Діодна лазерна епіляція: відгуки про процедуру, боляче її робити

Якщо озирнутися назад, то знайдеться велика різноманітність методів, що використовувалися у різні часи для боротьби з непотрібними волоссям на тілі. І далеко не всі з них відрізнялися ефективністю або не менш важливим критерієм – безболісністю. І на щастя, вчені постійно радують нас новими винаходами. Лазерна епіляція діодним лазером відмінний приклад того. Дія його полягає в руйнуванні фолікула волоска, безпосередньо впливаючи на нього хвилею світла.

4f9a4ed89966fd9aaacfd7ab5043bb81 Діодна лазерна епіляція: відгуки про процедуру, боляче її робити

Варто відзначити, що така епіляція діодним лазером має переваги перед іншими видами епіляції, наприклад, такі:

— можливість проводити процедуру на загорілої шкірі, не побоюючись небажаних наслідків;

— сиве, дуже тонке волосся, які найчастіше при іншому вигляді лазерної епіляції є протипоказанням до процедури, в даному випадку не мають значення;

— виключені опіки і навіть будь-які прояви подразнення на шкірі після процедури;

— швидкість оброблюваної поверхні;

— комфортність процедури для пацієнта, не супроводжується больовими відчуттями.

Для того, щоб постійно зростаючі волосся в непотрібних місцях більше не турбували пацієнтів, необхідно пройти не менше трьох процедур. Їх тривалість для кожної людини підбирається окремо залежно від декількох критеріїв.

ee1cc27b09e7abf96e636bfc8eb11168 Діодна лазерна епіляція: відгуки про процедуру, боляче її робити

Відгуки про процедуру

Що ж говорять самі пацієнти? Відгуки на лазерну диодную епіляцію допоможуть оцінити її по достоїнству.

Валерія: «Багато років збиралася на процедуру епіляції діодним лазером, в кінцевому підсумку я це зробила і зовсім не пошкодувала про свій вчинок. І гроші, і час було витрачено не даремно! Процедуру проходила комплексно, у трьох зонах: гомілки, бікіні і пахви. В цілому, мені знадобилося десять сеансів, хоча можна було ще парочку додати, але все якось руки не дійшли.
Перші п’ять процедур проводилися в одному салоні, а решта п’ять з певних причин, в іншому. Не можу сказати, чому це залежало, але в другому салоні ефект був набагато краще, так і за відчуттями болючим теж».

Галина: «За десять годин перед походом в салон збрила волосся в потрібному місці. Фахівець, яка проводила епіляцію, після огляду сказала, що ця процедура мені не протипоказана, і можна приступати до справи. Мені були видані спеціальні окуляри, які захищають очі від лазера. Область пахв мені обробили чимось на зразок гелю, і на тому підготовка була завершена.
Якщо когось цікавить питання про те, чи боляче мені було під час всього процесу епіляції, то скажу, що процедуру я проходила, не застосовуючи знеболювання, і лише трохи відчувала печіння, яке цілком терпимо перенесла.
Після того, як процедура завершилася, лікар сказала про те, що мені необхідно дотримувати наступні рекомендації:
— почекати з відвідуванням сауни, не засмагати десять днів;
— кілька днів не користуватися дезодорантами;
— наносити на оброблене місце спеціальний засіб (бепантен);
— не намагатися самостійно видаляти залишилися волоски, незабаром вони втечуть самі (у межах трьох тижнів, це їх законне час на те, щоб випасти самостійно).
У підсумку мені знадобилося вісім процедур на те, щоб довести розпочате мною справу до кінця. І я це зробила, ура! Хай живе життя без верстата».

dc06aa1784117e3a4c6aea2798e014a5 Діодна лазерна епіляція: відгуки про процедуру, боляче її робити

Олена: «З підліткового віку мене страшенно дратували вусики над губою, навіть незважаючи на те, що вони були не такі вже й темні. Можливо, гормональна перебудова згодом вплинула на те, що вони стали все настирливіше заявляти про себе.
Подруга порадила позбутися від волосся за допомогою діодного лазера, що я і зробила. У цілому, процедура для мене була комфортна: майже безболісна і область над губою лише злегка почервоніла. Спеціальний крем допоміг з легкістю виправити ситуацію.
Найкраще таку процедуру проводити в прохолодну пору року. Або навіть взимку. Мінусова температура сама по собі дуже сприятлива для трохи подразненої шкіри, і сонячні промені не викликають побічних ефектів. До речі, від вусиків повністю я відбулася трьома процедурами. Хочу і далі вдаватися до послуг діодного лазера, вже з іншими частинами свого тіла».

Відео по темі статті

Також цікаве: