Косметичні нитки для підтяжки обличчя. Наслідки, побічні ефекти підтяжки

Косметологи стверджують, що першими у людини старіють руки, шия та обличчя. На ці частини тіла діють не лише закони тяжіння, але і капризи погоди. Якщо руки і шию захищають предметами гардеробу, то особа залишається завжди відкритим. Воно найбільше піддається впливам навколишнього середовища.

Причини виникнення наслідків після підтяжки обличчя косметичними нитками

М’язи обличчя поступово послаблюються, з’являються зморшки, змінюється контур овалу. Щоб зберегти привабливість на довгі роки, фахівці пропонують виконати підтяжку обличчя.

Косметичні нитки для підтяжки обличчя. Наслідки ми розглянемо в нашій статті

Для процедури використовують косметичні нитки. Тривалість результату і появи наслідків залежить від кваліфікації пластичного хірурга і від дотримання правил в період реабілітації.

 

  • Лицьова підтяжка потребує підготовчого періоду. Лікар оглядає проблемні місця на обличчі, вибудовує за допомогою комп’ютерної програми оновлений образ, підбирає косметичні нитки. Для корекції певної зони особи призначені нитки унікальної групи. Неправильно підібраний матеріал або неправильне розташування ниток призводить до асиметрії овалу обличчя.
  • Процедура має певні протипоказання: порушення згортання крові, діабет, онкологія. Не роблять підтяжку обличчя під час місячних, в період респіраторних захворювань. Нехтування лікарем списком протипоказань призведе до розвитку запального процесу, кровотечі, прогресуючого зростання злоякісної пухлини.
  • Процедура проходить під місцевою анестезією. Лікар ретельно підбирає знеболюючий засіб, щоб не спровокувати алергічну реакцію і анафілактичний шок. Доза анестетика строго індивідуальна.

 

 

 

  • Роблять пробу на сумісність матеріалу, з якого складаються косметичні нитки. Несумісність хімічного складу ниток викликає їх відторгнення. Розвивається алергічна реакція, запальний процес, сепсис.
  • Негативні наслідки з’являються не тільки з вини лікаря. Порушення режиму при підготовці до процедури або невиконання рекомендацій хірурга в період реабілітації викликають важкі ускладнення. За 7 днів відмовляються від препаратів, які розріджують кров, утримуються від алкогольних напоїв, гострої та солоної їжі. Перші 3 дні не вмиваються, не використовують тонік і креми. В період реабілітації уникають косметичних процедур на обличчі, масажу, виконання чищення шкіри. Обмежують фізичні навантаження, не ходять в сауну та солярій.

 

Зверніть увагу! Косметичні нитки для підтяжки обличчя використовують лише для усунення вікових проявів на шкірі. Якщо зміни на обличчі є наслідком травм і зачіпають кісткову тканину, то для корекції зовнішності вдаються до пластичної хірургії.

Загрузка...

Тимчасові побічні ефекти після стек гілок підтяжки обличчя

Хірург попереджає про можливі ускладнення після підтяжки обличчя. Деякі з них тимчасові, прогнозовані. Лікар робить розмітку на шкірі обличчя, за якою будуть вводитися нитки. Для впровадження косметичного матеріалу роблять невеликі надрізи.

 

Їх розташовують по межі волосся. Через надрізи спеціальною голкою вводять нитка, її розташовують під шкірою, підтягують м’язи, фіксують край нитки на кістки.

Стек гілок ліфтинг не відрізняється складністю, але в перші дні помітні тимчасові побічні ефекти.

Поява гематом та синців

В процесі процедури відбувається травмування м’язової тканини і кровоносних судин на обличчі. Порушується мікроциркуляція, згустки крові накопичуються в порожнині. З’являється гематома. Не рекомендують використовувати мазі або маски для зменшення синців, вдаватися до апаратних процедур.

Дані заходи зашкодять косметичні нитки. Наслідки будуть непоправними. Гематоми пройдуть самостійно через місяць.

Виникнення набряклості особи

Травмування тканин призводить до утворення серозної рідини, яка викликає набряклість. Це тимчасове ускладнення. Воно проходить через 2 тижні.

Для зменшення набряклості рекомендують провести корекцію харчування: не вживати фаст-фуд, солону і гостру їжу. Рідина з тканин виводиться самостійно. Питний режим при цьому залишають звичним, сечогінні препарати не приймають.

Порушення рівного контуру обличчя

Відразу після ниткового ліфтингу помітна явна асиметрія особи. Якщо лікар виконав процедуру за всіма правилами, то вирівнювання контуру обличчя відбудеться через 2-3 тижні.

Процедура передбачає підтяжку м’язової тканини. Хірург відновлює колишнє місце розташування м’язів обличчя, тому воно виглядає, трохи незвично. Після адаптації м’язової тканини до нового положення, асиметрія проходить, контур обличчя стає досконалим.

Порушення мімічних зморшок особи

В період реабілітації хірург рекомендує не навантажувати мімічні м’язи. Вони відчувають велике навантаження після введення анестезії і в зв’язку з тиском накопиченої під шкірою рідини. Візуально помітні викривлені лінії міміки. У нормі ускладнення проходить через 5 днів, після зменшення набряклості.

 

Повне відновлення мімічних зморшок відбудеться після зникнення набряклості особи. Якщо через призначений період жодних змін не відбувається, то звертаються до хірурга.

Дане порушення говорить про пошкодження лицьового нерва.

Поява ефекту гиперкоррекции

Після процедури з’являється відчуття стягнутості. У деяких випадках лінії скул стають різкими і опуклими, піднімають надбрівні дуги. Ускладнення стає менш помітним через тиждень. Зменшення набряклості призведе до відновлення м’яких тканин в області вилиць.

Ефект гиперкоррекции в нормі проходить через 2-3 тижні.

Важливо знати! Навколо ниток утворюється сполучна тканина. Цей ефект викликає омолоджування м’язової тканини обличчя. Процес триває 1 рік. У цей час не рекомендують виконувати косметологічні процедури, які супроводжуються травмуванням шкірного покриву. Мезотерапію для особи приймають тільки після консультації з курирує хірургом.

Ускладнення, що виникають із-за підтяжки обличчя косметичними нитками

Наслідки після підтяжки обличчя косметичними нитками для позбавлення від вікових змін не завжди виявляються тимчасовими і прогнозованими. В деяких випадках вимагається додаткова операція по їх вилученню, терапія з відновлення м’яких тканин обличчя і шкіри, пластична операція.

Косметичні нитки для підтяжки обличчяНаслідки«Силует», «Силует ліфт», «Силует софт» – в основі поліпропілен і розсмоктуються вузликиПоява ущільнень, утворення патологічних рубців в місцях розрізу шкірного покриву, виступання ниток при тонкому шарі підшкірного жируМезонити – основа цинк, гіалуронова кислота: вводяться ін’єкційно без розрізів шкірного покривуАлергічна реакція на цинк, неповне розсмоктування матеріалу, патологія шкіри в місцях входу і виходу голки«Аптос» з насічками – основа поліпропіленЕфект «гармошки» на шкірі при неправильному розподілі нитки, надмірне стягування шкіриНитки золоті та платиновіАлергічна реакція, міграція ниток, відторгнення матеріалу

Алергічна реакція шкіри

Фахівці стверджують, що використання косметичних ниток не супроводжується алергічною реакцією: відзначаються окремі випадки несумісності матеріалу для корекції обличчя. Більше побоювання викликають антисептичні засоби і анестетики.

Відзначається шкірна алергія: висипання, що супроводжуються свербежем, підвищення температури тіла. З’являються набряки на обличчі, на слизових оболонках ротової порожнини, дихальних шляхах. Важким ускладненням є приступ задухи, болю за грудиною, анафілактичний шок.

Інфекційно-запальні прояви

Стек гілок ліфтинг – це косметологічна процедура, в результаті якої відбувається порушення цілісності шкірного покриву і м’язових тканин. Щоб уникнути інфікування і розвитку запальних процесів, процедурний кабінет піддають кварцеванию. Фахівець працює в стерильних рукавичках.

 

Косметичний матеріал витягується з упаковки безпосередньо перед введенням під шкіру.

Порушення правил виконання процедури призводить до інфікування. Перші симптоми з’являються на 2-4 день: підвищується загальна температура тіла або на локальному ділянці обличчя. Змінюється колір шкіри, відбувається порушення роботи сальних залоз, утворюються прищі. Інфікування в місцях розрізу шкіри проявляється у нагноєнні рани, виникнення свищів.

Порушення міміки обличчя

Особа після підтяжки косметичними нитками перші дні виглядає деформованим, порушується міміка. Для нормалізації ускладнення потрібен час. Якщо через 6 тижнів міміка не відновилася, то причиною такого наслідку є пошкодження лицьового нерва.

Порушується рухова активність щелепно-лицьової зони, зазначається оніміння шкіри, змінюється вираз обличчя при розмові.

У деяких випадках відбувається дисфункція слізних або слинних залоз.

Важливо пам’ятати! Першим симптомом при пошкодженні лицьового нерва є хворобливе відчуття в завушній області і в очному яблуці. Болі з’являються на 2 день після втручання хірурга. Зміна міміки відзначаються лише на 5-6 день.

Стійке порушення контуру

Ефект гиперкоррекции після лицьовій підтяжки проходить самостійно. Якщо через 6 тижнів овал обличчя не нормалізується, то встановлюють стійке порушення контуру обличчя. Стек гілок матеріал має насічки, які закріплюють його в м’язовій тканині. Надмірний натяг ниток тягне за собою невластиве розташування м’язів обличчя, порушується його контур.

 

Незначні ускладнення коригують за допомогою масажу. Якщо фахівець розташував косметичні нитки для підтяжки обличчя петлею, наслідки негативних проявів усувають додатковою операцією: витягують нитки. Наступний ліфтинг проводять тільки після повного відновлення сполучних тканин і контуру обличчя.

Міграція ниток

Якщо гематоми та набряки зійшли, але овал обличчя далекий від досконалості, на шкірі спостерігаються зморшки «гармошкою», то говорять про міграцію ниток. Ускладнення часто проявляється при ліфтинг гладкими нитками без насічок і спіралей.

Матеріал не зафіксувався належним чином у м’язах і змістився з наміченої лінії. Міграція ниток відбувається з-за недостатньої кваліфікації лікаря або внаслідок недотримання правил в період реабілітації.

Контурування ниток

Стек гілок ліфтинг виконують за певною текстурою і товщина шкірного покриву обличчя. Якщо шкіра пухка і тонка, жировий прошарок незначна, то від стек гілок підтяжки відмовляються.

У лікаря не буде можливості правильно розташувати нитки. Армування особи проявиться через шкірний покрив. Ускладнення не помітно в перші дні після процедури. Набряклість приховає даний дефект. Контурування визначиться через місяць.

Втягнення шкіри в місцях вкола і выкола

Для введення голки з ниткою та її виходу вибирають місце на обличчі, яке найменш помітно: межа волосяного покриву, складка шия-підборіддя, зона за вухом. Голки не залишають шрами, точки вкола і выкола, світлішають.

 

Ускладнення розвиваються, якщо при ліфтинг не коректно використовували нитка з насічками: її сильно натягнули, невірно зафіксували на кістки. У місцях введення і виведення голки залишаються втягнення.

Якщо проігнорувати дане ускладнення, то згодом у даних зонах через здавлювання тканин порушиться кровообіг, відбудеться деформація і відмирання шкіри.

Що робити, якщо з’явилися ускладнення після підтяжки обличчя косметичними нитками

Косметичні нитки для підтяжки обличчя, прогнозовані наслідки яких розвинулися в патологічні ускладнення, не завжди видаляють, у деяких випадках проводять додаткову коригування:

  • При стійкій алергічної реакції відторгнення косметичного матеріалу організмом, при міграції ниток або контурировании, виконують додаткову операцію. Стек гілок матеріал видаляють.
  • При інфікуванні місць введення, виведення голки або зон, де були зроблені розрізи, проводять антисептичну обробку. Призначають курс лікування антибіотиками.
  • Втягнення шкіри при введенні голки коректують з допомогою незначного відшаровування шкіри в проблемних зонах. Додаткової операції не потрібно. Призначається терапія по відновленню мікроциркуляції в пошкоджених тканинах

Стек гілок ліфтинг відноситься до ефективних безопераційним процедур омолодження обличчя і організму в цілому. Підтяжка має свої переваги і негативні сторони. Рішення приймають, проаналізувавши всі тимчасові наслідки і тривалі ускладнення після ліфтингу.

Корисне відео про косметичних нитках для підтяжки обличчя. Наслідки:

Підтягнути обличчя нитками. Які ускладнення? Як вибрати лікаря:

Також цікаве: