Калорійність кави в зернах: скільки калорій в лате, американо, еспресо

Справжні цінителі кави не можуть уявити собі нове ранок без чашки цього ароматного напою. У той же час, часто багато хто цікавиться, яка калорійність кави в зернах, як це може відбитися на зовнішньому вигляді і фігурі. В залежності від компонентів та способів приготування, калорійність кавових напоїв може разюче відрізнятися.

ca2fbc95a5268d343edc880c66cddec5 Калорійність кави в зернах: скільки калорій в лате, американо, еспресо

Калорійність різновидів чорної кави

Розглянемо калорійність різних видів чорної кави:

 • Чорний в зернах.
 • Кава мелена.
 • Американо.
 • Розчинний чорний кави.
 • Отже, чорний в зернах кави по праву називають одним з найбільш низькокалорійних напоїв, його енергетична цінність становить одну-дві кілокалорії. Це показник без цукру та інших добавок.

  Калорійність меленої кави не перевищує 1 ккал, тому придбати зайву вагу, вживаючи його, практично неможливо.

  В простий склад американо ходять вода і еспрессо, так що навіть 500 мл кави не перевищують 15 кілокалорій, що робить його відмінним варіантом для людей, які прагнуть схуднути.

  131350b1946bdb7d209515f474a2171d Калорійність кави в зернах: скільки калорій в лате, американо, еспресо

  Трохи по-іншому йде справа з розчинною кавою, так як 100 грамів цього напою налічує 7 кілокалорій, начебто не багато, а якщо вжити це кава з вершками, та ще додати сахарку, енергетична цінність збільшиться в рази. Тому для тих, що худнуть чорну каву треба пити строго без добавок.

  Калорійність кави з молочними добавками

  Підходимо до такого цікавого питання, як калорійність кави з вмістом різних молочних продуктів. До них відносяться:

 • Капучино.
 • Моккачино.
 • Латте.
 • Кава, так зване «3 в 1», з додаванням сухого молока і цукру.
 • Почнемо з капучіно, рецепт кави передбачає додавання цукру та вершків в сам напій, а також на поверхні викладають товстий шар піни. Для приготування пінки потрібно збивати вершки або дуже жирне молоко. Так що чашка капучино в 150 грамів має енергетичну цінність як мінімум 200 кілокалорій.

  52847a98fef9cb46e4fd31adc2292ad2 Калорійність кави в зернах: скільки калорій в лате, американо, еспресо

  Рецепт моккачино складається з еспресо, шоколаду (можна шоколадний сироп), молока. Цукор, як правило, замінюють карамеллю. Одна порція кави моккачино потягне на 300 кілокалорій, так що якщо ви на дієті, задумайтеся над цими цифрами.

  Розглянемо, скільки калорій в латте. Порівняно з моккачино, кава латте додасть вам калорій на 40 менше і становитиме в середньому 250 кілокалорій. Латте — це суміш кави еспрессо, молока, піни. Найбільшу кількість калорій тут дає молоко.

  Тепер ми підійшли до всім відомого, що продається в кожному магазині пакетику кава «3 в 1». Стандартна суміш являє собою порцію розчинної кави, цукор (частіше цукрова пудра) і сухе молоко. З 20 грамового пакетика половина ваги падає на цукор. І якщо калорійність чашки кави з цукром з двох чайних ложечок становить приблизно 48 кілокалорій, то добавка з сухого молока — це ще 30 кілокалорій.

  961f59c6d283e42a2d162fb0055fc306 Калорійність кави в зернах: скільки калорій в лате, американо, еспресо

  Калорійність інших видів кави

  Особливі поціновувачі кави вважають за краще такі оригінальні і пікантні напої, як гляссе і фрапучино.

  Оригінальність і пікантну принадність кава гляссе надає такий інгредієнт, як морозиво. В залежності від того, скільки калорій містить цей компонент, така енергетична ціна буде і напою. Можна починати рахувати від 125 кілокалорій.

  Лідером по калорійності є кава фрапучино. Так як традиційно цей напій подається у великих склянках, то із задоволенням проведений час за цим кави «подарує» вам 400 кілокалорій.

  1536de06d72bd3a8c3bdad80b1bb0574 Калорійність кави в зернах: скільки калорій в лате, американо, еспресо

  Кава — це напій з низьким вмістом калорій, можна сказати, близьким до нуля, але це стосується тільки чорного натуральної кави без додавання інших компонентів.

  Любителям кави з додаванням різних інгредієнтів слід враховувати, що всі вони збільшують енергетичну цінність напою в кілька разів. Тому, якщо ви страждаєте надмірною вагою і хочете схуднути, але не бажаєте відмовлятися від улюбленого напою, доведеться зайнятися підрахунком калорій.

  Підбірка відео

  Також цікаве: