Комплівіт «Сяйво». Склад вітамінів, мікроелементів, користь і як приймати

Для підтримки здоров’я і краси існує безліч засобів і методів, але самим надійним вчені всього світу визнають прийом спеціальних комплексних вітамінних добавок.

Комплівіт «Сяйво».: склад вітамінів має збалансований.

Комплівіт Сяйво – комбінований вітамінно-мінеральний препарат, який має у складі наступні корисні для організму речовини: вітаміни, мінерали та рослинні антиоксиданти.

Чому варто приймати комбіновані полівітаміни

В якості допоміжного джерела життєво важливих вітамінів і мінералів, лікарі рекомендують биоактивную добавку «Комплівіт Сяйво», склад вітамінів якої діє общеукрепляюще, і сприяє відновленню еластичних властивостей шкіри, живить волосяні цибулини і зміцнює нігті.

Комплівіт Сяйво – комбінований вітамінно-мінеральний препарат, який має у складі наступні корисні для організму речовини: вітаміни, мінерали та рослинні антиоксиданти.

Також показання до застосування містять рекомендації до прийому для поповнення нестачі вітамінів, макро — і мікроелементів.

Загрузка...

Комплівіт «Сяйво»: склад вітамінів

Склад вітамінів «Комплівіт Сяйво» В 1 табл. Добова потреба в % Вітамін С (Кислота аскорбінова). Потужний антиоксидант. Бере активну участь у біосинтезі колагену. 70 мг 100 Вітамін РР (Нікотинамід). Регулятор вищої нервової системи, нормалізує рівень холестерину, запобігає розвитку тромбозів. 20 мг 100 Вітамін Е (α-Токоферолу ацетат) Корисний для шкіри, стимулює розслаблення судин, захищає імунну систему.

15 мг 150 Вітамін В1 (Тіаміну гідрохлорид). Стабілізує обмінні процеси. 2 мг 133 Вітамін В2 (Рибофлавін). Один із найпотужніших антиоксидантів. Здатний підвищувати гостроту зору в сукупності з ретинолом, має здатність захищати сітківку ока від шкідливого впливу ультрафіолету. 2 мг 111 Вітамін В6 (Піридоксину гідрохлорид). Забезпечує функціонування всіх ферментів, які забезпечують функціонування життєво важливих систем. Здійснює контроль над емоційним станом, сприяє спокійному сну і гарному апетиту. Має велике значення в синтезі гемоглобіну. 2 мг 100 Вітамін А (Ретинолу ацетат). Відповідає за опірність організму інфекційним захворюванням. Покращує зір. 1 мг (2907 МО) 100 Вітамін В12 (Ціанокобаламін). Відновлення тканин і синтез гемоглобіну проходять за його участю. 3 мкг 100 Кальцію карбонат. Попереджає розвиток крихкості кісток і активує регенерацію тканин і загоєння ран і порізів. 100 мг 10 Кальцію пантотенат. Вуглеводно-жировий обмін проходить при безпосередній його участі. 5 мг 100 Магній (магнію оксид). Представляє важливе значення в ході м’язових скорочень, і підтримує стабільний ритм серця. 20 мг 5 Залізо (заліза фумарат). Є одним із складових гема-компонент гемоглобіну, бере участь у транспортуванні кисню в тканинах і мишах тіла. Невід’ємний компонент ферментів антиоксидантного ряду. Грає важливу роль в розвитку організму, так як є учасником у синтезі ДНК. 5 мг 36 Кремній (кремнію діоксид). Важлива складова кісткової і сполучної тканин, заспокоює нерви і благотворно впливає на роботу серця і судин. 5 мг 100 Цинк (цинку оксид). Потужний імуномодулятор. Покращує засвоєння ретинолу, сприяє регенерированию шкірних і волосяних покривів. 2 мг 13,3 Мідь (міді сульфат) Синтезує колаген, сприяє розгладженню шкіри, зменшує ймовірність розвитку остеопорозу. Є антиоксидантом, зміцнює стінки судин. 1 мг 100 Селен (натрію селеніт). Антиоксидант. Є профілактичним засобом ймовірності виникнення серцевих і онкологічних захворювань. 25 мкг 36
Кобальт (кобальту сульфат) при комплексному споживанні з міддю робить благотворний вплив на стан волосяного покриву. 10 мкг 100 Катехіни (екстракт сухого зеленого чаю) діє на організм як антиоксидант, позитивно позначається на роботі серця і судин, активізують процеси метаболізму. не менше 18 мг 35 Кислота ліпоєва. Антиоксидант. Покращує роботу печінки, живить нервові клітини. 10 мг 33,3 Кислота фолієва бере участь в обмінних реакціях нуклеїнових і амінокислот, забезпечує нормалізацію кровотворення. 400 мкг 200 d-Біотин. При його недостатній кількості починається облисіння, спостерігаються елементи лущення шкірних покривів. 50 мкг 100

Рекомендації по прийому

Вітамінний комплекс рекомендується застосовувати:

 • при дефіцитних станах вітамінів і мікроелементів в організмі;
 • після різних захворювань у відновний період, на етапі післяопераційного лікування, при виражених психічних, емоційних і фізичних навантаженнях;
 • при незбалансованому харчуванні;
 • в якості антиоксидантного препарату для підвищення захисних функцій клітин;
 • в якості підтримки колагенового синтезу, який забезпечує шкірний тонус;

 • як засіб захисту шкірних покривів від ультрафіолетового випромінювання;
 • як регенератор тканин;
 • як засіб проти інтоксикації;
 • для стимуляції імунітету.

Медики стверджують, що катехіни екстракту зеленого чаю присутні у складі Комплівіт Сяйво поряд з вітамінами також мають можливість:

 • виражено надавати антиоксидантний ефект;
 • впливати на апетит, зменшувати потреби в їжі за рахунок насичення вітамінами, завдяки чому досягається зменшення маси тіла;

 • регулювати стан серця і судин.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість медпрепарату.

Зверніть увагу, що в період вагітності і лактації фахівці рекомендують застосовувати особливі вітамінні комплекси, розроблені саме для вагітних. Прийом БАДа «Комплівіт Сяйво» у ці періоди не рекомендується.

перенасичення організму вітамінами може призвести до гипервитаминозу.

Вивчення препарату щодо стану вагітності не проводилося і його вплив на дитину не достатньо вивчено.

Особливості мульти-вітамінного комплексу

Препарат «Комплівіт сяйво» — це добре збалансований склад вітамінів, тому його не можна застосовувати у поєднанні з іншими вітамінними добавками, в іншому випадку може статися перенасичення організму вітамінами і призвести до гипервитаминозу.

Важливо знати! При появі перших ознак алергії необхідно припинити прийом препарату і звернутися за медичною допомогою до кваліфікованого лікаря.

Умови і терміни зберігання

Слід врахувати, що баночка БАД «Комплівіт Сяйво» не забезпечена «додатковим захистом від дітей», тому необхідно дотримуватися обережності, і не залишати препарат на видному місці.

Привабливий ніжно — фіолетовий колір таблеток може спровокувати у дитини бажання поласувати, а надмірне споживання препарату може викликати диспепсичні явища.

Зберігати БАД можна при кімнатній температурі протягом 2-ох років.

Використовувати протягом 2-ох років з дати виготовлення.

Важливо пам’ятати, що полівітаміни «Комплівіт Сяйво» не рекомендують застосовувати з іншими полівітамінними комплексами, що включають вітаміни A, E, групи B, щоб не допустити перевищення середньодобової дози.

Рекомендується приймати препарат протягом одного місяця по 1 таблетці один раз на день, а при необхідності більш тривалий прийом потрібно узгодити з лікуючим лікарем.

Привабливий ніжно — фіолетовий колір таблеток може спровокувати у дитини бажання поласувати, а надмірне споживання препарату може викликати диспепсичні явища.

Зверніть увагу! Препарат приймають після їди, запиваючи водою.

Косметологи також рекомендують БАД «Комплівіт Сяйво» як складову вітамінну добавку до їжі лисіючим людям чоловікам з метою заповнення вітамінів в організмі і зупинці випадіння волосся.

Комплівіт Сяйво: склад:

Про те, як правильно приймати вітаміни дізнайтеся у цьому відео:

Також цікаве: