Ензимна епіляція: що це таке, чи можна зробити в домашніх умовах, відгуки

Інноваційних способів видалення волосся пропонується все більше. І багато з них ще не зовсім популярні і відомі. Тому давайте з’ясуємо, що це таке — ензимна епіляція?

a6fcc180c8c04e0390bd0a7768a367c8 Ензимна епіляція: що це таке, чи можна зробити в домашніх умовах, відгуки

Під час процедури відбувається вплив на цибулини волосся спеціальними хімічними речовинами, ферментами. Ензими, здатні чинити вплив на структуру кератину, шкірного білка, що веде до руйнування зв’язків молекул у клітинах фолікулів волосся. Після такої косметологічної процедури деякі волосся гинуть, а частина з них стає слабкішим. В результаті зростання волосся сповільнюється, а знову ростуть волоски стають тонше.

Процедура ензимної епіляції є абсолютно безболісною, що є перевагою перед видаленням волосся воском або цукровою пастою. Звичайне гоління також поза конкуренцією, оскільки волосся відростає дуже швидко. Ензимна епіляція стане відмінним варіантом видалення волосся для людей із сухою шкірою, так як ферменти ензимних складів дозволяють утримувати вологу в шкірі. Що стосується фото — і лазерної епіляції, то ензимна є більш щадним способом і рідше викликає алергію на шкірі.

7faf462dc34c4513bda6757fd87426dc Ензимна епіляція: що це таке, чи можна зробити в домашніх умовах, відгуки

До переваг такого виду епіляції відносять тривалий ефект і безболісність процедури, а також невелика кількість часу, витрачений на обробку великих ділянок тіла, можливість обробки важкодоступних місць. Перешкодою до процедури може стати алергія і непереносимість термотерапії, кровотеча і застуда. Процедура має деякі протипоказання необхідно проконсультуватися з лікарем.

Під час процедури ділянки тіла покриваються спеціальним складом. Попередньо шкіру прогрівають епілятором, що допомагає швидше зруйнувати молекули кератину волосся і сприяє більш глибокому проникненню в шари шкіри.

Не використовується ензимна епіляція для видалення волосків на ніжній шкірі обличчя.

Слід пам’ятати, що ризик появи алергії все-таки існує, такжекак і ризик опіків. Хімічний склад препаратів може призвести до таких наслідків. Тому рекомендується проведення такої процедури фахівцем в косметичному салоні.

Проведення процедури в домашніх умовах

У домашніх умовах також можливо провести дану процедуру. Перед її виконанням обов’язково перевіряється алергічна реакція на склад препаратів, зробити це потрібно за добу до використання складу.

Вам знадобиться склад з вмістом ензимів, термоэпилятор і термобандаж, заспокійливий засіб, антисептик і віск або цукрова паста.

41dbb6efd0f27fa3edf683500903ab84 Ензимна епіляція: що це таке, чи можна зробити в домашніх умовах, відгуки

За день до запланованої процедури необхідно сухий мочалкою обробити місця для видалення волосся. Зробити це потрібно для розкриття пір і видалення відмерлих клітин, для процедури це забезпечить більшу ефективність за рахунок більш глибокого проникнення препаратів. В день проведення ензимної епіляції не використовуйте ніяких косметичних засобів: дезодорантів, кремів та інших.

Спосіб виконання процедури:

 • Знежирити і очистити шкіру за допомогою антисептика.
 • Нанести ензимний препарат на шкіру, обернути плівкою або бинтами.
 • Накласти зверху термобандаж. По ньому буде проходити інфрачервоне випромінювання. Для важкодоступних ділянок шкіри, таких як пахвові западини і область бікіні, застосовується електродний елемент. За допомогою проводів термобандаж підключається до термоэпилятору.
 • Прогрівання інфрачервоними променями за допомогою термоэпилятора.
 • Зняти термобандаж і очистити шкіру за допомогою спеціального засобу.
 • Видалити оброблені волоски за допомогою воску. Цей етап проходить практично безболісно, так як фолікул волосся вже зруйнований.
 • Нанести заспокійливий засіб на шкіру. Краще використовувати засіб, що сприяє швидкій регенерації шкіри.
 • Для поліпшення ефекту використовуйте крему для уповільнення росту волосся.

  286e4e5c5a6f52267969772b0950e104 Ензимна епіляція: що це таке, чи можна зробити в домашніх умовах, відгуки

  Протягом дня не можна допускати попадання води на оброблені ділянки шкіри. Також слід виключити ультрафіолетове випромінювання. Для цього використовуйте крем з фільтром SPF не менше 30. З’явилися волоски рекомендується видаляти кремом для депіляції. У перший час після процедури необхідно носити більш вільний одяг, так як спостерігається підвищена чутливість шкіри.

  Відгуки

  Христина, Москва: «Вибрала епіляцію за допомогою ензимів і дуже задоволена результатом. Процедура пройшла абсолютно безболісно. На процедуру пішло близько години. Крім того, вона набагато дешевше лазерної, а для повного зникнення волосся достатньо всього 5-8 процедур».

  Світлана, Уфа: «Ензимна епіляція – прекрасний спосіб для видалення волосся. За вартістю набагато вигідніше лазерної епіляції, а ефект той самий! Хоча у мене дуже чутлива шкіра, після проведення процедури ніякої алергії не виникло. Процедура пройшла безболісно, відчула тільки слабкий дискомфорт, коли наносили склад».

  Марина, Кіров: «Дуже довгий процес для видалення волосся. Набагато простіше зазнати і зробити воском або цукровою пастою в домашніх умовах. Ефект той же при однакових термінах, волосся так само стають тонкими і ослабленими. А от витрати для проведення в домашніх умовах набагато вище і за часом виконання набагато довше. Самий оптимальний вибір – це віск».

  Відео по темі статті

  Також цікаве: