Фракційна мезотерапія шкіри обличчя: ефективність процедури, фото та відео, відгуки

Суть мезотерапії в шліфування шкіри обличчя з введенням активних речовин. Такий вид ін’єкцій, як фракційна мезотерапія шкіри обличчя, здатний вирішити безліч проблем, серед них зморшки, передчасне старіння шкіри, рубці і шрами, плями після акне, купероз. Метод на сьогоднішній день дуже затребуваний, завдяки поєднанню в собі більшості переваг процедур мезотерапії і виключення їх недоліків.

aecefa636dcf1c34dec03255d451f1a3 Фракційна мезотерапія шкіри обличчя: ефективність процедури, фото та відео, відгуки

Серед переваг фракційної мезотерапії виділяють тривалий ефект від процедури і швидку регенерацію шкіри, безболісність процедури, прискорення процесів оновлення тканин на клітинному рівні, отримання максимального ефекту за рахунок точного дозування уколов.

Схема проведення процедури одна у всіх клініках. Спочатку відбувається підготовка шкіри, яка включає в себе зняття макіяжу і очищення шкіри спеціальним лосьйоном, дезінфекція оброблюваної поверхні. При дуже низькому больовому порозі можлива місцева анестезія.

Далі – сама процедура, в ході якої за допомогою спеціальної насадки з безліччю голок відбувається впорскування складів в шкіру. Завдяки високій швидкості уколи ставляться дуже швидко і майже непомітні за відчуттями.

Завершальним етапом процедури стане повторна дезінфекція та нанесення маски для заспокоєння шкіри. Нічого страшного в процедурі фракційної мезотерапії немає. Після процедури протягом кількох днів слід виключити використання декоративної косметики і косметики для догляду, крім тієї, що виписав лікар. Також важливо уникати впливу ультрафіолету.

cdc5e5e351a70b69f9670b8397694ff3 Фракційна мезотерапія шкіри обличчя: ефективність процедури, фото та відео, відгуки

Для проведення фракційної мезотерапії необхідний спеціальний апарат, який впливає на шкіру дуже тонкими микроиглами. З допомогою цих голок у шкіру вводять різні препарати: гіалуронову кислоту, комплекс вітамінів і мінералів, лікарські препарати та інші, корисні для шкіри склади. Підбирає склади косметолог, виходячи з індивідуальних особливостей і характеру проблеми.

Основними характеристиками апаратів є кількість уколів в хвилину, кількість голок і можливість регулювання глибини проникнення, режим (він може бути автоматичним або ручним, можлива комбінація режимів), кількість режимів роботи і голок для одноразової ін’єкції. Апарат також може бути стаціонарним або портативним.

Сучасні апарати мають можливість обробки досить великої ділянки особи за короткий час, до 3400 ударів в хвилину. Велику популярність серед косметологів завоювали апарати з Південної Кореї завдяки поєднанню характеристик, доступною вартості і зручного дизайну. Записуючись на фракційну мезотерапію, слід звернути увагу на те, який апарат використовує косметолог, і вивчити його плюси і мінуси.

4fd3cd9d157a0251d6383f30ba66e7a1 Фракційна мезотерапія шкіри обличчя: ефективність процедури, фото та відео, відгуки

На проблеми дана методика дозволяє впливати точково, ефект досягається швидше, ніж при використанні інших методів. Після застосування такого виду мезотерапії можна отримати такі ефекти: поліпшення тонусу шкіри, рівний і здоровий колір обличчя, розгладжена поверхню шкіри, повне зникнення дрібних зморшок і менш помітні глибокі зморшки, уповільнення старіння шкіри.

Всього за кілька сеансів дана методика дозволяє значно поліпшити стан шкіри. Курс процедур для досягнення вираженого результату може складати від 8 до 12, з перервами між ними в 1-2 тижні. Тривалість залежатиме від характеру проблеми і від особливостей шкіри, її товщини і швидкості регенерації. Вже після перших сеансів помічається значне поліпшення стану шкіри, кожна наступна процедура закріплює і покращує ефективність.

Сама процедура за часом триває від 15 до 45 хвилин. Почервоніння після такої процедури зазвичай зберігається не більше доби. Процедура має довгостроковий ефект за рахунок стимуляції процесів вироблення колагену і синтезу еластину.

852e6b6a80bfca9bd17ee2f0761fba7a Фракційна мезотерапія шкіри обличчя: ефективність процедури, фото та відео, відгуки

Відгуки

Марина, 36 років: «Я дуже задоволена результатом від цієї процедури! Після трьох сеансів я отримала здоровий і рівний колір обличчя, шкіра стала більш гладкою і ущільнилася, а невеликі зморшки, які починали з’являтися в області очей, зникли. Вартість процедури невисока, порівнянна з ціною за хімічний пілінг. Процедура була рекомендована моїм косметологом в якості профілактики для покращення стану шкіри».

Олена, 32 року: «Дуже сподобався результат даної методики! Шкіра виглядає свіжішою, на дотик гладка і ніжна. А найголовніше — ця процедура дозволила мені позбутися судинної зірочки за рахунок ущільнення шкіри. Сеанси мені рекомендували повторювати приблизно 2 рази на рік для підтримки стану шкіри».

Анастасія, 45 років: «Не раджу дану процедуру. За такі гроші я чекала більшого ефекту. Дрібні зморшки дійсно зникли, але колір обличчя не змінився, і шкіра не підтяглася, як було обіцяно».

Відео по темі статті

Також цікаве: