Калорійність цукерок, їх користь і шкоду для фігури і здоров’я в цілому

Величезний асортимент, яскрава упаковка, реклама, весь цей маркетинговий комплекс змусить купити що-небудь солоденьке навіть того, хто не дуже любить цукерки, що вже говорити про ласунів. Але не слід забувати, що навіть маленька цукерочка містить велику кількість калорій і різних добавок, які не сприяють здоров’ю.

Але чи все так страшно, спробуємо розібратися, проаналізувавши калорійність цукерок та їх склад.

7da9d36f2c05d3cefd23c4728bcb53aa Калорійність цукерок, їх користь і шкоду для фігури і здоровя в цілому

Калорійність різних видів цукерок

Загальновідомий факт, що вживання великої кількості солодкого негативно позначається на стані шкіри, зубів, фігури.

Тим, хто намагається схуднути, але не може відмовити собі поласувати цукеркою, доводиться весь час виснажувати свій організм додатковими тренуваннями.

Однак існує інший вихід, для цього достатньо з’ясувати, скільки калорій міститься в різних видах цукерок, і якщо без них ніяк не обійтися, просто розраховувати калорійність свого раціону з урахуванням уживаних солодощів. Але, природно, що він не повинен складатися з одних цукерок.

f371a8638fa227227e2148ba561c0c4a Калорійність цукерок, їх користь і шкоду для фігури і здоровя в цілому

Розіб’ємо цукерки на види і розглянемо їх калорійність в розрахунку на 100 г продукту:

  • Льодяникові карамелі містять до 300 ккал.
  • Мармелади до 320 ккал.
  • Карамелі з різними начинками до 400 ккал.
  • Іриски до 420 ккал.
  • Різні види цукерок, покритих шоколадною глазур’ю, до 500 кКал.
  • Шоколадні цукерки і містять цілісні горіхи понад 500 кКал.

Тепер ви зможете дозволити собі час від часу цукерку з чистою совістю і без шкоди фігурі і здоров’ю. Рада дієтологів — є одну цукерку перед сніданком або після нього, запивши склянкою чистої води.

Деякі фахівці радять влаштовувати раз на тиждень розвантажувальний день на улюбленій солодощі. Якщо ви, наприклад, життя не уявляєте без шоколаду, то можна робити розвантажувальний день на шоколаді. Для цього знадобиться 150 грамів чорного шоколаду (це буде відповідати приблизно 750 ккал), який потрібно розсмоктувати в роті по маленькому шматочку протягом дня, запиваючи водою. Та більше в цей день нічого не їсти.

33d362bf27e805758cfd3fb7091e663e Калорійність цукерок, їх користь і шкоду для фігури і здоровя в цілому

Чому цукерки їсти шкідливо

В основному, льодяникові карамелі містять менше калорій в порівнянні з шоколадом, але в той же час кількість легких вуглеводів, які відразу відкладаються на боках, значно більше. Ще цукру, з яких складаються льодяники, можуть сприяти виникненню сердчно-судинних захворювань і діабету.

Крім того, льодяник, довго затримується в роті, поки його розсмоктують, що несе велику шкоду зубам.

Найшкідливішими можна назвати жувальні тягучі цукерки. Їх частини на довгий час залишаються між зубами, продовжуючи негативний вплив. Ці цукерки містять найбільшу кількість добавок, консервантів, барвників і інших компонентів, руйнівно діють на організм.

Шкода шоколадних цукерок полягає у високій калорійності і добавки, які можуть вносити недобросовісні виробники. Ці речовини можуть викликати запальні процеси в шлунку і навіть виразку. Трансжири, які також часто додають в продукцію, підвищують вміст холестерину у крові.

Але якщо вам вдасться придбати якісний шоколад і вживати його помірно, то він принесе тільки користь, оскільки підвищує настрій, будучи природним антиоксидантом, перешкоджає передчасному старінню.

29a4c93eda2a63d2cf1346ede58041a5 Калорійність цукерок, їх користь і шкоду для фігури і здоровя в цілому

Шоколад для схуднення

Для тих, хто все ж таки боїться вживати звичайний шоколад, у продажу є шоколадні цукерки для схуднення, які у своєму складі мають менше цукрів. При їх виготовленні використовують спеціальний шоколад з низьким вмістом калорій.

До складу цих цукерок входить речовина ізофлавон, який, виводячи надлишки рідини з організму, є відмінною профілактикою набряків.

Кофеїн, що міститься в шоколаді, сприяє пригнічення апетиту, що також можна назвати плюсом для людей, що знаходяться на дієті. Але також, як і інші цукерки, їх радять вживати в першій половині дня, щоб організм встиг використовувати отриману енергію.

Таким чином, незважаючи на те, що цукерки є висококалорійним продуктом і навіть шкідливим, при грамотному їх використанні можна витягти з них користь.

Відео по темі статті

Також цікаве: