Денний макіяж очей покроково для блакитних, зелених, карих, чи сірих очей, техніка нанесення, зі стрілками, відео уроки

Кожна жінка хоче виглядати привабливо, в цьому їй допомагає денний макіяж. У всіх він індивідуальний. У більшості випадків макіяж відрізняється легкістю. Він повинен швидко трансформуватися у вечірній, оскільки багатьом дівчатам не вистачає часу після важкого трудового дня зібратися на урочистий вечір. Одним з найголовніших прикрас є макіяж очей. Саме йому слід приділити особливу увагу. Розберемо класичний денний макіяж очей покроково.

f8e81f9245d102bffb6290f35eb6439b Денний макіяж очей покроково для блакитних, зелених, карих, чи сірих очей, техніка нанесення, зі стрілками, відео уроки

1 крок. Про нього дуже багато забувають, а даремно. Шкіру необхідно очистити спеціальними косметичними засобами, придатними для типу шкіри. Далі на різні дефекти шкіри наноситься тональний засіб і розтушовується, так макіяж буде виглядати більш природно.

2 крок. Приступаємо до денного макіяжу очей. Насамперед, необхідно визначитися з відтінком. Підводка, туш і тіні повинні виглядати гармонійно і дотримуватися одного кольору. Візажисти відносять до універсальних тонам кремовий і бузковий.

3 крок. Завершіть макіяж легкими рум’янами, які кладуть широким пензликом на вилиці.

4 крок. За бажанням додайте блиск або помаду.

28d256fba9c15523b07c050fa301a7a2 Денний макіяж очей покроково для блакитних, зелених, карих, чи сірих очей, техніка нанесення, зі стрілками, відео уроки

Денний макіяж для блакитних очей

Блакитні очі — мрія багатьох. Але не кожен макіяж здатний підкреслити їх природний відтінок і передати глибину. Для синіх очей підходить будь-який відтінок при правильному його використанні, але рекомендується дотримуватися бежевого, молочного, коричневого і рожевого кольорів.

Володарки світло-блакитного кольору крім пастельних тонів можуть використовувати перламутрові або блискучі тіні по всьому рухомого століття. Можна додати макіяжу загадковість з допомогою бронзи у зовнішньому куточку ока.

Сіро-блакитним очам ідеально підходять сірі тони, також можна використовувати бірюзовий колір, але їм не варто надмірно захоплюватися.

8e1aa4f11bf0904fbc4eed71d7ea7d67 Денний макіяж очей покроково для блакитних, зелених, карих, чи сірих очей, техніка нанесення, зі стрілками, відео уроки

Денний макіяж для зелених очей

Дівчатам з насиченим зеленим відтінком очей потрібно мінімум косметики. Але варто дотримуватися одне правило: блондинкам краще користуватися світлою гамою кольорів, тіней і олівців, а брюнеткам — темними. Тут можна творити і експериментувати з будь-якими тінями і підводками.

Існує кілька принципів, які допоможуть домогтися ефектного і яскравого макіяжу. Наноситься На повіки базова фарба, наносите тональний крем, виділяєте вилиці. Брови розчісуємо, підкрашуемо олівцем в колір і закріплюємо воском. На кордон розтушовування наносяться тіні на два тони світліше олівця. Пензлик йде вгору до складці століття. І не забудьте про туш в тон.

8043e8e6c8e0891e13d8b8e48b5571fc Денний макіяж очей покроково для блакитних, зелених, карих, чи сірих очей, техніка нанесення, зі стрілками, відео уроки

Денний макіяж для сірих очей

Такий колір зустрічається досить-таки часто. Сам колір холодний, а тому краще використовувати такі ж холодні кольори. Але можна і поекспериментувати і підібрати інші, більш теплі тони, в цьому випадку необхідно врахувати колір шкіри жінки. Наприклад, смагляві дівчата з золотистими або пісочним тінями будуть виглядати дуже привабливо. Світлий тон шкіри буде чудово гармоніювати з м’якими відтінками зеленого або фіолетового, це підкреслить виразність і яскравість макіяжу.

Дівчата з сірими очима можуть і зовсім не використовувати тіні, а просто підвести очі оригінальної підводкою. Розглянемо техніки нанесення макіяжу сірих очей з фото і відео уроком.

ad9ef4e49cbb01d584ecee61e64a04c0 Денний макіяж очей покроково для блакитних, зелених, карих, чи сірих очей, техніка нанесення, зі стрілками, відео уроки

Щоб уникнути зовнішньої втоми очей, варто виключити наступні кольори: помаранчевий, блакитний і ясно-рожевий. Для яскравого макіяжу підійдуть відтінки каменів. Підводку і тіні варто вибирати світліше райдужки очей, тоді очі будуть виглядати каламутними. А сяйво очей можна надати за допомогою блискучих тіней.

Денний макіяж для карих очей

Розглянемо декілька хитрощів, завдяки яким ваші очі будуть полонити, кружляти голову і зводити з розуму чоловіків. Мінімум яскравості і контрасту, блискіток і тіней. Упор на природну привабливість, основним завданням макіяжу є легка коригування недоліків і підкреслення природної краси. Брови варто трохи підфарбувати, а можна і взагалі не використовувати декоративну косметику, скориставшись тільки воском або гелем.

Такий колір очей дозволяє творити, поєднувати і пробувати нове.

062f289c5c0ef8e45586ccb1210a4907 Денний макіяж очей покроково для блакитних, зелених, карих, чи сірих очей, техніка нанесення, зі стрілками, відео уроки

Макіяж часто не обходиться без використання стрілок. Можна присвятити цілу статтю різних форм та способів малювання стрілок. Безсумнівно, образ зі стрілками виглядає більш урочисто й ошатно. Але знову ж таки все залежить від того, як піднести макіяж. Стрілки можна промальовувати тонко поверх вій, а можна щільною лінією внизу і зверху очі. Все залежить від індивідуальних особливостей особи дівчата, форми і розміру очей.

Красивий, яскравий і виразний макіяж очей, правильно підібраний до вашого типу зовнішності, — запорука привабливості, це ваша візитна картка. Тому приділяйте йому належну увагу, а при сумнівах зверніться в салон краси до професійного візажиста, який допоможе вам створити свій неповторний образ.

Відео по темі статті

Також цікаве: