Eyebag solution dermaheal: мезотерапія для очей, відгуки пацієнтів

Шкіра під очима і віки вважається самою ніжною і чутливою, і застосування неправильних косметичних засобів може нашкодити їй. Тому і перші вікові зміни на обличчі стають видні відразу ж саме на цих ділянках зон особи. Для того, щоб не допустити глобальних змін шкіри цих зон, необхідно дотримуватися всіх вказівок, які пишуться на етикетках косметичних засобів. Але навіть якщо не вийшло уникнути такої дії, і шкіра навколо очей почала змінюватися, це можна виправити, правда вже з допомогою ін’єкцій. Найбільш затребуваним і популярним препаратом щодо усунення небажаних відтінків і зморшок навколо очей, є препарат eyebag solution dermaheal. Це засіб користується довірою жінок по всьому світу і допомагає їм зберігати молодість та свіжий вигляд обличчя.

98de856db8bc91e37a71c467c8873808 Eyebag solution dermaheal: мезотерапія для очей, відгуки пацієнтів

Виготовляється даний препарат в Кореї і призначений тільки для професійних процедур, наприклад, мезотерапії. В домашніх умовах його не можна застосовувати, можна зробити тільки гірше.

Мезотерапія проводиться в тих випадках, коли вона здатна вплинути на шкіру обличчя. До таких випадків відносяться зморшки навколо очей, слабшання тонусу м’язів на обличчі, набряки і мішки в області очей. Варто сказати про те, що це засіб допоможе позбутися від недоліків, але і оздоровити шкіру повністю в бажаному ділянці.

До складу цього засобу входять чотири види пептидів, які можуть зробити позитивний вплив на шкіру. Ці пептиди можуть діяти і поодинці, і в комплексному лікуванні.

Мезотерапія надає дуже гарний вплив для очей, точніше, для області навколо очей. Так, пептиди, які входять до складу eyebag solution, можуть скоротити вироблення жиру під шкірою і сприяти виробленню колагену. Всі ці процеси допомагають повернути шкірі еластичність і пружність. Вироблення колагену, в свою чергу, допомагає розкладати усуває зморшки і мішки під очима. До всіх плюсів цієї процедури варто віднести і той факт, що пептиди допомагають робити шкіру більш щільною, захищаючи пори від впливу зовнішнього середовища на них.

b424ec73d767701e0ec1de5b46355980 Eyebag solution dermaheal: мезотерапія для очей, відгуки пацієнтів

Така процедура, як мезотерапія, робиться з допомогою введення препарату під шкіру голкою. Це так звані неглибокі уколи, які можуть принести не дуже приємні відчуття. Вступ відбувається на невелику глибину (1-2 мм) і складається з декількох десятків уколів зони навколо очей. Процедура триває близько 1 години, перед тим, як починати уколи, шкіру очищають і змащують знеболюючим кремом, щоб біль була не надто відчутною.

Ефект від процедури жінка може побачити вже після першого відвідування салону, а остаточний результат спостерігається на 10 день після підсумкової процедури. Курс лікування може тривати до 6 відвідувань.

Для жінок, які не можуть переносити уколи, існує інший спосіб введення препарату омолодження. Ультразвукове введення увазі під собою імпульси за допомогою спеціальної ультразвукової насадки, через яку препарат потрапляє в шкіру через пори і всередині сприяє активізації необхідних процесів омолодження. Така процедура також включає в себе кілька етапів:

  • Очищення шкіри за допомогою ліфтингу або будь-якого іншого способу;
  • Нанесення знеболюючого засобу;
  • І, безпосередньо, сама ультразвукова процедура шкіри.

Препарат eyebag solution має деякі протипоказання. В групу людей, які не можуть скористатися такими послугами омолодження, потрапляють вагітні жінки та жінки, що годують мами, жінки, які мають онкологічні та інші тяжкі захворювання. Також не радить фахівці робити ін’єкції, якщо є хвороба ГРВІ або гостра форма будь-якої іншої хвороби. У всіх інших випадках краще проконсультуватися з лікарем, навіть якщо є впевненість в тому, що немає ніяких захворювань.

d7ec90198bf114f1dd9eec9b69c694d2 Eyebag solution dermaheal: мезотерапія для очей, відгуки пацієнтів

При дотриманні правил процедури, побічних ефектів не повинно бути. Особливо, при ультразвуковому введенні препарату в шкіру. Він є самим безболісним і ефективним способом омолодження.

Мезотерапія має деякі наслідки у вигляді набряків і почервоніння шкіри, але вони через кілька днів проходять, і позитивний результат відразу видно. Також фахівці можуть порадити придбати різні мазі або крему для усунення побічних ефектів.

Перед тим, як зважитися на таку процедуру, як мезотерапія, можна почитати відгуки інших дівчат.

Сніжана з Москви пише: «Препарат eyebag solution допоміг позбутися від мішків під очима. Результат тримався близько трьох місяців, при тому, що ін’єкцію робила по одній краплі на верхню і нижню повіку. Зважилася на цей крок, так як були показання для проведення операції. А після процедури їх не стало. Звичайно, результат був, але я чекала більшого. Головне, що операція скасувалася і мішки під очима досі непомітні».

Ірина, 42 роки, Воронеж: «Мені не дуже сподобалася процедура. Тривала більше години, досить болючі уколи. Результат був, але я чекала кращого. Для себе зробила висновок: повторно на цю процедуру не піду, буду пробувати щось інше».

Відео по темі статті

Також цікаве: