляції, при перманентному макіяжі, а також під час хірургічних маніпуляціях на шкірі у зв’язку з видаленням кондилом і папілом.

  Засіб не має запаху, характеризується в’язкою консистенцією. Добре переноситься пацієнтами, має тривалу дію анестезії. При епіляції крем-гель для знеболювання зволожує шари шкіри у поверхні і стабілізує її захисні властивості.

  Легка консистенція дозволяє його використовувати без накладення спеціальної пов’язки для поліпшення всмоктування. Препарат впливає на нервові закінчення, що знаходяться на глибині 3-5 мм. Ефект анестезії проявляється через 25 хвилин і зберігається протягом приблизно 3 годин.

  Крем-гель рекомендується наносити тричі: після першого змазування через 10 хвилин і після другого — через 5 хвилин.

  Спреї і розчини: Як діють, особливості застосування

  Для зниження чутливості шкірного покриву при депіляції можуть використовуватися лікарські розчини та спреї. Механізм їх дії полягає в перериванні потоків іонів крізь нейронні мембрани, що є основним в освіті подразника.

  Це дозволяє знизити чутливість до підвищеної температури, а також до тактильним відчуттям.

  Проникаючи у тканину, розчини та спреї надають місцеву знеболюючу дію. Доза варіюється в залежності від розміру поверхні шкірного покриву. При кожному розпиленні спрею виділяється, як правило,1 доза препарату.

  Щоб уникнути потрапляння в організм великої кількості препарату, слід використовувати як можна меншу його кількість.

  Спрей Лідокаїн 10%

  Медичний препарат Спрей Лідокаїн 10% застосовується при багатьох видах медичних процедур і незначних хірургічних втручаннях. Також його використовують при депіляції.

  Являє собою безбарвну рідину із запахом ментолу. Розфасовується в невеликі флакони по 40 р.

  Це сильнодіючий засіб. Його не рекомендується застосовувати у великій кількості. Досить 1-2 вприскування, щоб прибрати чутливість шкірного покриву в місці депіляції.

  При нанесенні засобу на протязі 1 хвилини може відчуватися печіння, яке проходить з появою знеболюючої дії.

  При малих дозах побічні явища не виникають. Якщо вони перевищені, то препарат всмоктується в кровотік, що призводить до негативних реакцій організму. Препарат можна застосовувати вагітним і годуючим матерям.

  Спрей Veet

  Нещодавно з’явився в продажу спрей для депіляції Veet, допомагає швидко і легко видалити небажану рослинність на тілі.

  Рекомендується наносити під руками, на ногах і в області бікіні. У нього кремоподібна консистенція. До складу також входять екстракти і масла рослин, вітаміни.

  Творці передбачили 3 різновиди такого спрею для різної шкіри (сухої, чутливої і нормальної).

  Використання спрею Veet полягає в розпилюванні на чисту, суху шкіру з відстані 5 див. Дія починається через 5-10 хвилин.

  При використанні вимагається уважність, так як агресивні речовини, що входять до його складу можуть завдати опік шкіри.

  Одного флакона вистачає на 3-4 застосування. Дозволяє швидко впоратися з проблемою видалення волосся. Ефект триває протягом 2 тижнів. Розфасовується в металеві балончики по 150 мл

  Спрей Кармолис

  Такий засіб виробляється на основі лікарських масел. Його застосовують для зниження больових відчуттів при травмах, гематомах, а також для анестезуючої дії при проведенні депіляції. Випускається у вигляді аерозолю.

  Робить швидка дія. Делікатна формула дозволяє використовувати його кілька разів в день без шкоди для здоров’я.

  Розпорошується близько 5 секунд з відстані 15 див. Немає чіткого дозування. Можна застосовувати в міру необхідності до і після депіляції. Випускається у флаконах по 200 мл

  Анестезуючий розчин Golden Rose

  Випускається розчин Golden Rose у флаконах об’ємом по 20 мл. Може застосовуватися разом з інгібітором цієї серії. Він здатний забезпечити повну анестезію ділянок, на яких проводиться депіляція або перманентний татуаж.

  Використана комбінація анестетиків і диметиконовой основи препарату дозволяє глибоко проникнути під шкірний покрив і забезпечити анестезію на 2-3 мм в глибину. Тривалість ефекту знеболювання зберігається протягом 1 години.

  Дія починається вже через 15 хвилин після нанесення. Це дозволяє використовувати препарат під час процедури, що вигідно відрізняє його від інших аналогічних засобів.

  Анестезуючий розчин Меновазин

  Використовується як місцевий анестетик при больових відчуттях, а також при депіляції. До складу розчину Меновазин ходить новокаїн, бензокаїн і ментол. Препарат з обережністю призначають жінкам під час вагітності та дітям до 12 років.

  Випускається у флаконах по 40 мл Вартість препарат досить низька. Алергічних реакцій, зазвичай, не настає, іноді турбує запаморочення або зниження артеріального тиску.

  Дуже рідко з’являються більш серйозні алергічні реакції: дерматит, почервоніння обробленої ділянки, набряк.

  Інші популярні засоби знеболювання при епіляції

  Пластир Емла Плюс

  Для знеболювання проблемних ділянок застосовується пластир Емла, що випускається Шведської медичною компанією. Він являє собою целюлозний диск в діаметрі дорівнює 3,5 см, просочений 1 г емульсії Емла.

  Диск кріпиться на гнучкій основі, по краях якої знаходиться квадратна адгезивна стрічка з закругленими краями.

  Застосовується для знеболення дерми. Дія анестетика триває близько 2 годин після його зняття.

  Склад засоби, впливаючи на шкіру з атопічним дерматитом, може викликати її почервоніння або тимчасову блідість шкірного покриву.

  Цей пластир часто використовується для проведення біопсії або перед вакцинацією. Глибина впливу залежить від кольору шкіри, а також від ділянки застосування і становить від 2 до 3 мм.

  Будьте обережні! Пластир Емла Плюс може використовуватися на всьому тілі, але в зоні біля очей вимагає акуратності, так як викликає подразнення оболонки очей і рогівки.

  Прилокаїн

  Це медичний препарат продається в аптеках тільки після надання рецепта лікаря. Має дію місцевого анестетика. Прилокаїн по своєму впливають на мембрану нейрона близький до лидокаину, але діє повільніше. Також він менш токсичний.

  Ступінь анестезії від застосування прилокаина залежить від кількості використовуваної дози, а також від часу впливу.

  Шкіра змащується препаратом і накривається пов’язкою. Повільне всмоктування препарату. Тривалість знеболювання сягає 2 годин. Через 1 годину дія поширюється на глибину 2мм, після закінчення 2 годин – до 3 мм. Застосовується в медичних цілях при хірургічних втручаннях, а також при депіляції.

  Препарати в таблетках для знеболювання

  Той факт, що знеболюючі таблетки продаються в аптеках вільно, не означає, що вони абсолютно безпечні. Їх прийом повинен бути строго дозований, а в деяких випадках навіть протипоказаний.

  До таких препаратів, з знеболюючою дією відносяться анальгін, аспірин, парацетамол, але-шпа, кетаноф, нурофен.

  Пам’ятаєте! При необгрунтовано збільшених дозах знеболюючих таблеток можуть виникнути побічні явища, аж до анафілактичного шоку. Їх прийом повинен здійснюватись під наглядом лікаря.

  Поради фахівців про те, як підготуватися до епіляції, про що важливо знати

  На підготовчих етапах знеболювання шкірного покриву перед депіляцією слід враховуватися такі питання:

  • Час проведення щодо менструального циклу. Краще проводити після 3 днів після закінчення циклу.
  • Час доби. Це питання індивідуальне, але найчастіше больові відчуття менше в післяобідній час.
  • Скрабування ділянок шкіри до депіляції. Це полегшить процедуру і знизить больові відчуття.
  • Масування ділянок тіла перед процедурою епіляції забезпечить приплив крові і зменшить біль.
  • Дія алкоголю і кави на організм не у всіх однаковий, тому слід прислухатися до своїх відчуттів і якщо ці напої посилюють больові відчуття, то їх не слід пити до процедури.

  Медикаментозне знеболювання

  Крім препаратів для анестезії, знизити больові відчуття можливо за допомогою інших засобів. Наприклад, один з видів бальзаму » Зірочка застосовується для знеболення шкірного покриву. Його наносять тонким шаром на ушкоджену поверхню. Змащувати слід через кожні 2 години.

  Знеболювання іноді проводиться за допомогою льоду. Його поміщають в поліетиленовий пакет і в такому вигляді прикладають до місць, на яких буде проводитись видалення волосся. Якщо немає льоду, то можна використовувати заморожені овочі, помістивши в пакет.

  Допоможе позбутися від болю, якщо льодом натерти ділянку шкіри, а потім його на кілька хвилин прикласти до цього місця.

  Також можна опустити руку або ногу на деякий час у холодну воду. Безпечно, якщо вода буде лише на кілька градусів нижче кімнатної температури.

  Не варто терпіти біль від епіляції. Необхідно підібрати відповідний спосіб для знеболювання. Слід пам’ятати, що немедикаментозні засоби на відміну від спеціальних препаратів для анестезії можуть надати знеболюючий ефект лише на деякий час і не моментально.

  Огляд кращих засобів для знеболення при епіляції:

  Крем для знеболювання при епіляції Емла, поради косметолога: