Косметичні нитки для підтяжки обличчя. Наслідки, побічні ефекти, ускладнення

Кожній жінці хочеться бути привабливою, на 100% виглядати в будь-якому віці! Але на жаль, молодість йде разом з роками, і утримати її стає складніше.

Косметичні нитки для підтяжки обличчя знайшли чималу популярність серед інших способів боротьби з неминучим старінням і в’яненням шкіри. Але так чи ефективний цей метод і які він тягне за собою наслідки?

Як виглядає обличчя після ниткового ліфтингу (відразу і через час)

Миттєвого ефекту після закінчення проведення цієї операції очікувати не варто. Перші кілька днів на обличчі буде переважати набряклість.

За словами косметологів, це явище обумовлене виділенням рідини в м’яких тканинах — така захисна реакція організму на чужорідне тіло. А також можуть спостерігатися синці, гематоми, деяка асиметрія особи.

Загрузка...

Реабілітаційний період після підтяжки обличчя косметичними нитками

Відновлення тканин після проведення ниткового ліфтингу триває від 2 до 4 тижнів.

Процес загоєння можна умовно розділити на кілька етапів:

 • Набряк обличчя, що утворився одразу після проведення процедури, тримається протягом 3-4 днів. Його величина і нерівномірність залежать від типу і товщини шкірного покриву. Для кожного пацієнта цей показник індивідуальний.
 • Поступове спадання набряку, розсмоктування гематом і синців остаточно проходить після закінчення 2-тижневого періоду.
 • Видимі поліпшення, більш чіткі контури і підтягнутість шкіри, помітні через місяць після підтяжки обличчя косметичними нитками.
 • Можливі побічні ефекти ниткового ліфтингу

  Важливо знати, що навіть при такому мінімальному оперативному втручанні є свої недоліки, оскільки м’які тканини схильні до травмування та пошкодження.

  Як правило, більшість побічних ефектів виявляється в перші дні після проведення процедури фейсліфтінгу.

  Перед тим, як використовувати косметичні нитки для підтяжки обличчя, — наслідки, побічні ефекти, ускладнення і протипоказання вам необхідно дізнатися заздалегідь.

  До найбільш поширених побічних ефектів відносяться:

  • тимчасові больові відчуття, почервоніння;
  • відчуття стягнутості шкіри обличчя, утруднення вираження міміки;
  • сильна набряклість;
  • алергія на знеболюючий засіб або компоненти в його складі.

  Основна маса побічних ефектів проходить самостійно. А зменшити ризик їх прояву можливо, чітко дотримуючись рекомендації косметолога.

  Косметичні нитки для підтяжки особи можуть нести за собою наслідки, побічні ефекти і ускладнення, особливо в перший раз.

  Можливі ускладнення і як вони коригуються

  У деяких випадках методика ниткового ліфтингу супроводжується ускладненнями і вимагає повторного оперативного втручання або проведення корекції — без допомоги фахівців тут не обійтися.

  Помітне просвічування ниток — такий дефект виникає внаслідок порушення техніки введення нитки в підшкірний покрив.

  У цьому випадку косметолог повинен отримати імплант і ввести нитка, відмінну від попередньої за складом, якістю та товщині або виключити її введення на цій ділянці шкіри.

  Поява кінчиків ниток крізь шкіру — для усунення проблеми слід негайно звернутися до фахівця, який зробить підтяжку і обріже стирчать кінчики нитки.

  Переміщення ниток призводить до порушення контурів і симетричності особи. В основному таке ускладнення виникає при використанні гладкою нитки, некоректно підібраною для типу шкіри.

  Виправлення дефекту також здійснюється за допомогою корекції або витягання нитки в кабінеті косметолога.

  Больовий шок і втрата свідомості — вагомий аргумент, щоб задуматися, чи варто піддаватися такому ризику. Не все благополучно переносять подібну операцію, а больовий поріг може виявитися дуже чутливим.

  Кому не слід пробувати підтяжку обличчя нитками. Протипоказання

  Незважаючи на популярність і численні переваги такої процедури, як підтяжка обличчя косметичними нитками, все ж є деякі обмеження і протипоказання до її застосування.

  Не варто робити підтяжку, якщо у вас:

  • запалення шкіри особи;
  • вагітність і період лактації;
  • наявність онкологічних, вірусних, шкірних захворювань;
  • погана згортання крові;
  • алергічні реакції.

  Не слід робити підтяжку обличчя контингенту людей у віці старше 70 років. Якщо шкіра дуже в’яла і сильно обвислі м’які тканини — немає гарантії, що косметичні нитки для підтяжки обличчя дадуть помітний позитивний ефект після ліфтингу.

  Використовувати косметичні нитки для підтяжки обличчя може бути небезпечно – виникають плачевні наслідки, побічні ефекти, ускладнення.

  Часті помилки і невдачі стек гілок підтяжки. Чому вони відбуваються

  Наважуючись на проведення подібного роду процедур, на що слід в першу чергу звернути увагу:

 • Антисанітарні умови: погана стерильність інвентарю та інструментів, проведення операції ліфтингу в приміщенні, не призначеному для таких робіт просто неприпустимі.
 • Недостатня кваліфікованість фахівця може привести до проведення операції з порушеннями техніки введення, зайвого натягу нитки з-за чого можуть виникнути розтяжки, складки або складання шкіри.
 • Відсутність асептики і антисептики до і під час проведення процедури ліфтингу, що призводить до інфікування м’яких тканин, утворення запалень.
 • Схильність пацієнта: досвідчений і кваліфікований лікар-косметолог зобов’язаний зібрати детальний анамнез, при необхідності запросити результати деяких аналізів і дати хорошу консультацію.
 • Сліпо йти до досягнення мети, тільки б досягти результату омолодження будь — яку ціну- головна помилка.

  Лише озброївшись детальною інформацією і пройшовши всі необхідні передопераційні етапи можна максимально зменшити ризик невдалого результату.

  Які нитки вибирати і на що звертати увагу, якщо рішення вже прийнято

  Сучасні нитки для фейсліфтингу у своєму складі містять поліпропілен, біологічно сумісний з людським організмом і не викликає алергії.

  У свою чергу, самі нитки поділяються на 3 типи:

  • не розсмоктуються;
  • саморассасывающиеся;
  • об’єднані.

  Не розсмоктуються нитки вводяться в більш глибокі шкірні шари, після приживання обростають сполучною тканиною, такий симбіоз служить міцним каркасом для підтримки форми особи до 5 років.

  Але після закінчення строку дії такого ефекту неможливо провести повторну підтяжку, нитки слід витягти.

  Будьте обережні! Такі нитки при введенні можуть залишити небажані наслідки у вигляді пошкодження м’яких тканин, нервів, судин, привести до деформації контурів і форми обличчя.

  Не рекомендується їх застосовувати для вікової категорії молодше 45 років.

  Нитки, що самі розсмоктуються гладкої форми з микронасечками і змістом полімолочної кислоти або полидиаксона. Подібний склад самостійно розчиняється і виводиться протягом декількох місяців.

  Ці нитки не мають вікових обмежень, поширені серед пацієнтів, оскільки вважаються більш безпечними і безболісними. Серед них велику популярність здобули: «3D-мезонити», «Silhouette Lift», «Aptos».

  Об’єднані нитки «Силует Ліфт» мають поліпропіленову основу і конуси з полімолочної кислоти, що розчиняються протягом року.

  Розсмоктування поліпропілену відбувається тривалий час. У підсумку нитка повністю розчиняється, підтримуючи ефект до 7 років.

  Який з варіантів не здавався б привабливим, варто прислухатися думки косметолога і засновувати вибір матеріалу виходячи з даних свого анамнезу.

  Роблячи вибір на користь проведення ниткового ліфтингу, слід враховувати рівень професіоналізму лікаря-косметолога, надати максимальну інформацію про стан свого здоров’я і історію хвороб.

  Разом зі спеціалістом підібрати якісний матеріал, отримати вичерпну інформацію і мати чітке уявлення про майбутню методикою і її можливі наслідки. І не варто йти на невиправданий ризик, якщо є обґрунтовані сумніви.

  З цього відео ви дізнаєтеся багато інформації про косметичні нитки для підтяжки особи, а також наслідки, побічні ефекти і ускладнення після їх використання.

  Дане відео ознайомить вас з плюсами і мінусами косметичних ниток для особи.

  Також цікаве: