Дереза звичайна для схуднення: як приймати сушені плоди дерези (ягоди годжі), щоб схуднути

Мало хто сперечатиметься з твердженням, що на Сході неймовірну кількість самих різних скарбів. І ось не так давно довелося дізнатися про такий дивовижний дивину, як ягоди годжі. Багато говорять про те, що крім інших лікувальних властивостей дереза звичайна для схуднення просто незамінний засіб.

cf1cd739d66a9645d1ff1368d0ae65ea Дереза звичайна для схуднення: як приймати сушені плоди дерези (ягоди годжі), щоб схуднути

Барбарис або дереза звичайна

Для початку потрібно все-таки визначитися з назвою цієї рослини. Скажімо так: дереза – це барбарис, тобто це традиційна для російських назва даної рослини і плодів. Напевно, ще з дитинства кожен пам’ятає смак цукерок «Барбарис», так от виробляються вони на його основі.

В якості продукту для схуднення сировину завозять зі Сходу (тут його називають ягодами годжі), тому виробники вирішили, що краще залишити таку назву.

921a3e9db4b114e326f45ec1a28545db Дереза звичайна для схуднення: як приймати сушені плоди дерези (ягоди годжі), щоб схуднути

Хто може використовувати плоди годжі?

Потрібно відзначити, що ягоди годжі можуть застосовуватися у найрізноманітніших напрямках.

Вони досить ефективні:

 • При ожирінні.
 • При втомі хронічного характеру.
 • При порушеннях слуху та зору.
 • При захворюваннях статевої сфери у жінок і чоловіків.
 • bf7b8a0c93dd5a8f1ad501d8943ef351 Дереза звичайна для схуднення: як приймати сушені плоди дерези (ягоди годжі), щоб схуднути

  Користь плодів дерези звичайної

  Не багато знають, але сушені плоди дерези звичайної багаті на мікроелементи і всілякі вітаміни. В них міститься неймовірна кількість вітаміну С і наступних елементів: залізо, мідь, цинк, фосфор, селен, кальцій, вітаміни В і Є. Вчені довели що плоди містять близько дев’ятнадцяти амінокислот і не менше двадцяти важливих для людського організму мінералів.

  Якщо регулярно вживати плоди дерези звичайної, то можна досягти наступних ефектів:

 • Процес старіння значно сповільниться.
 • Небезпека ракових захворювань знижується.
 • Всі системи організму будуть налагоджені.
 • Артеріальний тиск нормалізується.
 • З’явиться бадьорість і прилив сил.
 • Крім того, плоди рослини вже давно успішно застосовуються для схуднення і поліпшення обміну речовин. Також вони здатні поліпшувати апетит.

  837c101f9bbb2a0e74cec521687c9b71 Дереза звичайна для схуднення: як приймати сушені плоди дерези (ягоди годжі), щоб схуднути

  Що краще: дереза звичайна або ягоди годжі?

  Багато хто задається питанням: ягоди годжі або дереза звичайна — що краще? Навіщо купувати ягоди з-за кордону, якщо в нашій країні величезна кількість дерези звичайної, що росте навіть вздовж доріг?

  Потрібно сказати, що ці дві рослини зовсім однакові, а тому і відмінностей між ними немає. Але можна припустити, що ґрунт і кліматичні умови Сходу сприяють іншого розвитку рослини. Можна зробити висновок, що якщо у вас є дереза звичайна, не поспішайте шукати ягоди годжі, а почніть застосовувати її, найімовірніше, що ефект буде той самий.

  Як застосовувати дерезу звичайну для схуднення?

  Вплив барбарису на людський організм схоже з кави – воно бадьорить, а тому людина буде відчувати себе добре, навіть якщо він сидить на низькокалорійній дієті. Завдяки такій властивості плоди сміливо можуть використовуватися для зниження ваги.

  З допомогою соку плодів можна понизити відчуття голоду і забути про постійні перекуси.

  Ягоди можуть заварюватися у вигляді чаю або просто додавати до різних страв. Рекомендується в добу з’їдати не більше 50 грам ягід.

  З барбарису можна приготувати настій: ложка барбарису заливається окропом і настоюється не менше сорока хвилин під щільно закритою кришкою. Такий настій потрібно приймати по мірі потреби.

  bc501f9e86a9f38fa7cca92d5e0ce279 Дереза звичайна для схуднення: як приймати сушені плоди дерези (ягоди годжі), щоб схуднути

  Незважаючи на рекламу, потрібно відразу сказати, що схуднути тільки з допомогою ягід годжі неможливо. Результати схуднення будуть залежати від того, скільки ви рухаєтеся і який калорійності ваш раціон. Один барбарис не допоможе, якщо ви постійно намагаєтеся солодким і жирним.

  Якщо хочете домогтися позитивних результатів, потрібно виключити борошняне, жирне і солодке. А до щоденного вживання напою з ягід годжі потрібно додати фізичні навантаження.

  Відео по темі статті

   

  Також цікаве: