Фізіогноміка: очі — про що говорять їх колір і форма

Напевно всі чули фразу про те, що очі – дзеркало душі. Подивившись на них, можна зрозуміти, що людина намагається щось приховати. Якщо це незнайомець, то, скориставшись знаннями фізіогноміки, можна визначити його характер і надійність. При виборі чоловіка теж найкраще звертати увагу саме на очі, тому що вони ніколи не приховають правду, все, що вам потрібно, вже перед вами у відкритому вигляді.

Дослідженнями доведено, що навіть випадкові перехожі насамперед дивляться один одному в очі. Відчувається таким чином енергетика іншої людини, створюється якась зв’язок, невідчутна з матеріальної точки зору, зате ясна з духовної. Навіть у злочинців завжди дивляться на очі.

Неможливо збрехати і при цьому не відвести очей або хоч якось не видати своє занепокоєння. Знання фізіогноміки очей допоможуть вам уникнути помилок, довіряючись не тій людині.

Звичайно, з самого початку звертаємо увагу на зв’язок форми очей з характером. Задумайтеся про те, що навіть немовлята володіють унікальними очима, які можуть сказати за них те, що ті самі поки не в змозі вимовити.

Великі і опуклі очі завжди розташовують до себе, так як виглядають досить наївно. Такі люди товариські, вкрай щирі й природні у спілкуванні з оточуючими. Навіть якщо ви знайомі всього один день, вони будуть вести себе з вами дуже розкуто. Красу очей не можна не оцінити, занадто вони прикметні здалеку.

У енергійних і азартних, люблять ризик людей і відмінно володіють знаннями в сфері бізнесу найчастіше зустрічаються очі витрішкуваті. Вони товариські, велелюбні і пристрасні. Вважають, що потрібно жити миттю, тому і не бояться ставити все своє майно на кін.

Маленькі очі належать боязким і сором’язливим людям. Вони бояться звернути на себе увагу, хоча дуже чутливі, шанують духовні цінності. Їх недоліком є зовнішня непомітність і зайва ревнивість. Дуже часто люди з маленькими очима мають занижену самооцінку, тому їм доводиться розвивати в собі почуття власної гідності.

Глибоко посаджені очі належать людям з високими природними даними. Такі натури дуже мрійливі, цілеспрямовані і довірливі. Вразливість – їх головна ознака, вірять практично всім, не орієнтуючись і не розбираючись в поняттях «добрий чоловік» або «злий».

Безсумнівно, від кольору очей теж дуже багато залежить. Визначити його нескладно, тому і помилок майже не буває. Володарі карих очей дуже життєрадісні і енергійні. Блакитноокі вважаються найбільш чуйними і добрими людьми, а зеленоокі – дуже загадкові і високо інтелектуальні. Зелений колір очей, до речі, зустрічається рідше всіх інших.

Сірий колір очей властивий проникливим, хитрим, проте дуже спокійним людям, а чорні очі належать по-справжньому пекучим і пристрасним натурам. Вони дуже легко дратуються, хоча і заспокоюються в одну мить.

Велике значення має розташування очей, так як це впливає і на зовнішність, і характер. В ідеалі відстань повинна дорівнювати довжині одного ока. Такі люди дуже товариські. Цінують свою сім’ю і намагаються весь свій вільний час приділити їй.

Близько посаджені очі бувають у слабохарактерних людей, які не вміють говорити слово «ні». Виховання таких цілком залежить від контролю батьків. Навпаки, у власників віддалених один від одного очей зустрічається вища ступінь самостійності та незалежності від батьків.

Розташування очей, їх колір і форма дуже впливають на фізіогноміку особи. Таким чином, знаючи найпростіші поняття про залежність характеру від очей, ви зможете допомогти собі у спілкуванні з іншими людьми і знайти до них підхід.

Відео по темі статті

Також цікаве: