Голка для схуднення: як працює такий метод корекції фігури

Є багато різних дієт, вправ і методик для схуднення, які вимагають великої сили волі та будь-яких особливих спеціальних дій. Знаменита Марія Мухіна – лікар-голкорефлексотерапевт, і саме вона – винахідник абсолютно незвичайного способу схуднення. Спеціальна голка встановлюється у вухо пацієнта, чим блокує відчуття голоду, відповідно, людина починає менше їсти і худне.

Докладніше розглянемо цей спосіб.

ed8ad81773c65fb32fa0b5f1913fe4d9 Голка для схуднення: як працює такий метод корекції фігури

З приводу методик схуднення Мухіна написала чимало наукових книг, тому впевнено стверджує, що її метод голки для схуднення працює дуже ефективно. Дійсно, голковколювання – найдавніший спосіб лікування різних проблем, чому б йому не допомогти й у скиданні непотрібних кг?

Як працює «золота голка»: спеціальну голку із золота (750 проба) акуратно вводять під шкіру в районі вуха, при цьому вона впливає на дві акупунктурні точки, що відповідають за відчуття голоду. Матеріал теж не випадковий – саме золото допомагає в притупленні голоду. Голка-невидимка ніяк не заважає тому, хто її носить, встановлюють її на термін до 6 місяців.

c9a40c67d2acc9a7a97fe0f5f9343067 Голка для схуднення: як працює такий метод корекції фігури

А тепер про «підводні камені» методу. Незважаючи на те, що голка повинна допомогти без застосування будь-яких допоміжних засобів, до неї видають інструкцію! І вказана в ній… дієта. Так-так, саме дієта! Причому досить сувора. Все як завжди: не є борошняне, жирне, солодке, алкогольне, цукор, сіль, харчування за графіком, питний режим 2 літра в день, при цьому налягати на овочі з фруктами та інші корисні продукти.

Відповідно, якщо ви спробуєте харчуватися подібним чином без голки, результат може виявитися нітрохи не гірше. А якщо ще й фізкультуру щодня додати…

Ще один мінус «золотої голки» – її вартість, бо процедура установки далеко не дешева. А після схуднення вам запропонують рефлексотерапію для підтягування обвислій шкіри.

Ті, хто пробував цей спосіб на собі, підтверджують це, та ще й говорять про те, що скинутий вага повертається, як тільки голку виймають і людина перестає дотримуватися дієти. І багато роблять цю процедуру раз за разом, у них це вже входить у звичку. Мабуть, сили волі не вистачає просто так дієту дотримувати.

Почитавши форуми, вас швидко покине ентузіазм ставити голку собі. Ось що пишуть ті, хто куштував:

Ірина: «Ставила голку, але оскільки я і раніше завжди дотримувалася дієти, то рекомендації до голки були безглуздими. За 2 місяці не зовсім схудла. Розчарувалася і грошей шкода».

Анна: «По-перше, ця голка швидко випадає, а корекція теж не дешеве задоволення, по-друге, без дієти не працює зовсім, по-третє, після знову набираєш вагу».

Катерина: «Подруга проходила це: за кілька місяців скинула 6 кг, але при цьому їй зовсім не було легко дотримуватися дієти. Як тільки голку прибрали, набрала всі ці 6 кг і ще парочку бонусом».

Жасмин: «Мало того, що в центрі, де голку встановлювали, ставлення просто скотиняче, так я ще й не тільки не скинула, а набрала вагу! Обман і шахрайство.

Марина: «Єдиний позитивний результат, який я відчула від голки, – це хороше самопочуття і поліпшення травлення і випорожнення за рахунок правильного харчування. А ось моя подруга ходить туди кожні півроку встановлювати цю голку, тому що після її зняття знову набирає вагу, без неї не може контролювати апетит».

ee74bf189b74f3e5317df7259385211f Голка для схуднення: як працює такий метод корекції фігури

Як бачите, метод «золотої голки» заснований більше на дієті і психології, ніж на голці. Можливо, комусь дійсно голка допомагає не думати про їжу і їсти менше, проте конкретно худнути ви навряд чи станете, якщо не будете правильно харчуватися. Займайтеся спортом, їжте здорові продукти і витрачайте гроші на щось більш корисне, ніж звичайна золота голка.

Відео по темі статті

 

Також цікаве: