Ферулова кислота в косметології: застосування, результати, фото і відео

Спочатку ферулова кислота застосовувалася в складах харчових добавок для спортсменів і сприяла нарощуванню м’язів і збільшення їх міцності. У 2005 році компанія L’oreal випустила сироватку з ферулової кислотою, після чого даний компонент починає широко використовуватися в складах косметики. Ферулова кислота в косметології застосовується порівняно недавно і використовується для проведення пілінгу шкіри. Цей компонент дозволяє доставити активні речовини в досить глибокі шари шкіри, отримують його з природних джерел, тому склад пілінгу є щадним.

892cf7684e5cd90e46c31dc5b5026720 Ферулова кислота в косметології: застосування, результати, фото і відео

У косметологиях і салонах краси використовуються унікальні склади для пілінгу ферулової кислоти. Вони можуть містити доповненням вітамінний комплекс, гіалуронову кислоту і антиоксиданти. Основний компонент – ферулова кислота 12%.

Часто у складі таких пілінгів присутній флоретин, який покращує поглинання шкірою інших активних компонентів і пригнічує активність еластази, яка здатна розщеплювати еластин. Результатом такого пілінгу на базі ферулової кислоти стає гладка і сяюча шкіра, вирівнювання кольору обличчя, зменшення глибини зморшок і поліпшення структури шкіри.

Пілінг, в основі якого лежить ферулова кислота, може проводитися і в домашніх умовах, у продажу можна знайти спеціальні набори. Зміст ферулової кислоти зазвичай становить від 0,5 до 15%, в склад додатково входить токоферол і аскорбінова кислота.

60305cac0cb7e183487377d57b467510 Ферулова кислота в косметології: застосування, результати, фото і відео

Отримують ферулову кислоти з природних джерел, які володіють високою здатністю захисту шкіри від шкідливих факторів середовища. Даний компонент є абсолютно безпечним. Ферулова кислота включена до складу косметики, призначеної для вирішення таких проблем, як зморшок і старіння шкіри. Завдяки потужним антиоксидантним властивостям, цей компонент активно використовується в складі кремів для засмаги і захисту шкіри після активного перебування на сонці.

Функціями ферулової кислоти, як очисника у складі пілінгів, є освітлення шкіри, відновлення тканин, протизапальну дію і захист шкірного покриву, активізація мікроциркуляції крові. Завдяки цим функціям ферулової кислоти шкіра активно насичується киснем і буквально починає сяяти, набуває здоровий вид. Застосування цього компонента забезпечує захист шкіри, допомагаючи запобігти її пігментацію, підсилює дію антиоксидантів, перешкоджає її старінню і чинить антимікробну дію. Ферулова кислота не викликає алергічних реакцій і підходить для роботи з тонкою, сухою і чутливою шкірою. Цей компонент не сушить шкіру, а навпаки, збагачує її необхідною вологою.

7bb2224bbf4b26910af3195411439020 Ферулова кислота в косметології: застосування, результати, фото і відео

Використання ферулової кислоти допомагає захистити шкіру від появи зморшок і підвищити її зволоженість. Своє найбільше застосування в косметології компонент отримав процедури хімічного пілінгу. Процедура порівнянна з підтяжкою особи природним шляхом, спрямована на омолодження шкіри та її захист від передчасного старіння.

Перевагою такої процедури перед іншими є те, що пілінг на базі ферулової кислоти сприяє дбайливому проникненню дрібних часток активної речовини в глибокі шари шкіри і викликає оновлення її зсередини. Більшість інших косметологічних процедур спрямована на омолодження тільки верхнього шару шкіри. Феруловый пілінг — один з небагатьох серединних пілінгів, який здатний повністю запобігти пігментацію шкіри і позбутися від цієї проблеми.

Феруловый пілінг стає одним з найефективніших пілінгів. Процедуру проводять і для молодої шкіри з метою видалення рубців після акне. Найчастіше феруловый пілінг призначається жінкам після 35 років з метою омолодження та уповільнення старіння шкіри. Робити такий пілінг рекомендується один раз в рік, курс процедур складається з 7-10 сеансів, проводити такі процедури необхідно раз в 7-10 днів.

Період відновлення після пілінгу триває тиждень, в цей час протипоказано відвідувати солярій і сауну, засмагати. Виходити на вулицю без застосування сонцезахисного крему також не дозволяється.

e69a849eb28ae681597491f5d2a8cae6 Ферулова кислота в косметології: застосування, результати, фото і відео

Пілінг на основі ферулової кислоти може проводитися практично в будь-який час року, за умови дотримання правильного догляду після процедури. Ймовірність виникнення пігментних плям після такого пілінгу мінімальна. Пілінг на основі ферулової кислоти можливо проводити в літній час, що також є перевагою серед пілінгів на основі інших компонентів.

Феруловый пілінг часто поєднують з іншими процедурами, він широко використовується для підготовки шкіри до лазерної шліфовки і безін’екціонной біоревіталізації, проводиться також у комплексі з процедурою радіочастотного пілінгу.

Єдиним недоліком такого пілінгу можна назвати його високу вартість у порівнянні з іншими складами. Пояснюється висока вартість процедури натуральністю інгредієнтів, що входять до складу пілінгу.

Відео по темі статті

Також цікаве: