Косметичні нитки для підтяжки обличчя. Наслідки мезонитей. Відгуки

Кожна жінка мріє молодо і красиво виглядати. На жаль, з віком зменшується кількість колагену, тому шкіра втрачає свою пружність, стає в’ялою.

Не варто зневірятися, так як зовсім нещодавно з’явився новий метод омолодження. Він полягає в тому, що вводяться в шкіру косметичні нитки для підтяжки обличчя. Наслідки в основному позитивні.

Особа омолоджується, виглядає свіжо, отриманий результат зберігається на 5-6 років. Однак бувають після цієї процедури і ускладнення.

Причини виникнення ускладнень після підтяжки обличчя косметичними нитками

Ускладнення можуть виникнути з таких причин:

 • порушення антисептики, при проведенні процедури;
 • помилки у порушенні схеми введення ниток, незбіжних з напрямками руху мімічних м’язів;
 • невідповідність матеріалу для підтягування особи в цій галузі;

 • застосування ацетилсаліцилової кислоти, антигістамінних препаратів;
 • відвідування солярію напередодні процедури;
 • не дотримання режиму харчування – це прийом жирної, копченої, гострої та солоної їжі;
 • умивання теплою водою.
Загрузка...

Тимчасові побічні ефекти, що виникають після стек гілок підтяжки обличчя

В результаті проведення ниткового ліфтингу, часто виникають неприємні наслідки, які стають помітними через деякий час.

Більшість з них самі проходять без втручання фахівців. Такі явища називають тимчасовими. Побічні ефекти можуть бути самими непередбачуваними і проявлятися по-різному.

1. Розвиток синців і невеликих гематом трапляється у жінок, якщо процедура проводилася за кілька днів до початку або в період менструації.

Іноді під час роботи можуть бути зачеплені капілярні судини, тим більше якщо знижена здатність згущуватися крові, то через деякий час на обличчі з’являться невеликі гематоми. Для того щоб прискорити процес їх розсмоктування є спеціальні гелі. Приблизно через тиждень все повинно пройти.

2. Використання косметичних ниток для підтяжки особи можуть викликати його набряклість. Наслідки такі, що набряки з’являються в різних місцях десь більше або менше.

Це відбувається як реакція організму на хірургічне втручання. Особливо часто проявляється у людей з повним обличчям.

Дуже часто наслідками запровадження мезонитей є довго непроходящие синці і шишки в місці проколів

3. Нерівність шкіри обличчя найчастіше виникає при нерівномірності введення ниток. Вона також спостерігається на місцях вколов і виходу голки. Через 10 днів всі зазвичай проходить.

4. Порушення міміки особи пов’язана з веденням знеболюючого препарату, в результаті тривалості його дії і великої дози. Але і так само виникають набряки, здавлюють рухові гілочки нервів. Таке порушення не повинно тривати більше 4 днів.

5. Ефект гиперкоррекции проявляється у вигляді підкреслених скул, піднятих брів. Однак і це ускладнення приходить у норму через кілька днів.

Ускладнення після підтяжки обличчя косметичними нитками

Поряд з тимчасовими явищами можуть виникнути ускладнення, що потребують повторного втручання лікаря, іноді приводить до видалення ниток.

Різні косметичні нитки призводять до неоднаковим наслідків, тому потрібно про них знати. Вони представлені в таблиці.

Косметичні нитки для підтяжки обличчя Наслідки Мезонити Трапляються перекоси особи Аптос (із зарубками) Можуть утворитися ямки, тобто шкірне втягнення, набряклість і перекіс обличчя Комбіновані (софт і лайт) Виступають горбки на дермі

Алергічні реакції

Важливо знати! При введенні косметичних ниток для підтяжки особи, наслідки можуть бути самі різні, особливо з людьми схильним до алергії, тому під рукою необхідно мати антигістамінні препарати.

Алергічні реакції можуть виникнути на анастатическое засіб, що застосовується для знеболення процедури, або на препарат, яким проводиться обробка шкіри. Алергія проявляється як почервоніння шкіри, появи висипу.

На матеріал алергічної реакції бути не повинно, так як він перевірений часом і подібне може статися в дуже рідкісних випадках.

На нитки може виникнути алергія, якщо вони виконані з неякісного матеріалу низького сорту. У цьому випадку вони повністю видаляються.

Інфекційно-запальна реакція

Дуже часто після ниткового ліфтингу виникає ускладнення інфекційного характеру, так як порушені антисептичні заходи безпеки.

Не можна забувати, що це мала хірургічна операція, вводиться імплантат, тому приміщення повинно кварцеваться спеціальною лампою, ретельно обробляються інструменти і руки хірурга.

При підготовці пацієнта до проведення операції, ретельно вивчається його індивідуальна карта відвідування лікарів, враховуються перенесені захворювання, перевіряються аналізи.

При виникненні інфекційної-запальної реакції, зазвичай призначаються антибіотики. Якщо пройдений курс не внесе поліпшень, нитки краще всього видалити.

Порушення міміки обличчя

При введенні ниток, кожен лікар повинен добре знати біомеханіку особи. Відомо, що одна сторона мімічних м’язів прикріплюється до кісток, а інша до шкіри.

Тому лікар повинен враховувати, і вводити нитки із збігом напрямки векторів м’язів. Якщо це правило не дотримується, то відбувається мімічний порушення.

Косметичні нитки для підтяжки обличчя вводяться під шкіру спеціальними голками акупунктурними

Іншою причиною вважається – пошкодження нервів. Це порушення відбувається дуже рідко, так як нитки вводяться підшкірно в жировій шар особи. Якщо виявляється мімічний порушення і воно не проходить, нитки видаляються.

Зверніть увагу! М’язи скорочуються в певних напрямках, їх спазм веде до появи зморшок.

Стійке порушення контуру

На жаль, в окремих пацієнтів спостерігається порушення контуру особи, яка не відновлюється самостійно, як у випадку з гиперкоррекцией.

Відомо, що більшість ниток не мають гладку поверхню, для кращої фіксації наділені:

 • конусами,
 • вузликами;
 • насічками.

При поведінці процедури трапляється, що на нитку накладаються зайві зусилля, і вона стає перетягнутою. Це і веде до порушення контуру обличчя.

Для його відновлення призначається масаж, але він діє ефективно, коли нитки встановлені по лініях. Якщо застосовувався петлевий ліфтинг, то масаж марний. Найчастіше нитки при такому ускладненні видаляють.

Міграція ниток

Введення косметичних ниток для підтяжки обличчя, має різні наслідки. Особливо, коли використовуються нитки з гладкою поверхнею, тобто мезонити.

Вони в окремих випадках можуть змінювати свій напрямок, як би переміщатися. Якщо відбувається їх міграція, то такі нитки необхідно видаляти, оскільки вони можуть пошкодити шкіру, проткнувши її.

Контурування ниток

Нитка може помітно проступати при неправильній установці, невдало обраному місці введення, а також при нерівномірності його розподілу усередині жирової клітковини шкіри. У цих випадках проводять видалення ниток виявлених на дільницях.

Втягнення шкіри в місцях вкола і выкола

Косметичні нитки для підтяжки обличчя призводять до наслідків у вигляді утворилися ямочок. Таке ускладнення раніше з’являлися набагато частіше, поки не з’явилася подвійна голка з одним вістрям. Вона сприяє вибору правильної глибини.

Втягнення шкіри найчастіше відбувається при введенні ниток з насічками. Якщо лікар не розрахує, і одна з них виявиться близько до поверхні шкіри, то вона втягнеться. Цей дефект усувається при масажуванні місця выкола.

Цікавий факт! Якщо зробити відшарування дерми в місці втягнення, то реабілітація настане дуже швидко.

Що робити при появі наслідків після підтяжки обличчя косметичними нитками

Процедуру введення косметичних ниток для підтяжки обличчя рекомендується проводити під час відпустки, перебуваючи в домашніх умовах, адже наслідки можуть бути самими непередбачуваними.

При ускладненнях, після проведеної лифтинговой корекції особи нитками, необхідно чекати близько 7-10 днів, так як вони можуть самі пройти. Але все ж, крім усього цього бажано дотримуватися заходів обережності.

 • Необхідно відмовитися на час реабілітації від прийому гарячої ванни.
 • Відвідувати місця з високою температурою, наприклад: сауну, лазню, пляж.
 • Забороняється напружувати мімічні м’язи, стримуючись від сміху і тривалих розмов і жування їжі.
 • Відкласти відвідування зубного лікаря.
 • Менше торкатися до обличчя.
 • Не робити без призначення фахівця масаж обличчя.
 • Відмовитися від занять спортом і важкої фізичної роботи.
 • Не можна пити гарячі напої, бульйони.
 • Спати на боці та спині, не використовувати високі подушки.
 • Крім того, необхідно по можливості дбайливо поводитися зі своїм обличчям. Треба його мити тільки м’якою водою або із застосуванням лосьйону, що не містить спирт, лише злегка торкаючись долонями.

  При появі гематом, дозволяється робити прохолодний компрес і накладати розсмоктуючі засоби у вигляді мазей і гелів. Якщо виникають болі, то рекомендується прийом знеболюючих таблеток.

  Якщо не вдається ліквідувати виникли побічні ефекти, то лікар призначає видалення ниток. Ця процедура не вважається складною, тим більше якщо доводиться прибирати нитка після невеликого проміжку часу.

  Спочатку вводиться місцевий знеболювальний засіб. Потім за допомогою голок з гачком нитки легко виймаються. У деяких випадках доводиться робити кілька проколів, щоб вийняти нитка.

  Стек гілок ліфтинг омолоджує обличчя, підтягує шкіру. Однак при виникненні ускладнень, необхідно проконсультуватися з хірургом, якщо наслідки позитивно змінити не можна, то нитки легко видалити протягом 2 місяців з дня операції.

  Косметичні нитки для підтяжки обличчя. Наслідки і ускладнення:

  Плюси і мінуси ниткового ліфтингу:

  Також цікаве: