Кращі препарати для біоревіталізації після 40 років. Склад, ефект і вартість

Біоревіталізація називають одним з дієвих методів корекції недоліків шкіри. Процедура відіграє профілактичну роль, добре насичує всі шари шкіри гіалуронової кислотою.

Трактувати слово можна як «природне пожвавлення». Такі процедури рекомендовані після 40 років, краще використовувати перевірені препарати для біоревіталізації, які пом’якшують шкіру, розгладжують зморшки і бореться з в’ялістю і провисанням епідермісу.

Чому після 40 років необхідно використовувати спеціальні препарати для біоревіталізації

Перші показники погіршення стану шкіри та її старіння з’являються в 25 років, але косметика вміло приховує це.

З 35 років контролювати процес старіння складно навіть кремами і, як кажуть фахівці, кращим рішенням після 40 є біоревіталізація.

Правильні препарати для розглянутої процедури включають підвищений вміст гіалуронової кислоти, яка головним чином впливає на регенерацію клітин.

Як додатковий ефект, використання якісних препаратів запускає механізм, який починає синтезувати цю кислоту самостійно і в необхідних для підтримки здорового вигляду обсягах.

Кращі препарати для біоревіталізації після 40 років впливають на:

 • корекцію зморшок, розгладжуючи їх;
 • повернення і збереження природного тону шкіри;
 • прискорення процесу заповнення елементів для синтезу;
 • лікування сухої шкіри;
 • посилення кровотоку;
 • оздоровлення тонкої шкіри.

Зверніть увагу! Біоревіталізація доступна і для дівчат з 25 років, але не можна застосовувати препарати, що не підходять по віковій групі. Це порушує природний синтез гіалуронової кислоти.

Загрузка...

Якими рисами повинні володіти препарати для біоревіталізації після 40 років

Особливість препаратів певної вікової групи – концентрація гіалуронової кислоти і наявність допоміжних речовин.

Але вдало обраними вважаються препарати, які містять певні компоненти. Наявність 2-3 з них в одному засобі – вже велика знахідка!

Властивості складових препаратів:

 • Гіалуронова кислота. Її наявність не робить препарат для біоревіталізації кращим, але після 40 років потрібно віддавати перевагу тим засобам, в яких вона міститься у великій кількості.
 • Пептиди. Це жири, що роблять вплив на пружність шкіри. Саме їх наявність дозволяє виключити дефекти шкіри, такі як сальність, куперозу або пористість. Повинні міститися в невеликій кількості.
 • Вітаміни різних груп. Рідко препарати без них обходяться, в биоревитализирующих засобах їм приділяється велика увага. Вітаміни, що вводяться з допомогою ін’єкції, діють швидше, ніж ті, що синтезуються організмом. Вони кардинально змінюють колір шкіри, роблячи його природним.
 • Гліцерин. Збільшує в’язкість основного препарату, не шкодить шкірі, а його надлишки швидко виводяться з організму. Його наявність в препараті збільшує тривалість збереження результату на 2-3 місяці (залежить від способу життя), як запевняють кваліфіковані косметологи.
 • Амінокислоти. Так як вони є білками, а наявність білків, амінокислоти включені до складу бажаних компонентів. Білки – найважливіший будівельний матеріал. Амінокислота в парі з гіалуронової кислотою добре працює: кислота збільшує синтез, а білки є матеріалом для синтезу.
 • Карбонатний буферний розчин. Призначений для нормалізації кислотності в тканинах, найчастіше входить до складу гелій, тому для ін’єкцій застосовується рідко.

  Перед тим, як вибрати для себе кращі препарати для біоревіталізації після 40 років, слід уважно вивчити їх склад і особливості для вашого типу шкіри.

 • Кращі препарати для біоревіталізації після 40 років не можуть допомогти: при тонкій шкірі не беріть засобів з високим відсотком гіалуронової кислоти .

  Це призводить до утворення набряків і синців під очима, надмірно зволожує шкіру.

  Огляд кращих препаратів для біоревіталізації після 40 років

  Кращі препарати для біоревіталізації після 40 років – це тільки ті продукти, неодноразово пройшли клінічні дослідження і тестовані на різних типах шкіри, нешкідливість і дієвість яких клінічно доведена.

  «Viscoderm» («Вискодерм»)

  В Росії бренд вперше з’явився в 2008 році, високих рейтингів заслужив у 2014.

  Базою кошти є гіалуронова кислота, яка дозволяє застосовувати його для позбавлення від ознак старіння.

  Препарат ефективний при легкому зневодненні особи, його використовують для ревіталізації зони навколо очей, допомагає позбутися від наслідків тривалих стресів і куріння – тих процесів, що позначаються на шкірі.

  Є універсальним продуктом для жінок старше 40 років, може застосовуватися в якості ін’єкції для продовження результату іншого, більш дієвого препарату.

  Існує кілька препаратів даної лінійки, вони відрізняються своєю концентрированностью. Середня прийнятна концентрація для нормальної шкіри становить 1,6%.

  2% призначаються при сильно виражених процесах постаріння шкіри та зайвою, не властивої віком, млявості. Ще 2% розчин застосовується на грубій і пористій шкірі, коли потрібно глибоке проникнення в шари дерми.

  «Meso-Wharton Р199» («Мезо-Вартон»)

  Препарат нового покоління, над створенням якого працювала ABG Lab та вчений Борис Петриківський. На прилавках з’явився в 2010 році. Унікальність в пептидної, а не гіалуронової базі.

  Ця речовина є самим точним аналогом пептиду, який міститься в ембріоні людини. Пептид володіє підвищеною збудливістю, активуючи навколишні клітини, приводячи в дію процес поділу стовбурових клітин.

  Саме припинення ділення стовбурових клітин призводить до старіння шкіри, тому цей препарат затребуваний для всіх жінок після 40 років і є одним з кращих засобів для біоревіталізації.

  Препарат слід застосовувати при помітному збільшенні глибини зморшок або появі пігментних плям, для збереження форми особи.

  Цей товар добре зарекомендував себе в комплексі з іншими засобами, які спрямовані на корекцію рубців на шкірі, може використовуватися і для більш молодої шкіри.

  «Jalucomplex»

  Має нетваринне походження, гіалуронова кислота в його складі є повністю очищеної. Застосовується не тільки для омолодження, але і для лікування деяких шкірних захворювань. Ін’єкції вводяться в зони: повік, обличчя, губ, шиї, декольте, рук.

  Протипоказанням для проведення процедури є наявність запалених ділянок шкіри. За даними проведених досліджень, щоб отримати помітний результат, потрібно пройти 4 процедури.

  Після завершення курсу необхідно дотримуватися всі настанови лікаря, це допоможе продовжити термін дії специфічного препарату.

  Наслідком комплексу є поява запалень після процедури, але це варто вважати нормальною реакцією, яка проявляється, як легкі почервоніння і проходить через кілька днів після ін’єкції.

  «CRM soft»

  Продукт родом з Німеччини. Вважається препаратом пролонгованої дії. За офіційними даними, кислота, що входить до складу, проходить кілька ступенів очищення, в результаті є повністю безпечною.

  Молекулярна маса діючої речовини збільшена, що сприяє тривалому закріпленню ефекту від процедури. Більше того, так як продукт випускається у вигляді гелю, він має найоптимальнішу пластичну структуру.

  Ін’єкції препарату здійснюються не тільки в зони обличчя. Засіб допустимо вводити у зони живота, грудей, плечей і внутрішньої сторони стегон.

  Часто його рекомендують використовувати при наявності розтяжок, шрамів, розпливчатого контуру обличчя і слідів від прищів.

  Організм легко переносить препарат, період відновлення короткий – 1-2 дні. Побічні дії не чинять впливу на функціонування організму.

  «Restylane vital»

  Принцип дії гіалуронової кислоти – притягувати молекули води до ділянок, в які вона була введена.

  Саме на цій властивості кислоти побудований препарат. Він добре впливає на шкіру, на якій тільки почали з’являтися ознаки старіння. Тому косметологи вважають, що це підходящий варіант для процедури біоревіталізації жінкам від 40 до 45 років.

  Відомі випадки, коли за допомогою препарату позбувалися від сальності шкіри, попутно усуваючи неглибокі зморшки. Ін’єкції рятують і від протилежного сальності проблеми – сухості шкіри.

  Препарат спрямований на прискорення метаболізму всередині клітин, нормалізує склад рідини в шкіру і вирівнює тон особи.

  Косметологи використовують «Restylane vital» для роботи з невеликими ділянками: носогубні складки, вилиці, лоб, куточки очей, підборіддя або скронева частка.

  «Beautelle 40+»

  Марка «Beautelle» представляє лінійку препаратів, орієнтованих для різних вікових груп. Препарати категорії 40+ мають більш щільну структуру, тому їх не можна використовувати на більш молодий шкірі.

  Препарат не тільки перешкоджає старінню, але і розгладжує глибокі шрами і зморшки, а також чинить профілактичну дію – захищає від сонячних променів.

  Застосовують засіб і як основу для подальшої корекції особи. Із-за складу ін’єкції цим препаратом забезпечують сприятливий грунт для вирівнюючи контурів, для боротьби з хроно — і фотостарінням.

  Використовують для зони декольте, плечей, шиї та рук, повертаючи природний колір.

  «Teosyal Pure Sense Redensity»

  Препарат направлений на регенерацію шкіри, володіє вдосконаленою структурою. Потрапляючи в шари дерми, засіб швидко розпадається до дрібних структурних одиниць, в наслідок з них з’являються моно — і дисахариди, які є головним будівельним матеріалом.

  До складу препарату входить вітамін групи B, мідь і невеликий відсоток цинку. В якості знеболюючого виступає входить до складу лідокаїн. Препарат не можна застосовувати, якщо є непереносимість лідокаїну.

  У ході проведених досліджень було встановлено, що препарат має оптимальну в’язкість і еластичність серед більшості продуктів.

  «Гиалрипайер» 02 08

  Косметологи вважають цей препарат унікальним, тому що він містить гіалуронову кислоту, яка пройшла певний шлях модифікацій. Більш того, розробкою «Гиалрипайера» займалися російські вчені в 2009 році.

  Гіалуронова кислота тут розсмоктується повільно, але притягує багато вологи. Тому основна рекомендація – використання для сухої виснаженої шкіри.

  Приємним ефектом є підвищення імунітету шкіри, це говорить про те, що навіть після закінчення строку дії ін’єкції, акне і пігментні плями не з’являться на шкірі.

  «Гиалрипайер» 02 омолоджує тонку і суху шкіру. Сюди увійшли вітаміни C і амінокислоти, кислота міститься в концентрації 14 мг/мл

  «Гиалрипайер» 08 використовують тільки для шкіри з жировими відкладеннями, коли доступ до проблемній зоні утруднений. Найчастіше використовується для відновлення після різкого скидання маси тіла.

  Будьте обережні! Препарати можуть бути індивідуально нестерпні, містити подразнюючі речовини.

  Під час вагітності краще відмовитися від біоревіталізації: хоч процедуру вважають безпечною, ніхто не може дати 100% гарантії безпечного результату.

  Вартість біоревіталізації в салоні в залежності від використовуваного препарату

  Вартість одного мілілітра препарату в залежності від концентрації кислоти:

 • «Viscoderm» («Вискодерм») — від 7 000 до 15 000;
 • «Meso-Wharton Р199» («Мезо-Вартон») — від 11 000 до 18 000;
 • «Jalucomplex» – від 4 до 200 4 700;
 • «CRM soft» – 4 000;
 • «Restylane vital» – 10 500;
 • «Beautelle 40+» – від 5 000 до 12 000;
 • «TeosyalPureSenseRedensity» – 7 500;
 • «Гиалрипайер» 02 08 – 5 600.

 • Вартість процедур знижується, якщо відразу оплатити весь курс.

  Ціни наведені столичні, у більш віддалених містах процедура обходиться дешевше.

  До числа кращих препаратів для біоревіталізації жінкам після 40 років увійшли кошти з різними характеристиками і цінами. Це дозволить кожному вибрати оптимально відповідний варіант.

  У цьому відео вам розкажуть про кращі препарати для біоревіталізації після 40 років, а також про особливості їх застосування.

  З цього відео ви дізнаєтеся, як проходить процедура биревитализации в салоні краси.

  Також цікаве: