Дієта Хейлі Помрой. Меню на кожен день, рецепти страв, продукти

Велика частина дієт заснована на обмеженні людиною себе в їжі.

Дієта Хейлі Помрой, а саме меню на кожен день, відрізняється від більшості тим, що при її дотриманні немає потреби в радикальну відмову від їжі. Її дія базується зовсім на інших принципах.

Дієта Хейлі Помрой і Ів Адамсон, прискорює метаболізм

Дієта прискорює метаболізм, тобто в організмі людини, обмін речовин відбувається швидше.

Калорії починають згоряти набагато швидше, вивільняючи необхідну енергію, а від швидкості згоряння калорій залежить і стрункість людського тіла.

Цікавий факт! У кожної людини метаболізм може протікати з різною швидкістю. На 10% це генетична спадковість, але от решта 90% – це вже спосіб життя.

Швидкість протікання обміну речовин залежить від декількох факторів, які в поєднанні дають ту чи іншу форму людської статури.

Фактори, що впливають на формування статури людини:

 • Фактор статі, віку, а також ваги людини;
 • Спосіб життя, який веде той чи інший людина, рухливий чи ні, як харчується, чи дотримується режиму дня, займається фізкультурою;
 • Наявність захворювань і стресових ситуацій.

Меню на кожен день дієти Хейлі Помрой допоможе скласти правильний розпорядок у харчуванні, що сприяє прискоренню метаболізму.

Загрузка...

Правила дієти Хейлі Помрой. За рахунок чого відбувається прискорення метаболізму і як це допомагає схуднути

Головний принцип дієти заснований на тому, щоб сприяти прискоренню обміну речовин в організмі — метаболізму. Адже саме від нього залежить те, як буде виглядати фігура в кінцевому підсумку.

Хейлі Помрой стверджує, що порушення в протіканні метаболізму безпосередньо пов’язані з неправильними дієтами, і саме вона пропонує ту, яка дасть потрібний результат.

Американський дієтолог засновує свій метод на те, що для організму шкідливо як переїдання, так і недоїдання.

У першому випадку просто накопичуються жири, у другому жири не спалюються, а клітини тіла втрачають так необхідну їм вологу, а це саме по собі небезпечно.

Тому Помрой пропонує наступні правила:

 • Правильне меню раціону харчування по дієті Хейлі Помрой повинно бути ретельно грамотно підібрано з корисних страв. А головне — продукти повинні бути з низьким вмістом калорій;
 • Позитивний настрій і мотивація до схудненню. Зайва вага не повинен вводити людину в стресову ситуацію, не можна впадати в паніку і турбуватися – це дуже негативно позначиться на загальному настрої схуднути;
 • Не голодувати — також важливий принцип, який відрізняє цю дієту від всіх інших. Не можна піддавати себе голоду;
 • Вода. У добу необхідно випивати 2 л абсолютно чистої води. Кожен день необхідно починати зі склянки води перед сніданком, а потім приймати їжу;
 • Час вечері. Необхідно вечеряти не менше, ніж за 1,5 години перед тим, як лягати спати. Це важливий момент всієї дієти, від нього залежить швидкість метаболізму. В крайньому випадку, досить випивати кухоль компоту або соку.

Дотримуючись цих правил потрібно дотримуватися режиму харчування. Він полягає в наступному: 3 рази щільно поїсти і в проміжках зробити 2 перекуси.

У результаті повинно виходити так, щоб між прийомами їжі було не більше 2-х годин, в крайньому разі 3-х. При такому підході травна система не зупиняється, працює стабільно, а це — найголовніший фактор дієти за Помрой.

При дієті за методом Хейлі Помрой, після складання меню на кожен день потрібно пити воду невеликими ковтками.

Це позначиться на загальному тлі дотримання раціону харчування і прискорить метаболізм до потрібних меж.

Ефективність: яких результатів можна досягти

Дотримуючи всі правила і слідуючи точним вказівок по дієті такого типу, можна домогтися високих результатів, які відразу ж позначиться на фігурі.

Ефективність даної методики така:

 • вже через кілька тижнів її застосування стануть помітні в бік покращення зміни в зовнішності;
 • вага буде зменшуватися з кожним днем, як тільки процес обміну речовин буде запущений по правильному шляху.

Проста, але результативна дієта Помрой допоможе розібратися з проблемами зайвої ваги без особливих зусиль.

Однак дієта вимагає використання тільки чистих, натуральних продуктів, а також правильного їх вживання протягом дня.

Переваги перед іншими дієтами

Головна перевага перед іншими системами схуднення полягає в тому, що не потрібно голодувати або сильно обмежувати себе в продуктах харчування, які звичні для звичайного раціону.

При цьому, щоб це перевага було повним і беззастережним, важливо дотримувати наступні правила:

 • їжу приймати спокійно — це цілий обряд, не допускає перекушування на ходу;
 • все, що потрапляє в рот, потрібно ретельно пережовувати, — тільки тоді це стане гарантією нормального переварювання їжі;
 • їжа повинна поглинатися маленькими порціями, в цьому випадку ефект дієти буде максимальним;
 • не можна їсти до повного насичення. Тоді, коли вже відчувається легка ситість, потрібно йти з-за столу, подальше — справа шлунка.

Поєднання вуглеводів і протеїну — найбільш оптимально при даній формі дієти, тому варто подбати про спокій після повного насичення. Це сприяє найбільш продуктивному засвоєнню всіх поживних речовин.

Етапи дієти Хейлі Помрой, продукти і докладне меню на кожен день

Важливий момент дієти полягає в тому, щоб суворо дотримуватися режиму харчування протягом дня. Від того, як це виконується, залежить успіх всієї справи в цілому.

Якщо ваш вибір — дієта Хейлі Помрой, меню на кожен день варто складати уважно і заздалегідь.

Дієта Хейлі найбільш проста в порівнянні з іншими і не дуже строга, але зміст її полягає в тому, щоб чітко дотримуватися правил, не ухилятись від них, слідувати їм бездоганно.

Коли всі принципи харчування дотримано, настає фаза переходу до активних дій.

1 етап — зняти стрес

Новачкові не просто відразу перейти на таку систему харчування і фізичних навантажень, тому в перші 2 дня необхідно вживати продукти, в яких містяться вуглеводи, які легко засвоюються.

Білки і жири необхідно обмежити, це дуже посприяє настроювання організму.

2 етап — розблокувати жир

Наступні 2 дні необхідно присвятити спалюванню жирів. Це природний процес, так як в результаті тих дій, які були зроблені в ці дні, неминуче починає прискорюватися метаболізм.

Необхідно контрольовано вживати в їжу білкові продукти, так як всі жири були спалені організмом за 2 дні.

Потрібно, щоб у раціоні були продукти з низьким вмістом вуглеводів. Все це підвищить вміст амінокислот.

3 етап — активізувати обмін речовин

Попередні етапи були спрямовані на те, щоб власні жири спалювалися, тепер настає момент, щоб організм отримав ті жири, які йому потрібні, перш за все.

Для цього необхідно вживати продукти, які містять багато жирів, але мало вуглеводів і білків.

В цьому запорука успіху на останньому етапі дієти, і далі протягом ще декількох тижнів потрібно дотримуватися такого порядку, поки не буде досягнутий позитивний результат.

Правило четвертого тижня. Потрібно закріплення результату і

Пройшовши через усі фазиси дієти, її адепт приходить неминуче до четвертої тижня, коли настає момент істини, неминуче виникає питання – що робити далі?

При строгому дотриманні правил Хейлі будуть досягнуті результати – вага зменшується, як мінімум на 15 кілограм.

Але в цьому випадку необхідно і далі слідувати тим правилам, яких дотримувалися, слідуючи даній дієті. Відступ від них загрожує стрімким набором ваги.

Які продукти не можна вживати

Дієта дозволяє майже всі продукти, вона дуже поблажлива, але при цьому все ж робить деякі обмеження, без яких неможливе нормальне проходження системі Помрой.

Тому потрібно виключити:

 • алкоголь;
 • тютюн;
 • кава, чай;
 • соєві продукти;
 • цукор і будь-які підсолоджувачі;
 • молочні продукти в будь-якому вигляді (молоко, кефір, сир);
 • кукурудзу і пшеницю.

Набір продуктів досить значний і може налякати потенційного користувача цієї програми, але варто подивитися на рецепти, і все стане на свої місця, так як все досить смачно.

Рецепти страв для дотримання дієти

Для різних стадій дієти можна порекомендувати смачні страви. Вони допоможуть позбутися від зайвих кілограмів, а також стануть хорошою підмогою в повсякденному житті.

Рецепти прості і нехитрі, їх можна розподілити по етапах дієти.

Ось основні з них:

 • Відварна курка, овочевий суп з будь-яких інгредієнтів із засмажкою, відварна яловичина, компот із сухофруктів, відварна риба, салат з капусти.
 • 2 білка курячих яєць, відварена спаржева квасоля, тушкована капуста, риба, курячий суп без всяких добавок, тобто бульйон з куркою, сік з натуральних продуктів.
 • Тушкована свинина, хлібець, приправлений вершковим маслом, тушкована горбуша, м’ясний бульйон з шматочками м’яса, авокадо, кокосове молочко, фісташки.

У всіх 3-х фазах не потрібні якісь особливі рецепти, все просто і не вимагає докладання великих зусиль.

Поради по програмі Хейлі Помрой

В цілому, дана дієта дозволить з найменшими навантаженнями на організм досягти головної мети – схуднення.

Корисні поради дієтологів і самого автора дієти зводяться до наступним важливим принципам методики схуднення:

 • меню повинно складатися з корисних натуральних продуктів;
 • потрібно намагатися не потрапляти в стресові ситуації, не хворіти;
 • не варто відмовляти собі в тій їжі, яка подобається.

Дотримання цих порад полегшить проходження дієти за методикою Хейлі.

За і проти

Всі недоліки і достоїнства боку дієти зібрані у нижчеподаній таблиці.

Плюси Мінуси При використанні дієти Хейлі Помрой, коли меню складається на кожен день, харчування різноманітне Організм занадто мало отримує калорій, а фізичні навантаження — істотні Немає почуття голоду Складно звикнути до такого режиму харчування Немає потреби в обмеженнях Дієта не з дешевих Настає швидкий ефект Непросто свій режим підвести під таку дієту

Думка лікарів

На думку фахівців дієтологів, принципи, закладені в методику Хейлі Помрой, суперечать науковим даним.

Якщо і відбувається схуднення, то не за рахунок прискорення метаболізму, а з-за того, що при обмеженій кількості калорій організм людини все ж відчуває серйозні фізичні навантаження, що і веде до втрати ваги.

Чи є протипоказання

Немає абсолютно досконалих методів для того, щоб скинути зайву вагу. До кожного з них потрібно підходити виважено і спокійно. І як будь-яка дієта, та, що придумана Хейлі Помрой, підходить не всім.

Є випадки, коли її не можна застосовувати:

 • якщо людина страждає захворюваннями ендокринної системи та шлунково-кишкового тракту;
 • є обмеження за віком: дієта не підходить тим, кому менше 18 років і більше 60;
 • вагітним і годуючим матерям також не варто дотримуватися цієї дієти.

Дана сучасна система схуднення користується стійкою популярністю серед жінок всього світу, і за відгуками багатьох приносить хороші результати.

Дане відео ознайомить вас з дієтою Хейлі Помрой і приблизними меню цієї дієти на кожен день.

З цього відео ви дізнаєтеся про те, як протікає дієта Хейлі Помрой на прикладі дівчини.

Також цікаве: