Калорійність молока домашнього і магазинного, скільки калорій в знежиреному продукті

Коров’яче молоко — дуже смачний, корисний і неймовірно популярний продукт у всьому світі. Його широко застосовують у багатьох сферах: у харчовій промисловості, косметичної, медицині та інших. Вибір молока зараз величезний, виробники випускають його з жирністю 3,2%, 2,5%, знежирене. Також не втратило свою актуальність домашнє молоко. Але з тенденцією до здорового харчування, не зменшує чи калорійність молока його користь?

db32545fbaedaab17728c4fa9d605f08 Калорійність молока домашнього і магазинного, скільки калорій в знежиреному продукті

Властивості молока жирністю 2,5%

Калорійність 2,5% молока дорівнює 52 кілокалоріям в ста грамах.

До складу входить велика кількість різних вітамінів, мікро — і макроелементів:

 • Вітаміни групи В, особливо В2.
 • Аскорбінова кислота (С).
 • Нікотинова кислота (РР).
 • Ретинол (А).
 • Лактоза.
 • Сполуки заліза.
 • Фосфор.
 • Магній.
 • Кальцій.
 • Йод.
 • Селен.
 • Молоко легко засвоюється в організмі. Воно містить лактозу, яка позитивно впливає на роботу травної системи. Крім того, вживання молока допомагає подолати безсоння, покращує пам’ять, піднімає настрій.

  У добу достатньо півтора склянки молока, яке можна ужити вранці, ввечері, в два прийоми або за раз. Пийте не поспішаючи, невеликими ковтками. Не бажано вживати молоко з такими високобілковими продуктами, як м’ясо, риба, сир, яйця.

  Молоко жирністю 2,5 використовують для приготування сиру і кисломолочних продуктів невисокої жирності.

  6aa4a5145c70970af29843e5758a3f7a Калорійність молока домашнього і магазинного, скільки калорій в знежиреному продукті

  Молоко жирністю 3,2 %

  Дивно, скільки калорій міститься в коров’ячому молоці жирністю 3,2%, всього на 7 кілокалорій більше, ніж у молоці 2,5%.

  До складу цього молока входять всі ті елементи і вітаміни, що і в молоко жирністю 2,5%, але можна додати ще в цей список наявність вітаміну D, холіну, сірки, міді, олова, фтору, які позитивно впливають на стан шкіри, зубів, волосся і нігтів.

  Правильне вживання молока допомагає зміцнити імунітет, пам’ять, діє як заспокійливе.

  З молока 3,2% виходять найсмачніші кисломолочні продукти, сир, ряжанка, кисляк. Також з нього готують морозиво, улюблені ласощі не тільки дітей, але і дорослих. Гарне поєднання молока і меду.

  85798d5ffb7f1815e3db31ce58a60b35 Калорійність молока домашнього і магазинного, скільки калорій в знежиреному продукті

  Властивості домашнього молока

  Найбільше лякає знаходяться на дієті молоко, отримане в домашніх умовах. Але насправді, все не так вже страшно. Калорійність домашнього молока коливається в межах 64 кілокалорій на сто грам, тобто склянку молока буде мати енергетичний вага близько 128 ккал.

  Проте слід врахувати, що корова, вирощена в домашніх умовах, употребляющая натуральні, екологічно чисті корми, дає молоко високої якості, натуральне, з підвищеним вмістом корисних речовин. В той час, як часто недобросовісні виробники заводського молока «грішать» різного роду фальсифікаціями.

  Тому слід зіставити не набагато велику поживність домашнього молока в порівнянні з промисловим і його користь для організму.

  Дуже корисно випивати зранку чашку теплого домашнього молока, «смакуючи» його маленькими ковточками. Це допоможе уникнути депресії, безсоння, додасть життєвих сил.

  00ce090f0b5ebbe0390ef1190ebba4a1 Калорійність молока домашнього і магазинного, скільки калорій в знежиреному продукті

  Властивості знежиреного молока

  В результаті відділення від цільного молока вершків, отримують молоко знежирене. Смакові якості знежиреного молока значно відрізняються від цільного молока, і тому воно цінується тільки людьми, що знаходяться на дієті. Його також використовують для приготування знежирених кисломолочних продуктів, сиру.

  4ea13faa2c8c1af6fd3476e87cf22f26 Калорійність молока домашнього і магазинного, скільки калорій в знежиреному продукті

  Калорійність 0,1% молока знаходиться на рівні 30 кілокалорій.

  Таке молоко відіграє важливу роль в харчуванні літніх людей, так як містить мінімальну кількість холестерину і жирів.

  Молоко — цінний продукт харчування, містить важливі поживні речовини для організму людини. Різноманітність дозволить вибрати оптимальний для себе варіант і сміливо вводити в свій раціон молочні продукти, навіть якщо ви знаходитесь на строгій дієті.

  Підбірка відео

  Також цікаве: