Климбазол від грибка нігтів. Переваги, склад, інструкція застосування, ціна

Климбазол – інноваційний косметичний засіб, здатне перемогти грибкову інфекцію. Дієвий препарат являє собою біло-жовтий крем ніжної консистенції з присутністю легкого аромату м’яти, успішно позбавляє від грибкової інфекції не тільки нігті, але і волосисту частину голови.

Для волосся препарат випускається у вигляді густого шампуню рожевого кольору з приємним запахом, розфасованого по 150 або 250 мл У даний час у продажу є сульсеновый шампунь, до складу якого входить Климбазол.

Переваги Климбазола від грибка нігтів

Климбазол від грибка нігтів має ряд позитивних якостей, помітно підвищують його затребуваність:

 • висока ефективність у боротьбі з інфекцією протягом короткого періоду;
 • усунення свербіння і роздратування;
 • нейтралізація специфічного неприємного запаху;
 • блокування розповсюдження запальних вогнищ;
 • насичення шарів шкіри ефірними маслами;
 • знезараження ураженої поверхні;
 • активне відновлення нігтів або пошкоджених ділянок шкіри;
 • зволоження шкірних шарів і зміцнення нігтів;
 • ефективне відлущування відмерлих клітин;
 • доступна вартість продукту.
Загрузка...

Климбазол: склад, його дія на грибок

Діюча речовина крему Климбазол – хлорований азол, результативно застосовується проти деяких відомих видів грибка. Системна дія даного препарату пояснюється всмоктування активної речовини крізь епідерміс безпосередньо в кров. Далі він виводиться з допомогою жовчовивідних шляхів за 1-2 дні, не виявляючи при цьому токсичного ефекту.

Зміст Климбазола в кремі досягає 0,5%, шампунь містить максимум 2% цієї речовини.

У лікувальному засобі, крім Климбазола, застосовуються і інші речовини:

Хлорований азол Основна діюча речовина, спрямоване на усунення грибкових захворювань Дисульфід селену

  Незамінний при підтримці здорового стану нігтьової пластини, чинить противірусну дію, захищаючи імунну систему. Дефіцит його призводить до захворювань шкіри, волосся і нігтів Фарнезол

  Входячи до складу ефірних масел, збільшує еластичність шкіри. Завдяки здатності утримувати вологу, підтримує необхідну щільність волосся і нігтьової пластини. Успішно маскує неприємний специфічний запах Ефірні олії

  Ефірні масла, що входять до складу Климбазола, позбавляють від грибка нігтів, завдяки антигрибковим, противірусну, антибактеріальну властивостями. Вони так само здатні підтримувати водний баланс в тканинах, зберігаючи здоровий вигляд нігтів і волосся Вітаміни

  Сприяють правильному харчуванню тканин і підвищенню імунітету. Нестача вітамінів в організмі призводить до ламання, зайвої крихкості, сухості нігтів, сприяє їх розшарування та деформації

 

Всі речовини легко виводяться і безпечні для організму. Завдяки властивості препарату всмоктуватися безпосередньо в кров, передозування практично виключається. Подібні ситуації не були зафіксовані в медицині зважаючи на невеликій концентрації речовини.

Однак у разі появи симптомів отруєння під час лікування (слабкість, головний біль, нудота) раціональним буде звернення до фахівця.

Завдяки фунгистатическому ефекту, Климбазол сприяє уповільненню росту грибка і його розподілу.

Як правильно використовувати Климбазол проти грибка нігтів

Лікування протигрибковою маззю слід розпочинати одразу ж після появи перших ознак захворювання (ніготь стає жовтого непрозорого кольору, відбувається його потовщення і поступова деформація і дистрофія).

Інструкція застосування мазі Климбазол

Крем Климбазол, як засіб від грибкової інфекції нігтів і волосистої частини голови, передбачений тільки для зовнішнього застосування. Його слід наносити тонким шаром вранці і ввечері протягом 2 тижнів.

Климбазол від грибка нігтів наноситься на чисту висушену поверхню

Оброблювані ділянки перед нанесенням необхідно очищати і висушувати. При цьому обробці повинен піддаватися ніготь, разом з прилеглою до нього здоровою шкірою.

Особливої уваги заслуговують міжпальцеві складки, як сприятливе середовище для продукування грибкової флори.

Правильна підготовка уражених ділянок значно посилить ефективність антигрибкових препаратів. Досягти більш високої результативності, за рекомендаціями дерматологів, допоможуть легке розпарювання стоп для відлущування ороговілих клітин, обробка нігтьової пластини спеціальним засобом або апаратним методом.

Під час нанесення Климбазола від грибкової інфекції на нігтях і волоссі необхідно уникати потрапляння його в очі.

Не варто забувати і про те, що вживання алкоголю в період лікування помітно знизить підсумковий результат, і токсичну дію на печінку буде збільшене в багато разів.

Як лікувати грибок шампунем Климбазол

При ураженні грибком області росту волосся на голові застосовують спеціальний шампунь, що сприяє росту волосся, схильних до грибкового захворювання. Крім того, він надійно позбавляє від лупи.

Застосування шампуню передбачає нанесення невеликої кількості його на попередньо зволожені волосся. Добре вспенив його і витримавши 3 хв., слід промити волосся теплою проточною водою.

Шампунь з климбазолом наноситься на вологе волосся, спінюється і витримується 3 хвилини, після чого змивається

Дерматологами розроблений спеціальний курс лікування шампунем Климбазол. На першій і другій тижні лікування його необхідно використовувати кожні 2-3 дні. Початок третього тижня передбачає миття голови шампунем не частіше 1-2 рази на тиждень протягом 2 місяців. Курс можна повторити при необхідності.

Якого результату чекати після лікування грибка Климбазолом

Популярність такого лікарського препарату, як Климбазол, утримується за рахунок його високої результативності. Препарат успішно лікують такі захворювання, як себорейний дерматит, деякі види лишаїв, дерматомікози. Швидко купируя розвиток захворювання, блокує поширення інфекції в уражених тканинах.

При застосуванні Климбазола негайно зникають печіння на шкірі, свербіж, лущення. Нігті набувають здоровий блиск і гладкість. На волоссі відсутня лупа. Повне усунення хвороби виключає появу рецидивів.

Крім того, засіб широко застосовується в профілактичних цілях для попередження розвитку грибкової інфекції, що розвивається внаслідок зниженого імунітету після перенесеної хіміотерапії.

Кому не можна використовувати Климбазол: протипоказання

Климбазол в якості лікарського препарату складається з багатьох компонентів, тому має і свої протипоказання. Даний засіб не рекомендується застосовувати у разі наявності наступних чинників:

 • Період вагітності і лактації.

Климбазол, допомагаючи позбутися від грибка нігтів, може непоправно порушити ембріональний розвиток.

Вагітність і лактація — протипоказання до застосування такого засобу, як климбазол, від грибка нігтів

 • Дитячий вік менше 5 років.

Подібний фактор пов’язаний з недосконалою імунною системою в організмі дитини, яка може не прийняти незнайомі лікарські реагенти.

 • Патології печінки (гостра печінкова недостатність, холецистит, хронічний гепатит).

У випадку прояву подібних патологій внаслідок утрудненого або неможливого виведення відпрацьованих речовин організму можна завдати непоправної шкоди.

Щоб уникнути зараження грибковою інфекцією, слід дотримуватися найпростіші гігієнічні норми.

До таких норм відносяться наступні вимоги: не дозволяти іншим людям користуватися своїм рушником, ножицями та іншими особистими речами, при відвідуванні громадських місць (басейн, сауна) завжди необхідно мати індивідуальне рушник і власне взуття.

Де купити Климбазол, ціна

Климбазол від грибка нігтів в даний час продається в будь-якій аптеці. Купити його можна, не маючи рецепту, за ціною від 150 до 200 руб. У разі додавання Климбазола в інші препарати ціна може досягати 1500 р.

Однак, за рекомендаціями виробника, препарат краще купувати безпосередньо, використовуючи офіційний сайт. Це, в першу чергу, сприятливо вплине на кінцеву вартість продукту. Крім того, така обережність є гарантією придбання оригінального лікарського засобу, крім підробки.

Грибок є небезпечним ворогом для організму. У разі недбалого ставлення до свого здоров’я на ранніх стадіях розвитку такого захворювання, відсутності своєчасного лікування виникає не тільки ризик отримання всіляких ускладнень, але і загроза повністю позбутися нігтьової пластини. Тому дерматологи наполягають на уважному ставленні до свого організму.

Климбазол від грибка нігтів — що це таке:

Які є ефективні препарати та засоби для позбавлення від грибка нігтів:

Також цікаве: