Фізіогноміка: ніс — про що говорить його форма

Недарма кажуть: «Хочеш дізнатися характер людини, поглянь на його ніс». Ніс – найбільш представницька частина особи, від його розмірів і форми безпосередньо залежить духовність його володаря, як би дивно це не звучало. Розглянемо всі можливі типи і опишемо їх вплив на характер людини, визначивши і дізнавшись фізіогноміку носа.

Згідно стародавнім прислів’ям, самий довгий ніс є показником серйозності та важливості людського статусу. Володарі такого є творчими натурами, дуже відповідальні та працьовиті. Їх не турбують матеріальні речі, тільки духовний стан і культурні цінності становлять справжню значимість для них.

Якщо ніс ще й великий, то це вже ознака впертості і схильності діяти, виходячи лише з власної думки. Як правило, такі люди ні з ким не збирають рахуватися і лише відштовхують оточуючих своєю насупленностью і серйозністю.

З коротким носом відповідь буде дуже суперечливий. З одного боку, такі люди завжди добиваються великих успіхів в бізнесі і мають хороший достаток і дуже працьовиті, а з іншого боку, крім безглуздої зовнішності (виглядає досить безглуздо) вони ще й нещасливі в шлюбі з-за запальності характеру, хоча дуже віддані й ніколи не обдурять.

Від форми носа дуже багато залежить, навіть зовнішність можна зіпсувати або значно поліпшити, змінивши лише і підкоригувавши трохи ніс. Не пощастило тим, у кого риси різкі і при цьому асиметричний ніс, все виглядає дуже дивно і сильно відштовхує оточуючих.

З-за зовнішності таких людей чекають великі проблеми і засудження, однак їх врятує почуття гумору і вміння реагувати на підколки інших.

Навпаки недоладності завжди розташовується ідеальність. Ідеальна форма носа вважається ознакою гарного смаку. Такі люди – творчі натури, люблять одягатися по моді і завжди слідують їй. На чоловіках це ніяк не позначається, а ось деякі жінки стають надмірно задирчивыми і самозакоханими, хоча це і не дивно, адже власники гарної зовнішності рано чи пізно починають задирати інших.

Курносость – погано чи добре? Подібна форма кінчика носа буває у жінок, причому виглядають вони «недозрілими». Немов дитячі риси досі проглядають, незважаючи на вік і мімічні зморшки. Власницям такої форми часто не щастить у шлюбі, так як вони занадто чутливі по відношенню до вольовим чоловікам.

Не маєте нічого проти горбочок? Така риса робить обличчя сильним і вольовим, а людини відважним і йде наперекір всьому світу. Чоловіки виглядають з такою формою носа досить ексцентрично, вони не вміють програвати і завжди наполягають на своєму.

Колір носа, безсумнівно, теж різний. У людей з природним червоним відтінком носа завжди присутній нерішучість, нездатність проявити себе і піти на ризик. Враховуючи, що завжди зустрічають по зовнішньому вигляду, такі люди будуть створювати образ «алкоголіка», тому їм доведеться нелегко.

Роздвоєність кінчика носа свідчить про високої інтелектуальності людини. Він відрізняється оригінальністю і нестандартним мисленням. Таких людей легко помітити в натовпі, тому що вони не схожі на інших.

Це і великі оратори, і сперечальники, і невгамовні авантюристи. Словом, такі люди завжди знайдуть своє місце в нашому світі.

Як бачите, один ніс здатний сказати за вас, ким ви є. Незважаючи на деяку предрешенность характеру і укладу життя, кожна людина все ж сам може змінити свою долю, ставши тим, ким від народження не був. Лише у ваших руках, удачі!

Відео по темі статті

Також цікаве: