Дизайн ванної кімнати в рожевому кольорі: фото, інтер’єр

Ванна кімната дозволяє використовувати практично будь-який відтінок рожевого кольору. Люди проводять у ванній кімнаті не так багато часу, тому вплив яскравих і нав’язливих квітів не так і сильно. Що ж краще всього набувати для ванної у рожевих тонах?

Загрузка...

Плитка для ванної

Керамічне покриття для стін і підлоги стане найбільш практичним для ванної кімнати. Воно не пропустить воду, захистить стіни і підлогу від грибків, і просто гарно виглядає. Можна розглядати кілька варіантів плитки у рожевих тонах: плитка в двох кольорах, розташовані у вигляді шахової дошки, біла плитка з рожевим малюнком, або рожева з білим, і одноколірна плитка, яку доповнять інші елементи обстановки ванної. Поєднуйте меблі ванни з покриттям стін, так можна досягти гармонії в дизайні.

Цікавим рішенням стане придбання круглої білої плитки різного розміру для стін. Вона дозволить створити у ванній інтер’єр, імітує мильну піну. Її легко доповнити рожевими шафками і фіранкою з пінними мотивами. Інтер’єр придбає свіжість і легку романтику.

Дерево у ванній

Ванна кімната може бути оздобленій деревом, головне купувати для цієї мети штучні матеріали або добре оброблене морилкою натуральне дерево. Тоді буде гарантія, що вода не зіпсує стильний дизайн ванної кімнати.

Дерев’яні шафки будуть непогано виглядати на стінах лососевого або фіалкового відтінку. Рожевий колір добре підкреслює текстуру дерева і відтіняє натуральні кольори. Дизайн з використанням дерева буде стильним і незвичайним. Він навіває думки про фінській сауні і розслабленні. Якщо додати до цього інтер’єру дерев’яні цебра з черпаками, відчуття сауни стануть більш повними.

Останнім часом стають популярними ванни і раковини з масиву дерева. Вони коштують недешево, але такий внесок в інтер’єр перетворить вашу ванну в витвір мистецтва. Оригінальні елементи декору, чергування плитки та дерев’яних планок, зі смаком підібрані кольори, роблять ванну небанальною. Такий підхід до оформлення оцінять ті, хто втомився від класичних білих плиток.

Скло і метал

Футуристичний дизайн можна створити, використовуючи велику кількість скляних і металевих предметів. Для такої ванни, більше підійде душова кабінка. Її можна вибрати з величезної кількості сучасних кабінок, з функціями, які найбільше припадуть до душі.

Для такої ванни, вибирайте яскраві, холодні відтінки рожевого кольору. Вони прекрасно відтіняють блиск металу. Одну зі стін у кімнаті можна зробити повністю дзеркальною. Причому необов’язково робити незбиране велике дзеркало. Мозаїчна кладка буде виглядати більш ефектно. До того ж, така стіна візуально збільшить ванну кімнату, додасть їй простору і повітря.

Непогано будуть виглядати шафки зі скла. Якщо ви боїтеся за їх збереження, вибирайте більш міцний і надійний варіант, оргскло. Воно трохи менш прозоро, але теж чудово виглядає у вигляді шафок. Такий підхід покаже, як, можливо, буде виглядати ванна майбутнього. Нічого зайвого, тільки функціональні деталі і елементи інтер’єру.

Ванна в рожевому кольорі, це завжди цікаво. Деякі вибирають цей відтінок основним в одну з кімнат свого будинку. Рожевий колір чудово поєднується як з холодними, так і з теплими відтінками інших кольорів. Це дає можливість комбінувати відтінки, і робити неповторний дизайн. Ванна кімната дозволяє створювати оригінальні дизайни, тому, що за короткий час перебування у ванній, людині буде нескладно сприймати навіть найсміливіші рішення.