Інструкція по застосуванню зеленого кава для схуднення, як його треба правильно пити

Що таке зелений кава? Для чого він потрібен? Та, власне, а вживати його яким чином? Про все це – в нашій статті: рецепти, корисні властивості, плюси і мінуси, протипоказання та рекомендації по вживанню.

64515ebcdf678be6c7bc445346fc2faa Інструкція по застосуванню зеленого кава для схуднення, як його треба правильно пити

Відповідь на перше питання найпростіший: зелений кава – це той, який практично не обробляли і не обсмажували, тому він і не став коричневим, а залишився в своєму натуральному вигляді – зеленого кольору.

Друге питання передбачає більш розгорнуту відповідь. Отже, користь від зеленої кави:

  • Набагато менша кількість кофеїну, ніж в традиційних зернах, що сприятливо для тих, у кого проблеми з тиском. Однак зловживати навіть таким кави не варто.
  • Хлорогенова кислота. В обсмажених зернах її немає, хоча саме вона допомагає швидше худнути. Вся справа в тому, що дана речовина знижує апетит і стимулює прискорений обмін речовин.
  • Хороший склад корисних речовин. Наприклад, амінокислоти, залізо, холін, сірка та інші.
  • Кофеїн і тригонелін діють збудливо на нервову систему, стимулює мозкову діяльність.
  • Кофеїн також перешкоджає розвитку ненависного целюліту.
  • Високий вміст вітаміну Е покращує функціонування передміхурової залози.
  • Сприяє очищенню організму від токсинів і шлаків.

5c181e200aace93d78bca5c83d97cb4d Інструкція по застосуванню зеленого кава для схуднення, як його треба правильно пити

Інструкція по застосуванню зеленої кави

А зараз поговоримо про те, як пити цей вид кави. В якості засобу для схуднення зелений каву п’ють 3 рази на день до їди.

Що ще потрібно знати з прийому такої кави: в напій не потрібно нічого додавати, окрім гарячої води! Ніякого цукру, звичайно ж, навіть молоко не дозволяється. Правда, натурального меду можна додати зовсім небагато, але справжній мед тим і відрізняється від підробленого – розведений у воді, він не повинен давати солодощі.

Якщо зовсім неможливо пити, значить, організм не приймає кави, отже, не зможе застосовувати його для власної користі. В цьому випадку краще відмовитися від такого способу схуднення. Не слід поєднувати прийом кавового напою з ліками можуть посилитися побічні ефекти.

c7186809cd0cbe5b3797f49d68d33e08 Інструкція по застосуванню зеленого кава для схуднення, як його треба правильно пити

Рекомендації по використанню прості: зерновий зелений кава слід спочатку перемолоти в кавомолці, причому майте на увазі, що для турки потрібен більш дрібний помел, ніж для френчпресса.

З розрахунку на 200 мл води беремо 2-3 чайних ложечки меленої кави. Заливаємо водою і варимо до готовності – якщо варити в турці, краще не відходити від неї на це час, уважно стежачи, щоб кава не википів і не перелився через край.

Хоч каву варять на самому мінімальному вогні, досить пари зайвих секунд, щоб половина чудового напою опинилася на плиті. А відмивати такі плями краще відразу ж – потім вони намертво присохнут і відтерти їх буде дуже важко.

3b6bba9fcbd8994507e3bdbb0144fcbb Інструкція по застосуванню зеленого кава для схуднення, як його треба правильно пити

Протипоказання до вживання зеленої кави точно такі ж, як і для звичайних сортів обсмажених зерен. Це: вагітність, годування грудьми, значні проблеми з тиском (підвищеним), важкі захворювання серця і судин, дитячий (до 16 років) і похилий вік, гострі проблеми з ШЛУНКОВО-кишкового тракту, виразки, сильні неврологічні розлади.

Якщо ви не належите до жодної з цих груп ризику, але після кави паморочиться голова, слабкість у кінцівках, нудота – припиніть застосування і зверніться до лікаря – можливо, щось з вищепереліченого все ж у вас є, просто ви про це ще не знаєте. Не варто виключати і індивідуальну непереносимість.

266466c622aa4ed3aaf603b3f5aaeb4e Інструкція по застосуванню зеленого кава для схуднення, як його треба правильно пити

Отже, підводячи підсумок нашої статті, робимо висновок, що зелена кава дійсно хороший в розумних кількостях, однак не варто чекати, що він допоможе швидко і помітно схуднути. Так, цей напій використовують у комплексній терапії для більш ефективного схуднення, але сам по собі він тільки почистить організм, і ваги піде зовсім небагато.

Займайтеся спортом, харчуйтеся здоровими продуктами, ведіть активний спосіб життя – тоді зелений кава стане вашим приємним доповненням на шляху до привабливою фігури!

Відео про каву

Також цікаве: