Грудки Біша. Як прибрати без операції. Салонні способи, народні засоби

Найбільш ефективним методом усунення зайвої округлості щік є пластична операція, що передбачає видалення жирових грудочок Біша. Але при небажання вдаватися до таких радикальних методів, поліпшити контури особи і зробити щоки худішими і підтягнутими можна і більш консервативними методами.

Салонні методи

У салоні краси або косметичної клініці досвідчені фахівці підберуть найбільш відповідні та ефективні процедури в залежності від індивідуальних особливостей кожного клієнта.

Серед усього різноманіття салонних методик по зменшенню жирового шару в області щік особливо можна виділити:

 • лімфодренажний масаж;
 • RF-ліфтинг;
 • мезотерапія.
 • Загрузка...

  Лімфодренажний масаж

  Ця процедура спрямована на посилення відтоку лімфи. Завдяки такому впливу, посилюються обмінні процеси, виводяться токсини, йде набряклість, і усуваються надлишки жирових відкладень проблемної області.

  Крім усунення грудки Біша і схуднення щік лімфодренажний масаж оздоровлює шкіру і сприяє її омолодженню.

  RF-ліфтинг

  RF-ліфтинг або термоліфтінга впливає на шкіру та підшкірні жирові клітини за допомогою електромагнітних імпульсів. Завдяки такому впливу дана процедура сприяє ефективному спалюванню жирових відкладень проблемної області та одночасної підтяжки шкіри.

  Мезотерапія

  Мезотерапія відноситься до ін’єкційним методами впливу. В проблемні ділянки обличчя підшкірно вводиться спеціальний мезококтейль.

  Основним компонентом, що входять до його складу є гіалуронова кислота, яка сприяє вироблення еластину і колагену, запускає процеси метаболізму і тим самим сприяє спалюванню жирів в області щік.

  Домашні методи

  Домашні способи боротьби з грудками Біша на відміну від салонних способів володіють більшою економічністю і доступністю. Але для досягнення видимого ефекту, при використанні таких методів доведеться затратити більше зусиль і часу.

  Схуднення і правильне харчування

  Якщо проблема надмірно округлих щік пов’язана з надлишком ваги, то необхідно звернути увагу на свій раціон і звичний режим дня.

  Для ефективного схуднення необхідно дотримувати наступні рекомендації:

  • Необхідно стежити за збалансованістю щоденного харчування (калорійність, вміст жирів, білків і вуглеводів, а також наповненість раціону корисними речовинами і мікроелементами).
  • Дотримуватися водний баланс, споживаючи до 3 л води в добу.

  • Намагатися не передати.
  • Їсти тільки тоді, коли турбує почуття голоду.
  • Дотримуватися правил дробового харчування (їсти часто, але невеликими порціями).
  • Максимально скоротити вживання цукровмісних продуктів і продуктів з додаванням солі.
  • Основну частку раціону повинні складати натуральні продукти, не піддані якійсь обробці (овочі і фрукти).
  • Для насичення організму киснем і посилення обмінних процесів слід більше часу перебувати на свіжому повітрі.
  • Систематично займатися фізичними вправами (у тому числі і застосовуючи такі з них, які здатні впливати на грудки Біша) як спосіб прибрати жир без операції.

  При цьому слід пам’ятати, що швидке схуднення, превышаемое 4 кг за місяць, може призвести до погіршення загального стану здоров’я і обвисання шкірних покривів.

  Масаж

  Масаж області щік активізує мікроциркуляцію кровообігу, тим самим збагачуючи клітини киснем і запускаючи обмінні процеси в проблемній зоні.

  Для самостійного виконання, з метою поліпшення контурів особи і зменшення грудки Біша, відмінно підійдуть такі види масажу, як:

 • класичний;
 • з застосуванням махрового рушника.
 • Будь-який спосіб масажу рекомендується виконувати вранці, 1-2 рази в тиждень.

  Класичний

  Класичний масаж області щік передбачає здійснення наступних дій:

 • На проблемну зону необхідно нанести живильний крем.
 • Рухами, плавно вбиваємо крем, починаючи від підборіддя і закінчуючи близько скроневої зоною.
 • Переходимо до круговим легким пощипываниям щік.
 • Завершуємо процедуру круговими погладжуваннями проблемної області.
 • Масаж із застосуванням махрового рушника

  Даний спосіб масажу передбачає здійснення наступних дій:

 • Необхідно підготувати сольовий розчин (1 ч. л. солі на 1 ст. води), або трав’яний настій (1 ст. л. ромашки аптечної на 1 ст. окропу) і махровий рушник.
 • У розчині або настої трав змочується рушник і рухами прикладається до області щелепи і щік.
 • По закінченню процедури на проблемну область наноситься живильний крем.
 • Зверніть увагу! При проведенні масажу шкіра не повинна піддаватися травмування або розтягування.

  Лицьова гімнастика

  Лицьова гімнастика або фейсбілдінг, спрямовані на підтяжку контурів особи і зміцнення лицьових м’язів.

  Усунення грудки Біша з допомогою гімнастики, ефективно підсилює процеси метаболізму проблемної зони, тим самим роблячи особа стрункішою і витонченіший.

  Зверніть увагу! Лицьову гімнастику рекомендується виконувати на заздалегідь підготовленій і розігрітій шкірі обличчя. Підготовка до фейсбілдінга передбачає проведення масажу.

  Опис вправ для позбавлення від грудки Біша без операції Час на виконання або кількість повторень Необхідно повільно піднімати і опускати брови, як при здивуванні 5 повторень Виконуються руху бровами по черзі 5 повторень Губи розтягуються в усмішці, задіюючи при цьому тільки м’язи щік 3 хв Губи витягуються в «трубочку» і виконуються кругові рухи 2 хв Почергове надування правої і лівої щоки 3 хв Перекочування повітря в роті по круговій траєкторії (ліва щока, верхня губа, права щока, нижня губа) 3 хв Необхідно роздути щоки і максимально зафіксуватися в цьому положенні Від 30 с до 3 хв Губи витягуються в «трубочку» і, зафіксувавши положення, по черзі розспівуються голосні звуки 2 хв Стиснення і розтиснення щелеп 2 хв

   

  Важливо пам’ятати! Використовуючи гімнастику для особи, що впливає на грудки Біша, як спосіб прибрати щоки без операції необхідно застосовувати повний комплекс вправ і виконувати їх на регулярній основі. Тільки в цьому випадку фейсбілдінг допоможе досягти бажаних результатів.

  Маски

  Прибираючи грудки Біша без операції обов’язково необхідно з великою увагою поставитися до догляду за шкірою обличчя. Ефективним засобом послужать маски. Причому можна використовувати як покупні засоби, так і самостійно приготовані.

  Блакитна глина

  Якщо є протипоказання до операції, для дівчини, стає актуальною інформація, як прибрати грудки Біша без операції. Ефект, звичайно, буде не таким помітним, але і лягати під ніж хірурга не доведеться

  Глина змішується з водою в рівному співвідношенні і наноситься на обличчя до повного висихання. Згідно з рекомендаціями фахівців, для досягнення видимих результатів таку маску необхідно застосовувати 2 рази в тиждень.

  Геркулес і кефір

  Геркулесові пластівці (2 ст. л.) замочуються в 1 ст. кефіру на 20 хв. Отримана маса наноситься на обличчя, і витримується протягом 30 хв. Процедура повторюється 1 раз в 2 дні.

  Дріжджова маска

  Дріжджі розводять в молоці у співвідношенні 1:1. Отримана маса наноситься на шкіру щік в 5 шарів, чекаючи висихання кожного перед нанесенням наступного. Повторюється щодня.

  Свічки від геморою

  В якості екстреної допомоги від набряклості щік можна скористатися свічками, призначеними для лікування геморою.

  Як відомо, до складу препаратів для лікування геморою входять заспокійливі шкірний покрив речовини, сприятливо впливають на зняття набряклості.

  Свічка підтоплюється і отримана маса наноситься на шкіру щік на ніч.

  Важлива інформація! Процедура не рекомендується до регулярного застосування. Свічки від геморою можна використовувати тільки при екстреній необхідності швидко перетворити щоки і зняти набряклість даній області.

  Контрастні водні процедури для щік

  Контрастне вплив на шкіру водою сприяє посиленню мікроциркуляції крові, тим самим посилюючи обмін речовин в проблемній зоні і забезпечуючи природне спалювання жирових скупчень.

  Таке стресовий температурний вплив на грудки Біша здатне як прибрати без проведення операції надміру виступаючі округлості щік, так і підтягнути шкіру і поліпшити здоровий вигляд обличчя.

  Контрастні компреси

  У заздалегідь підготовлену гарячу і холодну воду по черзі опускаються тканинні серветки і прикладаються до області щік.

  Для посилення ефекту воду можна замінити трав’яним відваром. Процедура виконується протягом 15-20 хв.

  Контрастне вмивання

  Щоранку, під час вмивання, рекомендується по черзі направляти на область щік то холодну, гарячу воду. Процедура виконується протягом 5-10 хв.

  Грудки Біша. Як прибрати без операції. Як зробити голлівудські вилиці:

  Рф ліфтинг особи(RF) — як прибрати щоки, мішки під очима, підтягнути підборіддя, омолодити шкіру:

  Автор: Юлія Нікульшина

  Також цікаве: