Диск здоров’я: вправи для схуднення, тонкої талії і грації, вправи з еспандером, протипоказання для занять

Диск для вправ – винахід далеко не нове, ще у наших батьків і бабусь був такий будинку. Спочатку він був створений для того, щоб знайти тонку талію. Проте з часом придумали і інші вправи, що дозволяють худнути разом з диском здоров’я.

Всі знають, як він виглядає – дві круглі металеві пластини, що з’єднуються між собою, які крутяться, якщо встати на верхню з них. Зараз виробники модернізували зовнішній вигляд цього тренажера, оснастивши його зручними ручками, за які можна триматися (всі пам’ятають, як хапалися за стіни і падали з нього в дитинстві). А на деяких є ще й додаткові функції типу вбудованого плеєра. Але це, в основному, для тренажерних залів.

52ff8ac06f594ca6fede5b6e33f89e6b Диск здоровя: вправи для схуднення, тонкої талії і грації, вправи з еспандером, протипоказання для занять

Протипоказань до «диску здоров’я» немає, це універсальний і простий тренажер, незамінний для талії. Навіть хула-хуп не дасть таких результатів, як цей диск. Дуже багато що говорить на його користь, особливо невисока ціна і доступність – хоч він і не зовсім легкий, але донести до будинку його зможе навіть дитина. А ще він покращує роботу вестибулярного апарату.

Тепер, коли стає очевидним, чим корисний обертовий диск, поговоримо про вправи, які можна виконувати з ним.

24d73f12c56b49365e864708578de0dd Диск здоровя: вправи для схуднення, тонкої талії і грації, вправи з еспандером, протипоказання для занять

Вправи для схуднення на «диску здоров’я»

1. Встати на диск, спинками до повернути собі пару стільців. Поклавши долоні на різні спинки стільців, злегка зігніть ноги. Розгортати корпус і ноги в протилежні сторони.

2. Вихідне положення таке ж, руками впираємося в стіну перед собою. Обертання, як у вправі 1.

3. Тепер розведіть руки в сторони, продовжуючи обертання.

4. Далі руки повертаємо в ту ж сторону, що й ноги, а тулуб, як і раніше – в протилежну.

5. А тепер диск кладемо на стілець і сідаємо. Ногами «йдемо» навколо стільця то в одну сторону, то в іншу.

6. Сидячи на стільці, робимо все так само, як у вправі 5, але руки розгортаємо протилежно тілу.

7. А тепер постарайтеся, щоб рухалася тільки нижня частина тіла, починаючи від талії. Руки підняти вгору.

8. Вправа, як №5, тільки диск лежить не на стільці, а на підлозі.

9. Аналогічно вправі 7, тільки на підлозі.

10. Повернемося в положення стоячи, от тільки вставати на диск треба всього однією ногою. Руки на поясі. Вращаемся.

11. Одна нога на стільці, рука з цієї сторони – на поясі, друга нога — на диску, відповідна їй рука впирається в стіну. Ноги повертаємо таким чином, щоб лікоть зігнутої руки торкнувся протилежної зігнутого коліна. Потім ноги і руки поміняти.

12. Наступну вправу: візьміть диск у руки, міцніше стисніть і починайте обертати його руками з обох сторін в різні напрямки.

150700b5249a998ba7284998ae8c40fe Диск здоровя: вправи для схуднення, тонкої талії і грації, вправи з еспандером, протипоказання для занять

Комплекс вправ на диску з еспандером відрізняється тим, що замість того, щоб триматися за сторонні предмети, ви будете триматися за зручні ручки еспандерів. Ще такий поліпшений варіант можна використовувати для занять йогою, для розтяжки.

f7ad292c8d4829b9292bc1655eeee618 Диск здоровя: вправи для схуднення, тонкої талії і грації, вправи з еспандером, протипоказання для занять

Ви можете придумати самі нові вправи або модернізувати вже існуючі, у будь-якому випадку, після них обов’язково знайдете стрункість і грацію. Постійні енергійні заняття на «диску здоров’я» дуже корисні для кровообігу, зміцнення м’язів ніг і преса. Не забувайте правила використання диска:

1) встановлювати на рівній, не ковзної поверхні,

2) поруч обов’язково повинно бути щось, за що можна вхопитися, якщо закрутиться голова,

3) обертати потрібно тільки ноги, починаючи від талії, корпус повинен залишатися на місці. Або повертатися в інший (протилежний) бік.

94965e05143700fb665353912c4a6419 Диск здоровя: вправи для схуднення, тонкої талії і грації, вправи з еспандером, протипоказання для занять

Перед будь тренуванням використовуйте диск для розминки, щоб розігрітися і налаштуватися на потрібний лад! Для кращого ефекту за 15 хвилин до занять випийте склянку чистої води, але не їжте за годину до і годину після будь-яких фізичних вправ. Вдалого схуднення з допомогою диска!

Відео про диску здоров’я з вправами для схуднення допоможуть вам знайти тонку талію і скинути зайві кілограми:

 

Також цікаве: