Ефективне обгортання для схуднення в домашніх умовах від целюліту живота. Рецепти

Ефективне обгортання для схуднення в домашніх умовах з недавніх пір стало реальним порятунком для багатьох жінок. Його продуктивність доведена не тільки фахівцями, але і відгуками клієнтів різних салонів краси і ті, хто робив процедуру в домашніх умовах.

Обгортання для схуднення – ефективна SPA-процедура

Сам захід являє собою нанесення на шкіру спеціальних сумішей і речовин, дія яких спрямована на розщеплення жирів, очищення шкіри і тіла від шлаків.

Продуктивність заходу полягає не тільки у втраті ваги, компоненти, використовувані при процедурі, живлять і зволожують, сприяють підвищенню тонусу шкіри.

Втрата ваги і знищення целюліту відбувається за рахунок прискорення і нормалізації обміну речовин, виведення зайвої води і відходів життєдіяльності клітин.

Проведення процедури обгортання в салоні

Вартість обгортання в SPA-салонах варіюється в залежності від компонентів і кількості послуг, що входять в комплекс процедур. В середньому ціна за таку послугу коливається від 2 до 4 тисяч руб.

Загрузка...

У яких частинах тіла можна схуднути

Обгортання являє собою певну процедуру, вона не налаштована тільки на одну частину тіла. За допомогою обгортання можна прибрати зайві сантиметри практично з усього тіла.

За спостереженнями косметологів і працівників SPA-центрів найпопулярнішими місцями для застосування заходу є стегна, живіт і боки. Але багато клієнтів користуються послугами за обгортання рук, іноді гомілки.

Види обгортання від целюліту

Існує величезна кількість видів обгортання і ще більша кількість рецептів для застосовуваних сумішей. До основних видів обгортання можна віднести:

Ліпфьюжн обгортання

Обгортання з застосуванням колагену спрямована на підтяжку і розгладження шкіри. Колаген, що надходить ззовні, допомагає швидкому відновленню втрачених зв’язків і відновлює пружність шкіри.

Бандажну обгортання

Для бандажної обгортання використовується еластичні бинти, можливо, використання як одноразових, так і більш практичних – багаторазових бинтів.

При цьому виді обгортання беруть участь просочені натуральними складниками бинти. Серед компонентів гелів для бандажної обгортання можна знайти безліч фруктових та рослинних олій, нікотинову кислоту і кофеїн.

Холодне обгортання

Являє собою просте обгортання за допомогою спеціальної плівки, єдиною відмінністю цього заходу від інших видів ефективного обгортання для схуднення в домашніх умовах є наявність охолоджуючого речовини в компонентах, нанесених на шкіру.

Обгортання харчовою плівкою – бюджетний варіант салонного заходи. Харчова плівка відмінно заміняє спеціалізовану плівку для обгортання, яка використовується в салонах краси.

При домашньому проведенні заходу лікарями не рекомендується застосовувати поліетилен, він не пропускає гази і не дозволяє шкірі дихати.

Лімфодренажну обгортання

Цей вид обгортання, точніше, його ефект, що полягає в значному прискоренні циркуляції лімфи в зонах, уражених целюлітом. Лімфа виводить з тіла шлаки, токсини і відходи життєдіяльності клітин.

Для лімфодренажного обгортання використовуються спеціальні гелі та мазі, які проникають в дерму і налагоджують мікроциркуляцію.

Сухе обгортання

Розтирання шкіри сухими сумішами і наступні обгортання спеціалізованої плівкою. Особливістю даного виду обгортання є обов’язкове нанесення зволожуючого крему після заходу та використання тільки сухих сумішей під час обгортання.

Термоодеяло для обгортання

Найбільш ефективне обгортання для схуднення в домашніх умовах проводиться з допомогою термоодеяла. Термоодеяло являє собою ковдру з вбудованими елементами нагрівання і головним елементом контролю.

Використання термоодеяла для обгортання

Термоодеяла набувають як фітнес-центри, так і більшість косметологічних центрів. З допомогою цього приладу можна провести заходи, доступні тільки в сауні. Підвищені температури сприяють розпаду жирової тканини і виведення з тіла шлаків та інших відходів життєдіяльності клітин.

Придбати такого цінного помічника можна і для домашніх потреб, його ціна змінюється в діапазоні від 10 до 40 тисяч руб. і залежить від характеристик виробу.

Як проводити обгортання в домашніх умовах. Покрокова інструкція

З-за великої вартості заходи багато жінок намагаються зробити його будинку. Завдяки простому алгоритму дій і доступності компонентів для основних діючих складів захід цілком здійсненно.

Більш того, багатьом жінкам вдається домогтися результатів, що мало відрізняються ефекту салонних маніпуляцій.

Етап 1: підготовка і очищення шкіри

Починати процедуру ефективного обгортання для схуднення в домашніх умовах завжди потрібно з очищення та підготовки шкіри.

Підготовка шкіри може здійснюватися кількома способами, наприклад, можна масажувати шкіру власними руками і ретельно промити милом. Альтернативою є масаж спеціальною щіткою або звичайної мочалкою під теплим душем.

Крім очищення шкіри на цьому етапі проходить додатковий розігрів шкіри, сприяє відновленню і прискоренню мікроциркуляції в дермі та підшкірній клітковині.

Приготування скрабу

Для проведення підготовки можна як покупної скраб, так і приготувати самому.

Приготування домашнього скрабу не відрізняється складністю, будь скраб складається з двох компонентів: абразивних частинок і зволожуючі речовини. На шкіру скраб наноситься тільки спокійними круговими рухами, не травмуючими шкіру.

Існує декілька основних рецептів скрабу для тіла, які можна приготувати в домашніх умовах.

Першим і найпоширенішим варіантом домашнього скрабу є кавовий скраб. До його складу входить мелену каву і гель для душу, для більшої ефективності можна замінити гель медом.

Усі інші рецепти відрізняються тільки видом абразивного речовини, його роль можуть виконувати сіль, цукор, подрібнені вівсяні пластівці. Іноді для зволоження і живлення в скраби додають різні рослинні олії, але для очищення перед обгортанням їх використання не обов’язково.

Етап 2: обгортання

Для того щоб провести процедуру максимально ефективно потрібно заздалегідь підготувати всі використовувані речовини і матеріали.

Для стандартного обгортання в домашніх умовах потрібно:

 • харчова плівка;
 • плед;
 • теплі шорти (можна використовувати спеціальні шорти для спалювання зайвого жиру);
 • склад для обгортання.

Проводитися такий захід протягом 20 хвилин, за цей час шкірний покрив втягне в себе всі потрібні речовини зі складу для обгортання і в тілі повільно, але впевнено почне зменшуватися целюлітна і жировий прошарок.

Під час проведення заходу можна спокійно лежати під ковдрою чи виконувати домашні справи, але найефективнішим буде обгортання в поєднанні з інтенсивними вправами.

Фізичні навантаження змушують кров швидше циркулювати, що в свою чергу в декілька разів збільшує продуктивність заходи.

Плівку треба обертати навколо зони щільно, але потрібно уникати перетягування, що порушує кровообігу

Етап 3: очищення шкіри

Наступним етапом буде очищення тіла від залишків суміші для обгортання, це можна зробити як за допомогою теплого душу, так і з допомогою вологих серветок. Не можна змивати складу милом або гелем для душу.

Після обгортання шкірний покрив дуже чутливий і використання ненатуральних засобів очищення може нашкодити. Змивати залишки суміші слід обережно і ні в якому разі не треба терти шкіру щіткою.

Етап 4: заходи після обгортання

Для найбільшої ефективності домашнього заходи після очищення шкіри від складу для обгортання наноситься антицелюлітний крем.

Після проведення заходу лікарі і косметологи дуже рекомендують перейти в стан спокою. Рекомендується спокійно посидіти, а для більшого ефекту випити чашку зеленого чаю, він допомагає швидкому виведенню з тіла шлаків і води, очищенню печінки.

Рецепти ефективного обгортання для живота, боків і стегон

Проводити ефективне обгортання для схуднення в домашніх умовах можна з абсолютно різними сумішами. Кожен склад має власні характеристики, як і кожна людина.

Для того щоб підібрати собі дієвий склад потрібно добре знати тип своєї шкіри, стан здоров’я та стадію розвитку целюліту

Гірчичне обгортання

Гірчичне обгортання є досить популярним, воно розігріває шкіру, розкриває пори і створює штучний ефект сауни, що допомагає швидкому поліпшенню живлення клітин і виведення з тіла.

Для приготування стандартної суміші з гірчиці для обгортання знадобитися:

 • Гірчичний порошок. Знайти його можна всюди, в будь-якому продуктовому магазині. Для приготування суміші знадобитися один ст. гірчичного порошку, розлучатися порошок кип’яченою водою до консистенції майонезу.

До використання гірчиці потрібно підходити обережно, так як вона містить у своєму складі розігріваючі речовини.

Медово-гірчичне обгортання

Медово-гірчичне обгортання більш ефективно, ніж використання тільки гірчиці. Цілющі властивості меду були помічені людиною вже давно, поки що не знайдено іншого такого універсального засобу, який рятує від такої великої кількості проблем і захворювань.

Особливо популярним мед став в косметології. Застосовуючи його як засіб по догляду за шкірою можна бути впевненим, що ефект догляду буде максимальним.

Рецепти сумішей для медово-гірчичного обгортання:

 • Одним з варіантів складу для обгортання є поєднання 3 ст. л. гірчичного порошку, меду і води. Такий склад більш корисний і ефективний, крім жиросжигающего і розганяє властивості гірчиці в даній суміші є поживний і очисний елемент – мед;
 • Найефективнішим обгортанням для схуднення із застосуванням гірчиці можна назвати склад, що містить у собі наступні компоненти: гірчиця – 2 ст. л., мед – 3 ст. л., трохи води і ст. л. оливкової олії. Приготування цієї суміші відбувається в кілька етапів, в першу чергу змішується гірчиця з кип’яченою водою до стану сметани, далі втручаються по черзі мед і оливкове масло.

Медово-кавове обгортання

Кава в поєднанні з медом дають чудовий ефект, крім цілющих властивостей меду в цьому складі є набагато більш ефективний засіб від целюліту – кофеїн. Саме він є додатковим елементом у багато разів підсилює мед, крім того він відмінно розщеплює жир.

Приготування складу

Для приготування суміші для ефективного обгортання для схуднення в домашніх умовах знадобляться наступні компоненти: ст. л. кави, ст. л. меду, при бажанні можна додати ефірні масла. Всі компоненти змішуються і накладаються на проблемну зону, прикриваються плівкою.

Оцтове обгортання від целюліту

Для оцтового обгортання рекомендується купувати тільки натуральний оцет, виготовлений з винограду або яблук. Категорично не вітаються у складі оцту консерванти.

Перед застосуванням такого виду обгортання варто перевірити наявність алергії на оцет, інакше можна не просто отримати почервоніння, але і домогтися зовсім жахливих наслідків.

Таке обгортання вимагає додаткового матеріалу у вигляді шматочків тканини, які будуть змочуватися в оцті і приживатися до тіла плівкою. В іншому ж оцтові обгортання не вимагають ніяких додаткових маніпуляцій.

Обгортання глиною. Рецепт

При використанні обгортання глиною можна брати абсолютно будь-який сорт глини, всі обумовлений від необхідного ефекту. Найкраще справляється з підтягуванням шкіри і спалюванням жиру саме блакитна глина.

Приготування суміші досить просте, з ним впорається навіть дитина, потрібно взяти 2-3 ст. л. глини і розвести кип’яченою водою до стану майонезу. Кількість глини обумовлений від площі зони, на якій буде відбуватися обгортання.

обгортання глиною є найбільш прийнятним варіантом для більшості жінок. Глина не викликає алергії, живить шкіру, омолоджує і спалює целюліт

Обгортання для схуднення з перцем

Ключовим моментом у цьому рецепті є саме перець, його можна поєднувати з медом, маслом та іншими поживними елементами. Перець відмінно розігріває шкіру, що позитивно впливає на розгін мікроциркуляції – ключового процесу позбавлення від целюліту.

Для приготування суміші потрібно взяти будь-яку рідину з обраних антицелюлітних продуктів, і довести склад до консистенції кашки. Даним складом обробляється ділянку тіла, уражений целюлітом.

При використанні такого складу для ефективного обгортання для схуднення в домашніх умовах потрібно уважно стежити за власними відчуттями, якщо з’явилися будь-які ознаки печіння потрібно негайно видалити складу з шкіри.

Холодне обгортання. Рецепт

Холодне обгортання отримало свою назву в зв’язку з використовуваними компонентами. При холодному обгортанні використовується компоненти з охолоджуючим ефектом, наприклад м’ятна олія.

Маслом обробляється шкірний покрив, ділянка обмотується плівкою. Кількість масло обумовлено площею ділянки, уражених целюлітом.

Кавове обгортання. Рецепт

Кавове обгортання спрямовано не стільки на харчування шкіри, скільки на розщеплення жирів. При приготуванні суміші основними компонентами є кава і вода, склад повинен бути досить густий, але не текучий, як каша.

Каву можна використовувати як скраб, перед тим як приступити до процедури обгортання.

Шоколадне обгортання. Рецепт

За рахунок високого вмісту вітамінів та поживних речовин шоколад полюбився не тільки дітям, але і косметологів. Саме шоколадне обгортання часто використовується як основний захід для омолодження і схуднення.

У професійних SPA шоколад використовується не звичайний, а спеціальний — не солодкий і збагачений корисними речовинами. В домашніх умовах прийнято використовувати какао, розведене з молоком в приблизно рівних пропорціях.

Іноді любителі шоколадного обгортання розтоплюють магазинний шоколад на водяній бані, але мало хто замислюється, що доступний шоколад в торгових точках може бути натуральним.

Обгортання водоростями. Рецепт

Для здійснення обгортання з водоростями можна підготувати порошок з листя водоростей, а можна і використовувати цілі аркуші, це не так важливо.

При використанні цілих аркушів, їх потрібно попередньо ретельно промочити, у випадку з порошком можна просто розвести його кип’яченою водою до прийнятної консистенції. Приблизно 2 ст. л. порошку водоростей, на одну ст. л. води.

Обгортання листами ламінарії

Обгортання сіллю. Рецепт

Обгортання сіллю відбувається за принципом витягування зайвої рідини з підшкірно-жирового шару, токсини і шлаки в цьому випадку виводяться природним шляхом.

Обгортання сіллю можуть використовувати два види суміші: каша з солі з кип’яченою водою і додаткових поживних компонентів і сольовий розчин. Обидва варіанти працюють добре, косметологами не було виявлено ніяких відмінностей.

Грязьове обгортання. Рецепт

Грязьове обгортання популярно, як і ефективне обгортання для схуднення в домашніх умовах за допомогою косметичної глини. Природне, що слід знати, — бруд використовується не звичайна з вулиці або городу, а спеціальна, призначена для проведення косметичних процедур.

Наприклад, бруд мертвого моря або інших місць землі зі здоровою екологією, де грунт містить безліч корисних речовин для здоров’я. Бруд розводитися у воді, як і в інших рецептах, і наноситься на попередньо підготовлену шкіру.

Застосування віскі для обгортання. Рецепт

Як і обгортання з допомогою оцту, процедура з використанням відомого алкогольного напою, віскі, вимагає наявності тканини для примочки. Дія віскі в цієї процедури полягає в розігріві шкіри та постачанні його поживними речовинами.

У косметології віскі – не напій, а самостійне косметичний засіб з вмістом великої кількості різних рослинних масел і алкоголю. Алкоголь у цьому випадку відіграє роль розігріваючого речовини, він змушує кров і лімфу швидше циркулювати і позбавлятися від шлаку.

В домашніх умовах можна взяти будь-який прийнятний напій, що містить алкоголь, а краще простий спирт, додати в нього масла і склад буде готова. Концентрація масел не повинна бути дуже великою, вистачить і двох крапель на ст. л.

Після приготування суміші для заходу можна приступати до нанесення. Наносити можна як відразу на тіло, так і на еластичні бинти або тканину. При використанні бинтів ефект буде тривати довше, а значить результат буде краще.

Бандажну обгортання з віскі

Обгортання з корицею. Рецепт

В результаті великих і ґрунтовних досліджень вчених в косметології було укладено, що кориця краще багатьох компонентів справляється з відкладеннями целюліту.

Домашнє обгортання з корицею являє собою приготування суміші з 350 гр. какао та двох ст. л. кориці, склад ретельно перемішується з двома ст. води і доводитися до стану каші.

Після нанесення на шкіру та обгортання харчовою плівкою слід утеплити місце проведення заходу теплим пледом або шарфом, так буде набагато ефективніше.

Обгортання з корицею — ефективний засіб для схуднення і боротьби з целюлітом, яке можна проводити в домашніх умовах

Обгортання содою. Рецепт

Сода є в кожному будинку, це дивна речовина вже давно зарекомендувало себе як відмінний очищувач, але мало хто помічає, що сода добре справляється з забрудненнями шкіри.

Обгортання з допомогою соди виводить зі шкіри все зайве, допомагає швидкій регенерації пошкоджених ділянок шкіри і розслабляє організм.

Для ефективного обгортання для схуднення в домашніх умовах потрібно приготувати кашку з соди. Для приготування суміші потрібно взяти одну ч. л. соди і розвести її у літрі води, отриманої рідиною змочити матерію і прикласти на проблемну ділянку тіла.

Готові антицелюлітні засоби і склади для обертываания

Гель для обгортання для схуднення

При бажанні завжди можна придбати в аптеці гелі для боротьби з целюлітом. Різні марки мають різний склад, як штучний, так і натуральний, але всі вони спрямовані на усунення проблеми у вигляді целюліту.

Найпопулярнішими гелями для схуднення вважаються:

 • «Морозник» — гель випускається вітчизняною компанією, у своєму складі має тільки натуральні засоби та їх підсилювачі. Ефект від продукту стає видно неозброєним оком вже через два тижнів. Ціна гелю низька, тому дозволити його придбання можуть багато. Гель випускається по 100мл у тюбику, за вартістю приблизно 100 руб;

 • «Фітнес боді» — належить до серії засобів по догляду за тілом, виготовлений закордонною компанією. У серії можна знайти кошти не тільки для схуднення, але і для усунення розтяжок. Гель ставитися до низької цінової категорії, його ціна коливається в межах 120 руб. за тюбик. Надає охолоджуючі дію, зменшує жирові і целюлітні відкладення, підтягує шкіру. Результат від використання продукту спостерігається вже після місяця використання;

 • «Orange Slim» – один з найдієвіших гелів для усунення целюліту. До складу гелю входять тільки натуральні компоненти. Дія гелю грунтується на розщепленні жирових клітин і виведення зайвої рідини. Ціна обумовлений від аптеки, але в середньому не перевищує 200 руб. за 200 мл;

 • Гель «Кінська сила» для схуднення — ефективний засіб для схуднення з допомогою обгортання є гель «Кінська сила», він використовується тільки для обгортання і містить в собі різні екстракти рослинних компонентів спалюють жир. Продукт володіє значними показниками в області схуднення, виражений лімфодренажним властивістю і при постійному використанні допомагає дуже сильно зменшити обсяги тіла. Ціна гелю середня – 500 руб. за півлітра гелю.

 • Крему для обгортання для схуднення

  Крему для обгортання досить поширена річ, багато з них мають у складі жиросжигающие елементи. Серед бажаючих схуднути дуже популярні такі крему:

  • Крем CelluliLaser від Biotherm – популярний як самостійний засіб, так і в сумі з обгортанням. Крем діє швидко, а результат стає помітний вже після тижня використання. Ціна крему достатньо велика – близько 2000 руб., але результат того вартий. Крім спалювання жиру і загального підвищення тонусу, споживачами було відмічено значне поліпшення стану шкіри;

  • Антицелюлітний крем від Garnier – основною дією крему є підтягування шкіри. При використанні разом з обгортанням результат не тільки посилюється, але і з’являється м’якість шкіри і повертається пружність. Ціна крему досить невелика, 300 руб., що є значним плюсом;

  • Lipometric від Vichy – дія крему направлено на знищення жирових клітин і виведення шлаків з тіла. Крем містить велику кількість активних речовин і добре справляється із завданням. Дія крему було доведено клінічними випробуваннями. Ціна крему є середньою – 900 руб.

  Антицелюлітні гелі Styx для сухих обгортань

  Антицелюлітні гелі Styx заробили свою популярність не тільки завдяки рекламі. Гелі цієї марки використовує більшість SPA-салонів, що є свідченням його якості.

  У своєму складі гель містить активні речовини, які викликають підвищене кровообіг в шкірному покриві. Вартість одного контейнера з гелем коливається в районі 3000 руб.

  Професійні гелі Styx — одні з найпопулярніших готових засобів для антицелюлітних обгортань

  Гель ставитися до професійних засобів по догляду за тілом. Одного контейнера вистачає на місяць застосувань по 3 рази в тиждень.

  Обгортання з Капсикамом

  Капсикам – мазь з посиленим розігріваючу дію, призначена для лікування суглобів. До складу мазі входить капсацин – саме те речовина, яка пече при вживанні червоного перцю.

  Обгортання з Капсикамом досить болючі і неприємні, але саме печіння після нанесення мазі допомагає швидкому схудненню. При обгортанні з цією маззю не рекомендується додавати речовини з розігріваючим ефектом – вистачить і Капсикама.

  Варіант антицелюлітного обгортання з Капсикамом

  В склад для обгортання рекомендується додавати велику кількість пом’якшувальних речовин, наприклад, рослинні масла і пом’якшувальні креми. Варто уникати потрапляння суміші на слизові оболонки і статеві органи.

  Ефектом від такого обгортання стане підтягнута шкірний покрив, втрата зайвих сантиметрів і целюліту.

  Антицелюлітне обгортання Aravia

  Компанія має в своїй лінійці кілька засобів, усі кошти призначені для знищення целюліту. Серед діючих компонентів відзначаються кофеїн і безліч морських екстрактів.

  Ціна різних засобів варіюється, але залишається прийнятною для клієнтів, а ефект проявляється вже після першого тижня використання.

  Маски для обгортання для схуднення

  Маски для обгортання не так поширені, як креми і гелі, в основному їх використання практикується тільки в салонах краси, але можливо ефективне обгортання для схуднення в домашніх умовах за допомогою цих масок.

  Для більшої ефективності при боротьбі з целюлітом потрібно робити комплексний підхід, що включає в себе вправи, правильне харчування і догляд за тілом.

  Медова маска для обгортання від Велинии

  Найпопулярнішою фірмою, що випускає маски для обгортання, є Велиния. Ця фірма випускає цілий ряд різних масок, які дозволяють підібрати підходяще засіб навіть самим прискіпливим клієнтам.

  Масла для обгортання

  Масла для обгортання можуть використовуватися як у складі суміші, так і самостійно. Для боротьби з целюлітом найкраще підходить апельсинове масло, але для досягнення більш швидкого і стійкого ефекту краще використовувати не тільки масла цитрусових, але і інші рослинні олії.

  Догляд за шкірою після харчової плівки

  Після проведення заходу обгортання рекомендується посилити догляд за шкірою. Якщо при обгортанні були використані дуже агресивні по відношенню до шкіри кошти, то рекомендується не тільки ретельно просочити шкіру живильним кремом, але і накласти ухаживающую маску.

  Результати обгортання: фото до і після

  Результати гірчичного обгортання сідниць і стегон. Фото 1 — до процедури; фото 2 — після першого курсу з 19 сеансів; Фото 3 — після другого курсу з 19 сеансів (проводився через 2 тижні після першого курсу)

  Результати застосування антицелюлітних віскі-обгортань STYX

  Дуже ефективні обгортання з Капсикамом

  А це ефект від використання капсикама для зменшення жирового прошарку на животі

  Медові обгортання для живота

  Як часто можна робити обгортання

  Захід обгортання і його частота обумовлений від використовуваного засобу, в основному рекомендується використовувати обгортання не частіше 3 разів на тиждень. Але для досягнення максимально ефективного результату потрібно проводити процедуру не один місяць.

  До протипоказань для обгортання належать шкірні захворювання, непереносимість елементів, варикозне розширення вен і гінекологічні захворювання

  Протипоказання і користь обгортання

  Однією з популярних салонних процедур є прийшло до нас ще з Давнього Єгипту обгортання — нанесення косметичних засобів з покриттям спеціальною плівкою для досягнення парникового ефекту.

  Метою таких маніпуляцій є виведення шлаків із шкіри за допомогою посилення кровообігу та активізації роботи сальних залоз. Розрізняють гарячі і холодні обгортання, виходячи з температури наноситься косметичного складу.

  Процедуру можна провести як в салоні, так і в домашніх умовах. Проте дозволена вона далеко не всім, і слід переконатися у відсутності протипоказань для обгортання, щоб не нашкодити організму.

  Протипоказання до обгортання

 • Варикозне розширення вен. При цьому захворюванні заборонені гарячі обгортання, наслідком яких може стати флебіт і тромбофлебіт. Холодний варіант процедури припустимо.
 • Гарячі обгортання категорично не можна практикувати вагітним жінкам — це загрожує тонусом матки. Щадні холодні склади з натуральних компонентів безпечні, проте краще проконсультуватися з лікарем.
 • Період лактації. При годуванні груддю обгортання не будуть корисні, оскільки при них організм посилено працює, йому потрібні сили. Категорично заборонено гарячі обгортання живота в перші місяці після пологів — це може викликати кровотечу.
 • Гінекологічні хвороби, при яких відбуваються гормональні скачки. Будь-які обгортання можуть посилити хвороба. Краще утриматися і в період менструації.
 • Алергічна реакція на склад сумішей для процедури.
 • Захворювання серця і підвищений тиск.

  Висновок шлаків через шкіру під впливом температури і парникового ефекту вимагає посиленої роботи організму. Для збільшення припливу крові потрібно пристойна навантаження на серце, від чого підвищується тиск. Якщо є кардіологічні проблеми зі здоров’ям, від процедури варто відмовитися.

 • Захворювання шкіри.
 • Підвищена температура тіла.
 • Переконавшись, що імовірність опинитися в зоні ризику — нульова, можна сміливо балувати своє тіло обгортанням, воно неодмінно віддячить. Результат помітно вже буквально з першого разу — і візуально, і на дотик .

  У чому ж користь обгортань

 • По-перше, вони допомагають схуднути (особливо медові). Є відгуки дівчат, які стверджують, що за 1 процедуру втрачали від 600 грам до 1 кілограма. Проте слід розуміти, що йде не жир, а вода. Тому її баланс потрібно заповнювати і пити не менше 2 літрів простої чистої води в день. Якщо переслідується мета схуднути, то обгортання ефективні лише в комплексі з правильним харчуванням і фізичними навантаженнями.
 • По-друге, обгортання покращують загальний стан шкіри і сприяють зменшенню целюліту знову ж за рахунок втрати рідини в жирових клітинах.
 • По-третє, як зазначалося вище, виводяться шлаки разом з тією самою водою.
 • По-четверте, косметичний ефект на шкіру надають компоненти суміші/речовини для обгортання.
 • По-п’яте, холодні обгортання надають тонус і знімають набряклість. Дуже ефективні для частин тіла з в’ялою шкірою.
 • Варіантів складів для обгортання безліч у різних джерелах, можна експериментувати і вибрати те, що дасть найкращий ефект.

  Що кажуть лікарі про схуднення таким способом

  Лікарі стверджують, що схуднення таким способом як обгортання не може бути повним і корисним, якщо не застосовуються правильне харчування і належна фізична навантаження.

  Щоб процедури обгортання були більш ефективними, рекомендується забезпечити достатню фізичне навантаження на проблемні зони. Для цього слід підібрати відповідний комплекс вправ, який можна виконувати як у спортзалі, так і в домашніх умовах

  Для досягнення постійного ефекту потрібно використовувати комплексний підхід, для цього необхідно скласти план тренувань, відмовитися від шкідливих звичок і правильно харчуватися.

  Обгортання живота після пологів

  Обгортання живота після пологів не рекомендується тільки у разі непереносимості або хвороб, в інших випадках такий захід проти целюліту – саме те, що потрібно, щоб привести в форму тіло.

  За відгуками стає можливим оцінити продуктивність і продуктивність заходи.

  Корисні відео-матеріали про ефективних обгортаннях для схуднення, які можна проводити в домашніх умовах

  Розповідь масажиста-косметолога про обгортаннях для схуднення:

  Ефективне обгортання для схуднення в домашніх умовах. Рецепти:

  І ще кілька ефективних рецептів обгортання для домашнього використання:

  Також цікаве: